طرح توسعه شهری خرم آباد تدوین شد
کد خبر: 612556
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002ZLw
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱
شهردار خرم آباد از تدوین برنامه توسعه شهر خرم آباد خبرداد.
بهروج

 

به گزارش جوان ، هرمز نصیری، شهردار خرم آباد  در جمع خبرنگاران گفت: این طرح در قالب سه بخش عملیاتی، کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت تدوین شده است.

وی افزود: در قالب این برنامه توسعه شهر خرم آباد، طرح ها و برنامه های توسعه شهری لازم در این جهت تدوین شده است.
نصیری اذعان داشت: در قالب این برنامه بالغ بر 76 پروژه تدوین و گردآوری شده است.

وی با بیان اینکه امروز نگاه برنامه‌محور در فعالیت‌های شهری از اصول مهم و اساسی توسعه است، اظهارداشت: در این نگاه منابع چه از لحاظ مدیریت هزینه و چه از لحاظ مدیریت نیروی انسانی به نحو مطلوبی تخصیص می یابند و بالاترین بهره‌وری در آن مد نظر قرار می گیرد.

نصیری ادامه داد: برنامه ارایه شده به استناد ماده 25 آیین نامه مالی شهرداری‌ها در برنامه‌های نه ‌گانه عمران و فعالیت‌های مختلف و پروژه‌های گوناگون مبتنی بر هشت برنامه عمرانی است.

وی ادامه داد: این برنامه های عمرانی شامل برنامه‌ریزی توسعه شهری، هدایت و دفع آب‌های سطحی، حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری، ایجاد تاسیسات حفاظتی، بهبود محیط شهری، ایجاد اماکن و فضاهای ورزشی، فرهنگی و توریستی، ایجاد سایر تاسیسات و تسهیلات شهری و ایجاد تاسیسات درآمد زاست.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه برنامه عملیاتی شهرداری خرم‌آباد تا 20 سال آینده تدوین شده است، گفت: برخی از این پروژه‌ها ظرف یکی دو سال آینده وبرخی دیگر مدت زمانی 5 تا 7 ساله و برخی نیز بین 15 تا 20 ساله به بهره‌برداری می‌رسند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار