رئیس هیئت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: همه خودرو‌های دارای کسری قطعات پیشرفته در این مجموعه، در حال تکمیل‌شدن است و به محض رسیدن به مرحله تجاری به بازار عرضه خواهند شد.
پشت پرده خروج برخی اجناس مورد نیاز مردم صرفاً سودطلبی نیست، بلکه فکر، نقشه و مقاصد سوئی در این قضایا وجود دارد.
در حالی که مردم مدتی است با اخبار نوسانات قیمتی روزشان را شب می‌کنند، برخی از کسبه و تولیدکننده‌ها با احتکار موادغذایی و کالا‌های مورد نیاز مردم بر این آشفته‌بازار دامن می‌زنند، بالاخره وزیر صنعت، معدن و تجارت برای برخورد قاطع با قاچاق، دلالی و احتکار بدون ترس از جنجال‎ها دستور صادر کرد. آیا این دستور به خود جنبه عملیاتی خواهد گرفت؟
مدیرعامل هوآوی اعلام کرد مدت‌هاست برای محدودیت‌های امریکا آماده شده‌ایم و در برابر فشار‌ها تسلیم نخواهیم شد.
روایت سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق گفته وزیر صنعت، ما در زمینه‌های مختلف ظرفیت‌های زیادی داریم و نگران تأمین کالا‌های اساسی نیستیم.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه هیئت رئیسه درباره افزایش حقوق کارمندان دولت را تشریح کرد.
گزارش «جوان» از تبعات احتمالی تقابل اقتصادی امریکا و چین
تک و پاتک‌های اقتصادی امریکا و چین از مرحله تجاری به مرحله ارزی رسیده که آثار آن ممکن است در قیمت نفت و حتی رکود جهانی نمود پیدا کند.
محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با «جوان آنلاین» مطرح کرد
بازار سکه و طلا پس از روز‌های با ثبات و البته گاهی افزایش قیمت، مجددا روند کاهشی به خود گرفته، تا جایی که در ده روز اخیر قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر به خبرنگار «جوان آنلاین» می‌گوید: «بسیاری از خریدارانی که به قصد سرمایه‌گذاری طلا و سکه خریده بودند متضرر شده‌اند و همین مسئله موجب کاهش انگیزه سرمایه‌گذاران برای خرید طلا شده است.»
محمد حسن‌نژاد گفت: اگر قیمت یک دستگاه خودروی تویوتا کمری هیبریدی وارداتی در بازار ۲۰۰ میلیون تومان شود دیگر تقاضایی برای خودروی سمند و ساندرو ۲۰۰ میلیونی در بازار وجود نخواهد داشت، بنابراین واردات خودرو‌های هیبریدی بدون پرداخت عوارض گمرکی به کشور باعث افت شدید قیمت خودرو در بازار خواهد شد.
پشت پرده خروج مواد غذایی مورد نیاز مردم از کشور
پشت پرده‌ی خروج برخی اجناس مورد نیاز مردم صرفاً سودطلبی نیست، بلکه فکر، نقشه و مقاصد سوئی در این قضایا وجود دارد.
۸