سازمان سری تأمین اجتماعی شفاف‌سازی کند
سازمان تأمين اجتماعي در هيچ دوره‌اي حاضر به ارائه ميزان درآمد خود از محل حق بيمه قراردادها نبوده است، زيرا مي‌داند با اعلام سهم حق بيمه قراردادها در درآمدهاي خود فعاليت‌هاي غيرقانوني و همچنين اشكالات قانوني ماده 41 آشكار خواهد شد.
افزایش ۶ برابری تولید محصولات کشاورزی در ۴ دهه
رئیس بسیج مهندسین کشاورزی در آیین پاسداشت ۴۰ سال خدمات انقلاب اسلامی در بخش کشاورزی مطرح کرد
در آیین پاسداشت چهـل سـال خدمات انقلاب اسلامی در بخش کشاورزی تحت عنوان شنبه‌های انقلاب که همزمان با سالروز جهاد سازندگی و جهاد کشاورزی برگزار شد، کارشناسان و فعالان حوزه کشاورزی به بیان دستاورد‌های ۴۰ ساله در حوزه کشاورزی پرداختند
فریاد سلبریتی‌ها در برابر گرانی
کمپین نه به کالای گران توسط سلبریتی‌ها به جریان افتاد
سلبریتی‌ها امروز درحالی پرچم مطالبات اقتصادی مردم را به دست گرفته‌اند که این وظیفه‌ایست بر دوش نمایندگان مجلس و مسئولین دولتی. اگر مردان اقتصادی دولت و مجلس به خوبی وظایف خود را انجام می‌دادند و معیشت و منفعت کشور را به آینده سیاسی خود فدا نمی‌کردند نیازی نبود اهالی فرهنگ که چندان هم صنمی با این مسئله ندارند و از قضا مسافرت‌ها و سبک زندگی آنان نشان داده که خود چندان درگیر مشکلات معیشتی نیستند پرچم‌دار مشکلات اقتصادی مردم گردند.
کثرت سفر‌های خارجی محصول بی کفایتی دستگاه‌های اجرایی است
مهندس افشین پروین پور، کارشناس ارشد اقتصاد در گفت وگو با «جوان آنلاین»
متاسفانه دستگاه‌های اجرایی ما مثل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و وزارت ارشاد و یا وزارت راه اقدامی نمیکنند؛ زیرا بی کفایت هستند و تنها به فکر منافع و جایگاه خودشان هستند و اصلا به فکر اقتصاد کشور و گردش صحیح اقتصاد کشور نیستند.
با توجه به اعلام خبر نوسازی تجهیزات سامانۀ هوشمند سوخت توسط مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران به نظر می‌رسد مجموعۀ وزارت نفت قصد دارد ظرفیت‌های این سامانه را فعال کند.
مدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضائیه گفت: نوسانات ارزی در افزایش نرخ ورشکستگی تاثیر بسزایی دارد و موجب تشدید آن می‌شود.
شاخص بورس تهران با صعود3306.16 واحدی یکی از بی‌سابقه‌ترین صعودهای خود را از سال 92 به بعد به ثبت رساند و توانست یک بار دیگر ارزش بازار سرمایه را به نزدیک 400 هزار میلیاردتومان برساند.
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ورود این هیئت به تخلفات صورت گرفته در واردات خودرو خبر داد.
عباس آخوندی با اشاره به اقدام ایران برای حفظ برجام، گفت: ما همچنان طرفدار صلح و گفتگو هستیم. به قرارداد پایبند هستیم و تا وقتی سایر طرفین تعهد خود را حفظ کنند ما هیچ اقدام تحریک آمیزی انجام نخواهیم داد؛ در این میان دولت با رهنمود‌های رهبری در حالی که سر سوزنی از منافع ملت عدول نخواهد کرد و کاری که موجب سرافکندگی شود را انجام نخواهد داد با سرپنجه تدبیر از این شرایط سخت بیرون آمده و مجددا پرچم تدبیر، سازندگی و منطق را در دست خواهد گرفت.
کارشناس اقتصاد مسکن با تاکید بر این‌که افزایش قیمت مسکن طی اردیبهشت ماه ۹۷ بیشتر ناشی از تحریم بود لازمه عدم افزایش مجدد نرخ‌ها در این بخش را انجام برخی اقدامات دولت دانست.
۷