قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در فرمانیه تهران طی مرداد ماه ۹۷ را در جدول زیر می‌بینید.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به صراحت گفت: مخالف ۱۰۰ درصد واردات هستیم و معتقدیم مجوز واردات برای برخی محصولات از جمله برنج ایجاد رانت دولتی و بازار‌های انحصاری برای آن‌هایی است که مجوز می‌گیرند.
کشوری که باید قطب تولید برق منطقه باشد نباید در تأمین برق خود مشکل داشته باشد
در حالی که بسیاری از کارشناسان داخلی و خارجی اذعان دارند ایران با توجه به برخورداری از منابع عظیم گاز و پتانسیل انرژی‌های تجدیدپذیر می‌تواند قطب اصلی تولید برق در منطقه باشد، اما سوءمدیریت‌های سال‌های گذشته و خشکسالی و تأثیر آن بر تولید برقابی‌ها باعث شده است تابستان امسال وزارت نیرو توان تأمین برق کشور را نیز نداشته باشد.
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
عناوین مهمترین خبر‌های این هفته حوزه کار و تعاون به برنامه‌های سرپرست جدید وزارت کار، اختصاص ۲۸۰ میلیارد تومان وام اشتغال به تعاونی‌ها، اعلام نرخ بیکاری زنان و فارغ التحصیلان، معافیت مالیاتی مناطق روستایی و ضمانت از تعاونی‌های زنان تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص داشت.
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت:
در سال ۹۶ با بودجه‌ای که دولت تخصیص داد و بخشودگی‌های بانک کشاورزی ۴۰۰ هزار پرونده معوق زیر صد میلیون تومان که از سال‌های قبل بلاتکلیف مانده بود، تعیین تکلیف شد.
آذری جهرمی خبر داد:
وزیر ارتباطات گفت: تحریم ظالمانه آمریکا سبب افزایش تورم و کاهش ارزش پول کشور شده و نیازمند تدابیری از سمت بدنه اجرایی هستیم که دولت برای حمایت از قشر ضعیف بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده و به زودی اعلام می‌شود.
رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان پلاستیک پیشنهاد داد:
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از افزایش قیمت پلاستیک و تاثیر دو چندان آن بر محصولات مختلف همچون مواد غذایی، دستور جلوگیری از صادرات مواد پتروشیمی را داد.
۷