همتی خبر داد
رییس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نکته جالب در مورد این روزهای بازار ارز،کم رمق بودن تقاضا در صرافی ها و نرخ سازی دلالان در فضای مجازی است، گفت: بانک مرکزی این روزها جور سمت تقاضا را هم می کشد!
بی شک یکی از مشکلات اصلی این جاست که حقوق دریافتی مدیران با آن چه که توده‌های مردم دریافت می‌کنند و با آن زندگی خود را می‌گذرانند متفاوت است و از این رو مشکلات را درک نمی‌کنند، مشکل جای دیگری نیز هست و آن این که بخش قابل توجهی از جوانان بیکار هستند و از حقوق حداقلی جز آن چه که به عنوان یارانه در سر هر ماه دریافت می‌کنند نیز بی نصیب هستند.
تبعات منفی‌ای که خصوصی‌سازی این روز‌ها در بعد کارگری، مالیاتی، بیمه‌ای، بانکی، حقوق دولتی و امنیتی ایجاد کرده است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بر آن داشته‌است تا از هزینه‌های احتمالی خصوصی‌سازی‌های عقیم منهای بررسی کفایت مدیریت، سرمایه و اهلیت فنی خریداران جلوگیری کنند، در این میان با اخبار ضد و نقیضی در رابطه با ممنوع‌الخروج شدن رئیس سازمان خصوصی‌سازی روبه‌رو هستیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون ۱۴ میلیون خانوار سبد حمایتی را دریافت کرده‌اند و اگر کسانی باشند که خود را مشمول قانون دریافت بسته حمایتی می‌دانند باید تقاضای خود را به مراجع حمایتی اعلام کنند.
انتقاد وزیر صمت از تولید خودرو‌های غیراقتصادی
در حالی که بهای تمام‌شده تولید خودرو در مقایسه با سایر کشور‌ها بسیار بالاتر است، وزیر صنعت و تجارت با اعلام مخالفتش از تولید پراید و خودرو‌هایی که صرفه اقتصادی ندارد، گفت: «من به یکی از خودروسازان گفتم لزومی ندارد که شما برای پراید، ۱۰ میلیون ضرر بدهید. تولید نکن برو سراغ محصولات دیگر که ضرر نکنی!»
بانک مرکزی در حالی برنامه‌ریزی برای کنترل بازار پولی کشور و مقابله با پولشویی را آغاز کرده که همچنان گریزگاه‌های بسیاری برای انتقال پول‌های کثیف وجود دارد که به‌طور نمونه پخش‌کنندگان مواد و مشروبات الکلی جزو این بخش‌ها هستند.
جوابیه
شرکت الکترواستیل جوابیه‌ای به شرح زیر درباره گزارش ۲۱ مرداد ۹۷ «جوان» ارسال کرده‌است.
مدیرعامل مؤسسه جهاد نصر اعلام کرد
مدیرعامل مؤسسه جهاد نصر گفت: اعتباری که در لایحه بودجه ۹۸ برای اجرای فاز ۲ طرح ۵۵۰ هکتاری در دشت‌های خوزستان و ایلام پیش‌بینی شده آنقدر پایین است که نمی‌توان امیدوار بود، تنها امیدمان به برداشت از صندوق توسعه ملی است که با اجازه رهبری صورت گیرد.
بی‌توجهی بزرگ‌ترین هلدینگ اقتصادی کشور به اجرای قانون منع به‌کار‌گیری بازنشستگان
با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، اما همچنان بازنشسته‌ها در زیرمجموعه‌های وزارت نفت به کار خود مشغول هستند و نهاد‌های نظارتی بدون توجه به این پدیده، حاشیه امنی را برای متخلفان ایجاد کرده‌اند.
بلیط هواپیما به تنهایی برای سوار شدن به هواپیما کافی نیست، برای انجام این امر، به کارت پرواز نیاز است. چک این (check-in) پروسه ای است که در طول آن کارت پرواز برای مسافران صادر می‌گردد. کارت پرواز شامل نام، شماره و  ردیف صندلی، تاریخ پرواز، مسیر هوایی، کلاس پروازی، زمان و گیت خروجی است.
۶