در جدول زیر قیمت روز جدیدترین لپ تاپ های موجود در سطح بازار تهران را می بینید.
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: چند تصمیم عقلایی که بانک مرکزی گرفت و بعد به تصویب دولت و ستاد هماهنگی قوا رساند، باعث آرامش در بازار ارز در این چند روز شده است.
یک روزنامه حامی دولت از سکوت ادامه‌دار دولت درباره فهرست دریافت‌کنندگان رانت ارزی انتقاد کرد.
باید و نباید‌های فروش نفت در دوران تحریم
تحریم‌های نفتی جدید امریکا علیه ایران در حالی اجرایی می‌شود که در دوره قبلی به‌رغم همراهی بسیاری از کشور‌ها با امریکا، اوباما نتوانست فروش نفت ایران را به طور کامل متوقف کند. این بار نیز ایران امیدوار است که با همراهی چین، روسیه، هند و اروپا بتواند ضرب تحریم‌های یکجانبه نفتی امریکا را بیش از گذشته کاهش دهد.
با ابلاغ دستورالعمل خرید و فروش ارز در شبکه صرافی‌های مجاز از سوی بانک مرکزی، دلالان به معاملات شبانه روی آورده‌اند و در حال انجام فعالیت‌های سفته‌بازی هستند.
تلاش بانک مرکزی برای ساماندهی ارز‌های خانگی
مهران ابراهیمیان
هنوز بعد از گذشت نزدیک به پنج‌ماه از سال، شرایط اقتصادی برای بخش تولید معلوم نیست و همچنان اقتصاد با بخشنامه‌ها و تصمیمات آنی و سخنرانی‌های متناقض روبه‌رو است...
افزایش قیمت زمین و مسکن اثرش از رشد قیمت ارز، سکه و طلا بر زندگی مردم کمتر نیست
در حدود ۳ میلیون مسکن خالی از سکنه و میلیون‌ها خانه دوم در کشور وجود دارد و ایران در حوزه زمین و مصالح ساختمانی کمبودی ندارد، اما به شکل عجیب و مشکوکی شاهد افزایش قیمت مسکن در بازاری هستیم که از سال ۹۱ به دلیل ضعف مالی متقاضیان در رکود قرار دارد
۶