خلاصه بازی پرسپولیس - استقلال
هشتادوسومین دیدار استقلال و پرسپولیس عصر جمعه بیست و ششم شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار و با نتیجه مساوی صفر-صفر به پایان رسید. این شهرآورد یکی از کسالت آورترین شهرآوردهای چند ساله اخیر بود.
نگاهی به منتخب گلهای شهرآورد پایتخت
کسب مدال طلا زهرا نعمتی در ریکرو تیراندازی باکمان
زهرا نعمتی، کماندار پرآوازه کشورمان در مرحله فینال رقابت‌های ریکرو تیراندازی باکمان پارالمپیک برابر حریفی از چین پیروز شد و هفتمین طلای کاروان ایران را به نام خود ثبت کرد.
کسب مدال طلا توسط سیامند رحمان با مهار وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی
سیامند رحمان وزنه بردار فوق سنگین پارالمپیکی ایران بعد از کسب مدال طلا اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستم امروز خوش‌رنگ‌ترین مدال را برای کاروان منا به ارمغان بیاورم.
کسب نخستین مدال طلای پارالمپیک ایران در ریو
ساره جوانمردی، تیرانداز ایرانی، در روز دوم رقابت‌های پارالمپیک ریو 2016 توانست در بخش تفنگ بادی 10 متر به مقام قهرمانی رسیده و مدال طلا را کسب کند.
فیلم کامل درگیری بازیکنان ایران و قطر پس از گل ایران
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران و قطر در بازی دیشب پس از گل اول ایران با یکدیگر درگیر شدند.
صادق آهنگران برای کاروان ایران در پارالمپیک خواند
همزمان با آغاز مسابقات پارالمپیک ریودوژانیرو باشگاه راه نوا نماهنگ «نام آوران» را به افتخار کاروان ورزشی جانبازان و معلولان کشورمان در فضای مجازی منتشر کرد. در این قطعه قاسم صرافان ترانه سرا، امید رهبران آهنگساز و صادق آهنگران به عنوان خواننده حضور دارند.
طرفداران باشگاه فرانسوی پرچم فلسطین را بالا گرفتند
طرفداران باشگاه فرانسوی "سنت ایتیان" در مسابقۀ تیم محبوبشان، پرچم فلسطین را در جایگاه تماشاچیان به دست گرفتند.
«قدر شما را میدانیم»
پیام تشکر رهبری از کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو
رهبر انقلاب اسلامی پس از بازگشت کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران از المپیک ۲۰۱۶ ریو، روز سه‌شنبه (۱۳۹۵/۶/۲) در پیامی از قهرمانان مدال‌آور و همه‌ی ورزشکاران و مربیان پرتلاش این کاروان تشکر و قدردانی کردند. به همین مناسبت پایگاه اطلا‌ع‌رسانی KHAMENEI.IR نماهنگ «قدر شما را میدانیم» را درباره‌ی حضور کاروان ورزشی کشورمان در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو و پیام تشکر رهبر انقلاب منتشر می‌کند.
کسب مدال نقره کشتی آزاد توسط کمیل قاسمی
نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد با شکست در فینال بازی‌های المپیک ریو مقابل حریف ترکیه‌ای به مدال نقره قناعت کرد.
۹