فیلم پیروزی ۳۳ ثانیه‌ای کمیل قاسمی مقابل حریف آمریکایی
کمیل قاسمی آزادکار وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی کشورمان پس از شکست دادن حریفانی از کشورهای کانادا، مصر و گرجستان در مرحله نیمه نهایی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در مصاف با حریف آمریکایی‌اش در ۳۳ ثانیه اول بازی پیروز شد.
کسب مدال طلای وزنه برداری توسط سهراب مرادی
سهراب مرادی در پایان حرکت دوضرب دسته ۹۴ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو در جایگاه نخست قرار گرفت و نشان طلا را تصاحب کرد.
اولین طلای کاروان ایران با رکوردشکنی رستمی
کیانوش رستمی در حرکت دو ضرب دسته ۸۵ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری المپیک ۲۰۱۶ ریو با غلبه بر وزنه 217 کیلوگرم نشان طلای این مسابقات را به دست آورد. وی توانست رکورد المپیک در دسته 85 کیلوگرم که از المپیک 2000 سیدنی با 215 کیلوگرم در اختیار پیروس دیماس یونانی قرار داشت را 2 کیلوگرم ارتقا دهد و در نهایت با مجموع 396 کیلوگرم به میزان یک کیلوگرم نیز رکورد مجموع جهان و المپیک را ارتقا داد و به نام خود ثبت کرد.
لحظه شکستن دست وزنه‌بردار ارمنستانی
در مسابقات وزنه‌برداری المپیک ریو، وزنه‌بردار ارمنستانی در تلاش برای بلند کردن وزنه 195 کیلوگرمی دچار شکستگی دست شد. پربازدید ها اخبار مرتبط
رفتار شما روی سکوی المپیک بسیار مهم است
توصیه های رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران المپیکی
حادثه دلخراش برای ورزشکار فرانسوی در ریو
ورزشکارفرانسوی در جریان مسابقات روز اول المپیک دلخراش‌ترین صحنه این روز را رقم زد.
مراسم باشکوه روشن شدن مشعل المپیک ریو
رژه کاروان ایران در مراسم افتتاحیه المپیک ریو 2016
تصاویر زیبا از افتتاحیه های تاریخ المپیک
امنیت ؛ نگرانی برزیلی ها در آستانه المپیک ۲۰۱۶
قاره آمریکای جنوبی در حالی تا چند روز دیگر برای نخستین بار میزبان المپیک خواهد بود که موضوع تامین امنیت، یکی از اصلی‌ترین مسائل برزیلی‌ها در راه برگزاری این بازی‌ها محسوب می‌شود.
۱۰