نماهنگ «گله از گرگ» با صدای حامد زمانی
رهبر انقلاب: آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فرهنگیان فرمودند: دیشب شنیدید رئیس‌جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد. شاید بیش از ١٠ دروغ در حرف‌های او بود. هم نظام را تهدید کرد، هم ملت را که بنده از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ! شما غلط می‌کنید.
روحانی و برجام دیروز و امروز
مواضع رئیس‌جمهور کشورمان در قبال برجام را طی سال‌های گذشته و امروز در این ویدئو ببینید.
پایان دراماتیک «مذاکره راحت» با کدخدا!
در حالی که رئیس‌جمهور در مناظره انتخاباتی سال 92، مذاکره با آمریکا را به عنوان «کدخدا» راحت‌تر از مذاکره با اروپایی‌ها ارزیابی می‌کرد، شب گذشته پس از خروج آمریکا از برجام به وزارت خارجه دستور داد با کشورهای اروپایی مذاکره کند.
آتش زدن برجام توسط دانشجویان در میدان آزادی
پس از اعلام خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ۱+۵ با ایران، بامداد امروز دانشجویان با حضور در میدان آزادی و ضمن آتش زدن نمادین برجام، خواسته خود را از دولت در واکنش به تصمیم ترامپ فریاد زدند.
پرچم آمریکا در صحن مجلس به آتش کشیده شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور در پشت تریبون، ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکا و توافقنامه برجام، اعتراض خود را به نقض عهد دولت این کشور نشان دادند.
واکنش روحانی به خروج آمریکا از برجام
رئیس جمهور نسبت به خروج آمریکا از برجام واکنش نشان داد و گفت: ارز مورد نیاز کشور را در شرایط آینده به خوبی تأمین خواهیم کرد و در کالاهای اساسی و کالاهای مورد نیاز مردم، هیچ‌گونه نگرانی نباید وجود داشته باشد.
پایان رسیدگی به پرونده ۸ عضو گروهک داعش
آخرین جلسه رسیدگی پرونده متهمان و عوامل گروهک تکفیری تروریستی داعش در حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) به ریاست قاضی صلواتی در شعبه پانزدهم دادگاه انقلاب برگزار شد.
خروج آمریکا از برجام چه تاثیری بر بازار ارز می‌گذارد؟
رئیس‌جمهور در مراسم بهره‌برداری از چند طرح اقتصادی و زیربنایی در استان خراسان رضوی در خصوص خروج احتمالی آمریکا از برجام اظهار نظر کرد.
توهین زشت مشاور ترامپ به ایران
مشاور رئیس جمهور آمریکا که مهمان گروهک تروریستی منافقین در واشنگتن بود با تاکید دوباره برتلاش ترامپ و دولتش برای براندازی جمهوری اسلامی در اقدامی نمادین و توهین آمیز متن توافق نامه هسته ای ایران را پاره کرد و روی آن آب دهان انداخت.
۸