مایکل جونز: قراردادهای ایران و اروپا عملی نخواهد شد
گفتگوی خبرگزاری دانشجو با تحلیل‌گر ارشد راشاتودی و پرس‌تی‌وی
کازرون بدون سانسور
روایتی از ریشه‌یابی حوادث این روزهای کازرون
این مستند روایتی از ریشه‌یابی حوادث این روزهای کازرون است که در آن برای نخستین‌بار مصاحبه‌هایی با خانواده مقتولان، نماینده کازرون در مجلس، رئیس‌کل دادگستری فارس، امام‌جمعه کازرون، جانشین فرمانده ناجا در استان، مردم و سایر مسؤولان خواهید دید.
آخرین واکنش ظریف به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه آمریکا
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت درباره اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا پس از خروج از برجام صحبت کرد. یادآوری می‌شود؛ پمپئو با مطرح کردن ۱۲ درخواست از جمهوری اسلامی، اعلام کرده بود تا زمان برآورده نشدن این خواسته‌ها، آمریکا شدیدترین تحریم‌های تاریخ را ضد ایران وضع خواهد کرد.
وعده‌های روحانی در مناظرات انتخابات ۹۶
از رفع تحریم‌های غیر هسته‌ای تا وعده همیشگی تکمیل مسکن مهر
در انتخابات اردیبهشت ماه سال گذشته همه کاندیدا‌ها وعده‌هایی را به مردم دادند، در این ویدئو وعده‌های انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی را ببینید.
شعر طنز/ دیدید که امضای کری تضمین است
شعرخوانی طنز حجت الاسلام سید محمد حسینی با موضوع برجام در شب شعر و موسیقی ضد آمریکایی «مرگ بر جام سراب».
روحانی: آمریکا می خواست ما هم از برجام خارج شویم تا همه تحریم های قطعنامه برگردد
حجت الاسلام حسن روحانی در دیدار با زنان، جوانان و دانشجویان گفت: مبنای آمریکا بر این بود که پس از خروج از برجام، ایران هم از برجام خارج شود و روز بعد پرونده ما به شورای امنیت سازمان ملل برود و تمام قطعنامه های تحریم برگردد و ایران تنها در برابر دنیا قرار بگیرد. ما نگذاشتیم آمریکا به این توفیق برسد.
سوگندنامه شهردار جدید تهران
محمد علی افشانی در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران سوگند یاد کرد.
آزمون بزرگ عزت
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانشگاه فرهنگیان نماهنگ « آزمون بزرگ عزّت» را منتشر کرد.
تحلیل مشاور پوتین از آینده برجام: اروپا وابسته به آمریکا است
نماهنگ «فرمان‌ده»/ با صدای میلاد هارونی
نماهنگ «فرمان‌ده» با صدای میلاد هارونی در روزهای گردن‌کشی شیطان بزرگ و صهیونیستهای خبیث، از نقض برجام تا جنایت در قدس شریف منتشر شد.
۶