منوچهر وثوق: خاتمی گفته بود هنرپیشه قبل از انقلاب نماز هم بخواند، نمازش قبول نیست
بازیگر قدیمی سینمای ایران درخصوص نگاه رئیس‌ دولت اصلاحات به هنرپیشه‌های پیش از انقلاب می‌گوید: خاتمی گفته بود هنرپیشه قبل ازانقلاب نماز هم بخواند، نمازش قبول نیست.
بسته‌ی ضدّ تحریم/ هفت تضمین برای مقابله با بدعهدی اروپا
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، هفت تضمین برای مقابله با بدعهدی اروپا را اعلام کردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در نماهنگ «بسته ضد تحریم» مرور کرده است.
چرا اروپایی‌ها تاکید دارند که برجام را حفظ کنند؟
برنامه زنده تلویزیونی «جهان آرا» شب گذشته با موضوع «بررسی شروط رهبر انقلاب برای ادامه همکاری با اروپا در زمینه برجام» به گفتگوی با دکتر ابومحمد عسکرخانی، رئیس مرکز مطالعات بین المللی تحصیلات تکمیلی پرداخت.
گفتگوی بدون تعارف با امیردریادار حبیب الله سیاری
برنامه «بدون تعارف» اینبار برای گفتگو به سراغ امیردریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران رفته است.
اولین فیلم منتشر شده از مقر گروهک منافقین در آلبانی
در خلال دعوای دو حزب جمهوری خواه و دموکرات درباره سیاست‌ خارجی اعمالی آمریکا علیه کشورهای دیگر، ریچارد انگل خبرنگار شبکه MSNBC در پیج خود فیلمی از مقر گروهک منافقین در کشور آلبانی منتشر کرده است. گفتنی است؛ پس از سقوط صدام دولت عراق خواهان خروج این گروهک تروریستی از خاکش شد و منافقین پس از تقلای فراوان برای ماندن در عراق مجبور شدند اردوگاه‌های اشرف و لیبرتی را به مقصد کشور آلبانی ترک کنند. منافقین در ابتدا به یک ساختمان 10 طبقه در تیرانا منتقل شدند اما در فیلمی که خبرنگار شبکه MSNBC منتشر کرده است نشان می‌دهد که اعضای این گروهک به مقر دیگری در آلبانی انتقال یافته‌اند.
نماهنگ «آتشِ فراموش شده»
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب نماهنگ « آتشِ فراموش شده» را منتشر میکند.
بازگشت «آریاسب» به ایران
اعتراف «آریاسب باوند» فعال ضد انقلاب به پشت پرده شوم اتفاقات اخیر در مستند پخش شده از شبکه خبر.
مذاکره برای چه بود؟!
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام درباره مذاکرات هسته‌ای، نماهنگ «مذاکره برای چه بود؟!» را منتشر کرد.
شروط جمهوری اسلامی ایران برای ادامه برجام
رهبر انقلاب: ایران نمی‌تواند با آمریکا تعامل کند زیرا آمریکا پایبند به تعهدات خود نیست
مقام معظم رهبری در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام تاکید کردند: ایران نمی‌تواند با آمریکا تعامل کند زیرا آمریکا پایبند به تعهدات خود نیست.
۵