برنامه «بدون تعارف» اینبار برای گفتگو به سراغ امیردریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران رفته است.
در خلال دعوای دو حزب جمهوری خواه و دموکرات درباره سیاست‌ خارجی اعمالی آمریکا علیه کشورهای دیگر، ریچارد انگل خبرنگار شبکه MSNBC در پیج خود فیلمی از مقر گروهک منافقین در کشور آلبانی منتشر کرده است. گفتنی است؛ پس از سقوط صدام دولت عراق خواهان خروج این گروهک تروریستی از خاکش شد و منافقین پس از تقلای فراوان برای ماندن در عراق مجبور شدند اردوگاه‌های اشرف و لیبرتی را به مقصد کشور آلبانی ترک کنند. منافقین در ابتدا به یک ساختمان 10 طبقه در تیرانا منتقل شدند اما در فیلمی که خبرنگار شبکه MSNBC منتشر کرده است نشان می‌دهد که اعضای این گروهک به مقر دیگری در آلبانی انتقال یافته‌اند.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب نماهنگ « آتشِ فراموش شده» را منتشر میکند.
اعتراف «آریاسب باوند» فعال ضد انقلاب به پشت پرده شوم اتفاقات اخیر در مستند پخش شده از شبکه خبر.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام درباره مذاکرات هسته‌ای، نماهنگ «مذاکره برای چه بود؟!» را منتشر کرد.
مقام معظم رهبری در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام تاکید کردند: ایران نمی‌تواند با آمریکا تعامل کند زیرا آمریکا پایبند به تعهدات خود نیست.
گفتگوی خبرگزاری دانشجو با تحلیل‌گر ارشد راشاتودی و پرس‌تی‌وی
روایتی از ریشه‌یابی حوادث این روزهای کازرون
این مستند روایتی از ریشه‌یابی حوادث این روزهای کازرون است که در آن برای نخستین‌بار مصاحبه‌هایی با خانواده مقتولان، نماینده کازرون در مجلس، رئیس‌کل دادگستری فارس، امام‌جمعه کازرون، جانشین فرمانده ناجا در استان، مردم و سایر مسؤولان خواهید دید.
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست هیئت دولت درباره اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا پس از خروج از برجام صحبت کرد. یادآوری می‌شود؛ پمپئو با مطرح کردن ۱۲ درخواست از جمهوری اسلامی، اعلام کرده بود تا زمان برآورده نشدن این خواسته‌ها، آمریکا شدیدترین تحریم‌های تاریخ را ضد ایران وضع خواهد کرد.
۱۳