مدیر شبکه پنج و سرپرست شبکه افق، گفت: شبکه افق با قدرت به کار خودش ادامه می‌دهد و هیچ تعطیلی یا ادغامی وجود ندارد.
بهای بلیت‌های نمایش «می سی سی پی نشسته می‌میرد» کاهش پیدا کرد و از سقف ۲۰۰ هزار تومان به ۱۴۰ هزار تومان تقلیل یافت.
سید امیر سیدزاده تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه افزایش قیمت دلار، برخی دستمزدها را در سینما نجومی کرده از انفعال سازمان سینمایی و خانه سینما در این حوزه گلایه کرد.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با «اصغر نقی زاده» بازیگر فیلم‌های دفاع مقدس
یک زمانی تله فیلم‌ها رونق زیادی داشتند و باعث شده بود بازیگر‌های زیادی مشغول به کار شوند به خصوص از زمان رفتن آقای ضرغامی از صدا و سیما این موضوع به بوته فراموشی سپرده شد. با تعداد محدود فیلم‌هایی که ساخته می‌شوند همه که نمی‌توانند در سینما و تلویزیون باشند لااقل این آب باریکه را برای بعضی‌ها می‌گذاشتید
تهیه کننده سریال «سنجرخان» از آغاز تولید این سریال در روز‌های آتی خبر داد.
پولاد کیمیایی در دومین تجربه کارگردانی خود، درباره آوارگان سوری فیلم می‌سازد و چهره سیاه داعش را به تصویر می‌کشد.
رييس رسانه ملي
رئیس سازمان صداوسیما گفت: این روزها دشمن علاوه بر جنگ اقتصادی جنگ روانی را هم علیه مردم ایران آغاز کرده و مدام آنها را ترغیب به احتکار می‌کند، در این شرایط مردم این انتظار را دارند که دولت محترم آتش حاشیه بازار را کم کند.
چرا شبکه تخصصی فیلم و سریال کیفیت تصویری بالای ندارد؟
آی فیلم که شبکه تخصصی پخش فیلم و سریال ایرانی است و به واسطه پخش فیلم‌ها و سریال‌های خاطره انگیز یکی از پرمخاطب‌ترین شبکه‌های صداو سیما شده است می‌طلبد که با کیفیت بهتری آثارش را به مخاطبان عرضه کند.
همزمان با نخستین سالگرد تشییع پیکر شهید محسن حججی، مستند «معجزه انقلاب» با موضوع این شهید مدافع حرم از تلویزیون پخش می‌شود
۹