برنامه «من طهران» شبکه العالم امشب با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به گفت و گو نشسته است.
به حاشیه راندن نخبگان و میدان دادن به میان‌مایه‌ها سکولاریسم پنهان را رواج می‌دهد
عمر معدود افراد امتحان پس‌داده‌ای که شوق و اشتیاق دینی و ملی و فهم تکنیکی خود را بار‌ها با آثارشان اثبات کرده‌اند در تنگنا‌ها و پیچ و خم‌های سازمان صداوسیما در حال تلف شدن است
داریوش ارجمند ضمن گلایه از سوءاستفاده صورت گرفته از صحبت‌هایش درباره حواشی برنامه «۹۰» تأکید کرد دعوای خانوادگی در صداوسیما را نباید به خیابان کشاند.
رضا رویگری، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر صحبت‌های منسوب به او در یک گفت و گو، در حمايت از فردوسي پور را تكذيب كرد
برنامه تلویزیونی «مخاطب خاص» به مناسبت ایام اربعین، از شنبه هر شب از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
وجود برخی از برنامه‌های خاص اجتماعی و خانواده محور در سیمای جمهوری اسلامی ایران بسیار کار پسندیده و مخاطب‌پذیری است که قشرهای مختلف مردم کشورمان خواهان پخش چنین برنامه‌هایی از رسانه ملی بوده و هستند.
جوابیه نویسنده کتاب «آن بیست و سه نفر» به علیرضا رئیسیان
احمد یوسف زاده نویسنده کتاب «آن بیست و سه نفر» پس از ادعای علیرضا رئیسان مبنی انحصار تصویری فیلم سینمایی «۲۳ نفر» جوابیه‌ای را خطاب به وی منتشر کرد.
پدر کودک بیمار زنجانی که اول هفته مهمان علی ضیاء بود، پس از جمع آوری یک میلیارد تومان کمک از سوی مردم، در برنامه «فرمول یک» اعلام کرد این مبلغ را به کودکان سرطانی اهدا می کند.
حال این سوال را باید از مدیران فرهنگی کشور پرسید که آیا فکری برای مواجهه با این شبکه و پر کردن خلاء علاقه مخاطب ایرانی به برنامه های متنوع فرهنگی و سبک زندگی کرده اند یا خیر !؟
«نفس» از سریال‌های پربیننده رمضان ۹۶، به تازگی پخش خود را از آی فیلم به اتمام رسانده است. این مجموعه قصه عاشقانه متفاوتی را در بحبوحه انقلاب و مبارزات آن سال‌ها تعریف می‌کند که این تفاوت را می‌توان در وصال زودهنگام دو شخصیت اصلی یعنی ناهید و روزبه و همچنین شخصیت چند وجهی مرد قصه دید.
۷