جدیدترین سریال سازمان هنری رسانه ای اوج که قبل از این «آشوب» نام داشت به «مینو» تغییر نام داد.
سال‌ها پخش سریال‌های تلویزیونی با حال و هوای محرمی از رسم‌های تلویزیون به حساب می‌آمد؛ اما چند سالی است که این رسم با بازپخش سریال‌های تکراری کم و بیش به تعویق افتاد، تا اینکه محرم امسال تلویزیون جز سریال‌های تکراری که بعضا ارتباط محتوایی چندانی هم با ماه محرم ندارند، چیز دیگری در چنته ندارد.
دو برنامه «بی‌منطق» در تلویزیون به نام‌های «برنده‌شو» و «۵ ستاره» در واقع دو بازنده بزرگ دارد، مردم و خود تلویزیون!
تهیه‌کننده «خانه ما»:
تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خانه ما» ابراز امیدواری کرد بتوان در تلویزیون زندگی خصوصی و برخورد مسئولان با خانواده‌شان را نشان داد و به جای هشتگ فرزندت کجاست، هشتگ فرزندت کیست؟ کمپین شود.
روایت «جوان آنلاین» از درس‌هایی که «استندآپ کمدین‌ها» به ایران می‌دهند
شب گذشته صحنه‌هایی در خندوانه ناظر بودیم که به ایران و ایرانی اخلاق و انصاف آموخت و به ما یاد داد چطور باید در عین رفاقت، رقابت کرد.
گزارش نقادانه «جوان آنلاین» از سریال «پدر»
سکانس‌های باور ناپذیر و قصه‌ی تکراری ما را بدین جا می‌رساند که ملتمسانه از سیما بخواهیم باز هم جومونگ و یوزارسیف را پخش کند!
گزارش جوان آنلاین از خطوط قرمزی که روزبه‌روز کم رنگ‌تر می‌شوند
با آغاز مسابقه خنداننده شو و حضور شرکت کنندگانی که نیازمند جذب رای تماشاگران هستند، هیزم این آتش دو چندان شده است و بسیاری از آنان برای جلب توجه مردم و خنداندن خانواده‌ها از شوخی‌هایی که به هیچ عنوان مناسب فضای خانوادگی نیست، استفاده می‌کنند
«سینما کلاسیک» شبکه نمایش که هر شب ساعت 1 بامداد از این شبکه پخش می شود، این هفته نیز از 18 تا 24 اردیبهشت با آثار برجسته سینمای کلاسیک به روی آنتن می رود.
سريال تلويزيونی «یه تیکه زمین» به كارگردانی مهدی كرم پور و تهیه‌کنندگی محمدعلی اسلامی در کنداکتور پخش شبکه دو قرار گرفت.
پخش مستندي درباره سنت پياده‌روي باشكوه زائران اربعين
۱۱