کارگردان مالکوم ایکس:
مردم سیاهپوست آمریکا را ساختند. این یارو در کاخ سفید که اسمش را نمی‌گویم... مامور نارنجی… کل ماجرا دروغ و تغییر روایت و دروغگویی است.
اتمام فیلمبرداری صحنه‌های طاقت‌فرسای جنگی ماجرای نیمروز 2 (رد خون)
حسین مهدویان و محمود رضوی پس از پشت سر گذاشتن دو همکاری مشترک موفق این روز‌ها سخت درگیر تولید ماجرای نیمروز ۲ با موضوع سازمان منافقین و عملیات مرصاد هستند.
پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی اصفهان به صورت همزمان در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
 از سوی ستاد برگزاری شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، داوران بخش عکس و پوستر این جشنواره معرفی شدند.
تکذیب ممنوع‌الفعالیت‌بودن چند بازیگر زن سینما از سوی جانشین رئیس پلیس امنیت
در حالی که برخی بازیگران زن سینما از سوی هم‌صنفان خودشان و به دلیل متهم‌کردن سینمای ایران به فساد اخلاقی بایکوت شده‌اند، اشتیاق زیادی برای الصاق لفظ «ممنوع‌الفعالیت بودن» به خودشان آن هم به دلیل دفاع از مردم! دارند؛ مسئله‌ای که سرهنگ نوروزی جانشین رئیس پلیس امنیت اخلاقی فاتب با صراحت تمام آن را تکذیب می‌کند.
اسیدپاشی با الهام از فیلم هومن سیدی
«مغز‌های کوچک زنگ زده» اگر در امریکا ساخته شده بود قطعاً شامل رده‌بندی سنی سختگیرانه‌ای می‌شد چراکه برخی از خشونت‌آمیزترین سکانس‌های تاریخ سینما را به خود اختصاص داده است. تماشای این فیلم باعث شده یک جوان اقدام به اسیدپاشی کند. جالب است که تیزر‌های تبلیغاتی این اثر سینمایی به طور مکرر از رسانه ملی پخش می‌شود.
در روز‌های تولید فله‌ای سینمای کمدی، یک فیلم بیوگرافی در راه است
فاصله بیش از یک سال باقی مانده تا جشنواره سی‌و‌هشتم فرصت مغتنمی است که حداقل نهاد‌های فرهنگی برای ساخت چنین آثاری با زمینه زندگی قهرمانان ملی وارد عمل شوند.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی حضرت خدیجه (س) گفت که داود میرباقری کارگردانی این اثر را برعهده نخواهد داشت. داود میرباقری فیلم حضرت خدیجه (س) را کارگردانی نمی‌کند
طی حکمی از سوی محمد خزاعی دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، سیدمحمد حسینی به عنوان مدیر «بخش اسلام هراسی و ایران ستیزی در سینمای غرب» پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منصوب شد.
سیدجواد هاشمی از آوازخوانی بازیگرانی همچون اکبر عبدی و کامران تفتی در فیلم سینمایی «تورنادو» خبر داد.
۹