کمال تبریزی: در سینما با فقر بازیگر مواجه هستیم
کمال تبریزی کارگردان سینما و تلویزیون معتقد است که در سینما و تلویزیون در بخش های مختلف امکانات خوبی داریم اما در بازیگری امکانات ما بسیار محدود است و به نوعی در فقر به سر می بریم و باید توجه داشته باشیم که یک بازیگر خوب باید از توانایی و استعدادهای خوبی برخوردار باشد.
«محمد رسول‌الله(ص)» اكران جهاني خود را آغاز مي‌كند
همزمان با انتشار عكس ديدار رهبري از پشت صحنه فيلم مجيدي
نشريه خط حزب‌الله در دومين شماره خود عكس ديده نشده‌اي از روز ديدار رهبر انقلاب از پشت صحنه فيلم «محمد رسول‌الله» ساخته مجيد مجيدي، منتشر كرد.
هاليوود جرئت لمس بحران تيراندازي را ندارد
هاليوود به جاي «‌گلاب » و «300» نسخه‌اي براي بحران تيراندازي بپيچد
امريكا در روزهاي گذشته شاهد وقوع نهصد و چهل و چهارمين تيراندازي مرگبار در سطح جامعه خود بوده است و تكرار چنين حوادثي اين بحث را مطرح مي‌كند كه چرا سينماي امريكا بايد به هر سوژه‌اي بپردازد به جز معضل تلخي كه مستقيم در چشمان امريكايي‌ها زل زده است.
همداني‌ها خواستار ادامه جشنواره در اين شهر شدند
قطار جشنواره تئاتر كودك به ايستگاه پاياني رسيد
مراسم اختتاميه جشنواره بيست و دومين جشنواره بين‌المللي تئاتر كودك و نوجوان با حضور علي مرادخاني معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، فاضل عبادي مديركل ارشاد استان همدان، الهي تبار معاون سياسي امنيتي استاندار همدان، مديران و مسئولان فرهنگي و هنري شهر همدان و هنرمندان شركت‌كننده در جشنواره برگزار شد.
رويگري و لرستاني در نمايشي با محوريت شهداي غواص
جايزه بزرگ فيلم بغداد به «رستاخيز» ايران رسيد
فيلم درويش در بغداد عاقبت به خير شد
«رستاخيز»‌، فيلم اكران نشده ‌از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ايران، جايزه بزرگ جشنواره بين‌المللي فيلم بغداد را از آن خود كرد و از نگاه تماشاگران نيز به عنوان بهترين اثر اين جشنواره انتخاب شد و احمدرضا درويش اين جايزه را به شهداي فاجعه منا تقديم كرد.
۹