رسوایی‌های جنسی در هالیوود ادامه دارد
مردی که به عنوان تاثیرگذارترین انیماتور از زمان حیات والت دیزنی تا به حال شناخته می‌شود به دلیل بدرفتاری جنسی کمپانی والت دیزنی را ترک می‌کند.
نقاط مختلف تهران میزبانی می کنند
مدیر کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنر‌های نمایشی از آغاز طرح «تئاتر با مردم» که به اجرای عمومی ۱۴ نمایش خیابانی اختصاص دارد، خبر داد.
خشونت زیاد باعث حذف بخشی از سریال «رهایم نکن» شد
بعد از جنجال کارگردان سریال «رهایم نکن»، درباره ممیزی بخشی از این سریال، مدیر گروه و فیلم و سریال شبکه ۳ سیما، دلیل حذف آن سکانس را خشونت بالای آن عنوان کرد که می‌توانست به مخاطب آسیب بزند.
گپ‌وگفت با محمدرضا امامقلی کارگردان مستند «خوره»
دی‌ماه سال گذشته و سه ماه به پایان سال ۹۶ بود که بخش‌ها و شهر‌های مختلف کشور در کانون اعتراضات مردمی نسبت به وضعیت معیشتی و اقتصادی قرار گرفتند؛ اعتراضاتی که اولین بار با تجمع مردم در مشهد شروع شد و به سرعت به شهر‌های دیگر کشور رسید.
بررسی مشکلات بر سر‌راه تبلیغات در تئاتر
ضعف‌های زیرساختی در تبلیغات هنر‌های نمایشی، باعث پر رنگ شدن جریان سلبریتی‌ها در تئاتر شده است
در گفت‌وگو با مدیرکل هنر‌های نمایشی بررسی شد
مدیرکل هنر‌های نمایشی کشور با بیان اینکه اعتبار دفترچه‌ای تئاتر نسبت به سال گذشته حدود پنج میلیارد تومان کاهش یافته است، گفت: از این پس در راستای شفاف‌سازی، رقم کمک‌هزینه گروه‌ها به طور رسمی و عمومی اعلام می‌شود.
سینما‌ها در ایام عزاداری هفته آینده تعطیل می‌شوند...
رضا ایرانمنش
رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من زیر پست اولین نفری که در پیجش نوشت من به افطاری نمی‌روم، کامنت گذاشتم که خدا را صدهزار مرتبه شکر می‌کنم که من به این مراسم دعوت نشده‌ام.
دشمنان در لباس دین برای هیئت‌های مذهبی و روحانیان برنامه دارند و برنامه‌ریزی کرده‌اند و شخصیت اصلی این نمایش نماینده‌ای از گروه‌های مختلف با تفکرات مختلفی است که با اصل اسلام زاویه دارند و قائل به جدایی دین از سیاست هستند.
فراخوان پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منتشر شد
جاسمین دوراکوویچ فیلمساز، تهیه‌کننده و نویسنده بوسنیایی و بنیانگذار شبکه تلویزیونی دوپودو در سارایوو بوسنی و هرزگوین معتقد است جشنواره مقاومت به خوبی می‌تواند الهام‌بخش کشورهای منطقه برای مستقل بودن و ظلم‌ستیزی باشد.
۷