تهیه‌کننده فیلم سینمایی حضرت خدیجه (س) گفت که داود میرباقری کارگردانی این اثر را برعهده نخواهد داشت. داود میرباقری فیلم حضرت خدیجه (س) را کارگردانی نمی‌کند
طی حکمی از سوی محمد خزاعی دبیر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، سیدمحمد حسینی به عنوان مدیر «بخش اسلام هراسی و ایران ستیزی در سینمای غرب» پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منصوب شد.
سیدجواد هاشمی از آوازخوانی بازیگرانی همچون اکبر عبدی و کامران تفتی در فیلم سینمایی «تورنادو» خبر داد.
کارگردان انیمیشن سینمایی «در مسیر باران» در گفت‌وگو با «جوان»:
انیمیشن در ایران با شرایط عجیب و غریبی روبه‌رو است. ما دو سال دویده‌ایم تا شرایط اکران فیلم را مهیا کنیم. فیلم در جشنواره مقام آورد و خیلی وقت است که پروانه نمایش گرفته‌ایم، اما شرایط اکران خوب نبوده است
پوستر پانزدهمین دوره بخش اصلی و ویژه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در حوزه هنری اصفهان رونمایی شد.
حامیان فیلم عرق سرد این روز‌ها بشدت دنبال آن هستند تا با ایجاد حاشیه و متهم نمودن حوزه هنری، نفروختن فیلم را به گردن حوزه هنری بیاندازند، در حالیکه نمایش یک اثر منوط به معیار‌ها و ملاک‌های آن سازمان است و حوزه هنری نیز ازاین قاعده مستثنی نیست.
بنا به تصویب شورای راهبردی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، دو فیلم سینمایی «به وقت شام» و «امپراطور جهنم» در بخش «مسابقه سینمای ملی» این رویداد سینمایی حضور نخواهند داشت.
در لوکیشن فیلم محمد رسول الله (ص)
مدیرعامل شرکت سینمایی نور تابان از ساخت فیلم «The Tale of The Heavens» (قصه‌ای از آسمان) که قصه زندگی امام علی (ع) را روایت می‌کند و توسط عباس یوسفی کارگردان کویتی در شهرک پیامبر اعظم در لوکیشن فیلم «محمد رسول‌الله (ص)» ساخته شده، خبر داد.
به بهانه انتشار عکس تأسف‌آور همنشینی ۲ بازیگر با مجرم غائله دراویش گنابادی
عکس و خبر دیدار امیرحسین صدیق و ستاره اسکندری با پوریا نوری یکی از عاملان حمله وحشیانه به مردم و مأموران نیروی انتظامی در جریان غائله سال گذشته خیابان پاسداران تهران که به حکم «رأفت اسلامی» آزاد شده، بار دیگر اثبات کرد که ندای «اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید» امام حسین (ع)، همچنان از سوی برخی شنیده نمی‌شود.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت
این روز‌ها در اقصی نقاط کشور تئاتر‌های مذهبی زیادی در حال اجرا هستند، اما برخی معتقدند از این قبیل آثار استقبال نمی‌شود و این گونه تولیدات فرهنگی - مذهبی مخاطب ندارند. شب گذشته نیز ساسان پیروز، یکی از کارشناسان تئاتر در شبکه خبر مدعی شد که مخاطبان نمایش‌های مذهبی با اتوبوس برای دیدن این نمایش‌ها آورده می‌شوند!
۷