رئيس انجمن عكاسان انتصاب نیکی کریمی را به دلیل آشنایی با عکاسی دانست
کارگردان سریال «سرّ دلبران» درباره دغدغه‌های محتوایی این اثر می‌گوید
در «سرّ دلبران» راجع به این نکته صحبت می‌کنیم که روحانیون باید عامل به عمل باشند.
قطب‌الدين صادقي: برخي براي پُز دادن به تئاتر مي‌روند
گفت و گوی "جوان آنلاین " با رئیس کمیته انضباطی اکران
برگزاری تئاترآزاد یا همان جنگ های شادی در سینماها و پردیس ها به یک رویه ای درآمدزایی و با اهمیت برای سینماداران تبدیل شده که صنعت سینما را با توجه به اقتصاد فعلی با خطر مواجه کرده و اعتراض بسیاری از کارگردانان و تهیه کنندگان را به همراه داشته است موضوعی که روز به روز در حال فزونی است که و سر در بیشتر پردیس ها شاهد پخش تبلیغات این جنگ ها هستیم.
مجید رجبی‌معمار، تهیه‌کننده مستند «ترور سرچشمه» در گفت‌و‌گو با «جوان»:
شهید بهشتی نقش بزرگی در تبیین انقلاب اسلامی دارد، اما متأسفانه از تمام بحث‌های تئوری و نقش‌آفرینی که این شهید بزرگوار در انقلاب داشت به این جمله «به امریکا بگویید عصبانی باش و از عصبانیت خود بمیر» که جمله درستی هم هست، بسنده کرده‌اند
چرا هالیوود فیلم ضد ایرانی می‌سازد؟
اگر می‌بینید در آمریکا فیلم‌های ضد ایرانی ساخته می‌شود، این موضوع به آن‌ها بخشنامه نشده است؛ بلکه ...
سیلوستر استالونه با جکی چان بازی نمی‌کند
جان سنا جایگزین سیلوستر استالونه شد تا در کنار جکی چان در یک تریلر اکشن جلوی دوربین برود.
معاون‌توسعه‌ومنابع‌سازمان‌سینمایی‌:
بودجه جشنواره‌های فیلم فجر در دوره‌های مختلف همواره موضوع مورد بحث محافل خبری بوده است. اخیراً آقای رضا میرکریمی دبیرجشنواره جهانی فجر به‌طور غیر‌مستقیم مبلغی نجومی را به جشنواره ملی فجر نسبت داد.
رییس خانه تئاتر پس از 18 سال عوض شد
جریان انحرافی، جریانی است که از اواسط دهه70 با به چالش کشیدن جریان رسمی تئاتر در ایران، گذشته و حال تئاتر ایران را زیر سؤال برد و با پایه افکندن نوعی تئاتر من‌درآوردی که آمیزه‌ای از متون تئوریک تجربی، فیلم‌های تئاتر غربی و ادراک نادرست از متون نمایشی و غیر نمایشی بود، شکل گرفت.
بررسی مهم‌ترین تولیدات دستگاه فیلمسازی آمریکا برای توجیه صهیونیست‌ها
خانواده‌های یهودی چون روچیلدها، الیسون‌ها، سوروس‌ها، راکفلرها و... تاکنون توانسته‌اند بخش وسیعی از سرمایه‌های دنیا را از آن خود کنند. به خاطر همین عجیب نیست که سینمای هالیوود و غرب از همان ابتدای پیدایش، در دستان کمپانی‌هایی باشد که صاحبان یهودی، آنها را اداره می‌کنند و فیلمسازان با توجه به سیاست‌هایی که آنها می‌خواهند، فیلم می‌سازند.
۶