بیان خاطراتی از جمشید مشایخی در گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با داریوش اسدزاده
در وصف صفات اخلاقی زنده‌یاد «جمشید مشایخی» متن‌ها نوشتند؛ برای شناخت بهتر ابعاد مختلف شخصیتی و حرفه‌ای زنده‌یاد مشایخی به سراغ داریوش اسدزاده یکی از آخرین بازماندگان دیرین عرصه هنر رفتیم.
راهی جدید برای خالی‌شدن جیب مخاطب تلویزیون با مسابقات آنلاین
تبدیل صداوسیما به قمارخانه به بهانه درآمدزایی یا حضور بخش خصوصی هیچ توجیهی ندارد. این برنامه‌ها اثرات روانی مخرب بر اقشار ضعیف جامعه می‌گذارد و آن‌ها را از شغل‌هایشان و حتی جایگاه‌شان سرخورده و ناامید می‌کند.
حلیمه سعیدی از آرزوی دیدار خود با رهبر انقلاب اسلامی گفت.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با دو منتقد سینما درباره دومین فیلم پرفروش سال ۹۸
سعید مستغاثی کارشناس و منتقد سینما معتقد است که با صرف نظر از ۲۰ دقیقه اول و نیم ساعت آخر «متری شیش و نیم»، این فیلم، فیلمی استاندارد و بسیار خوبی است.
افزایش‌ قیمت‌ بلیت، سالن‌ها را در نوروز خلوت‌ کرد
اکران نوروز امسال به دلایل مختلف یکی از خاص‌ترین فصل‌های سینمای ایران است. مؤلفه‌های مختلفی باعث شد تا سال ۹۸ برای سینمای ایران در گیشه متفاوت باشد.
تبعات اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در فهرست تروریستی
ماشین تروریسم دولتی ایالات متحده طی دهه‌های اخیر، فجایع بی‌شماری را در جهان به وجود آورده که پرداختن به آن‌ها مثنوی هفتادمن کاغذ می‌طلبد. فقط در یک نمونه طی سال‌های اخیر، از زیر آستین یانکی‌ها، اژد‌های هفت سر داعش سربرآورد.
گزارشی از آیین تشییع پیکر زنده‌یاد «جمشید مشایخی»
آیین آخرین وداع با جمشید مشایخی با حضور پرشمار مردم و هنرمندان در تالار وحدت تهران برگزار شد.
گزارشی از آیین تشییع «جمشید مشایخی»
آیین آخرین وداع با جمشید مشایخی با حضور پرشمار مردم و هنرمندان در تالار وحدت تهران برگزار شد.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با غلام‌عباس فاضلی درباره چرایی دیده نشدن «غلام‌رضا تختی»
غلام‌عباس فاضلی، منتقد سینما معتقد است که فیلم «غلام‌رضا تختی» به‌دلیل زمان نامناسب اکران، تنزل ذائقه مخاطبان سینما و کاستی‌هایی که در ساخت فیلم وجود داشته، به خوبی دیده نشده و در نتیجه کمترین آمار فروش فیلم در اکران نوروزی را به نام خود ثبت کرده است.
یادداشت محمدرضا کائینی درباره فیلم «غلامرضا تختی»
دبیر سرویس تاریخ روزنامه جوان طی یادداشتی در کانال تلگرام خود به نقد و بررسی فیلم «غلامرضا تختی» پرداخته است. او معتقد است عدم استقبال مردم از فیلم واکنش آن‌ها به تخریب یک اسطوره است.
۶