مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای آزادی مدیر مجموعه تئاتر شهر و کارگردان نمایش «رویای شب نیمه تابستان» سه میلیارد ریال وثیقه تعیین شده است.
نگاهی نقادانه به سریال پرسر و صدای Westworld
فصل اول یک اتفاق بود که به دلیل کیفیت بالای سینمایی‌اش، روایت چندخطی و  چندزمانی‌اش، تم وسترنش و البته مهم‌تر از همه مضامین فلسفی‌اش توجه زیادی را به خود جلب کرد و محل بحث و گفتگوی بسیاری شد. اما فصل دوم این سریال به معنای واقعی کلمه یک فاجعه بود.
گزارش «جوان آنلاین» از اهمیت جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در جهت گیری اجتماعی جامعه معاصر
مقاومت در حقیقت خاستگاه تاریخی و حکمی این ملت است، مقاومتی که در عصر معاصر از مفاهیم آشنای ظاهری که مترادف ایستادگی در برابر هجوم و تجاوز به خاک و ناموس و اعتقادات یک ملت است فراتر رفته و در پس رفتارهای به ظاهر متمدن و حقوق بشری مستتر و پنهان گشته است.
در مراسم گرامیداشت کارگردان فقید مطرح شد
رئیس اسبق سازمان صداوسیما در مراسم گرامیداشت زنده‌یاد سیدضیاءالدین دری که روز گذشته در فرهنگسرای انقلاب برگزار شد، عنوان کرد فعالیت ضیاءالدین دری کمتر از قیام رئیسعلی نبود.
هشدار «جوان آنلاین» درباره ساخت فیلم زندگی «وحید مرادی»
با گذشت قریب به دو ماه از قتل «لات بامرام تهران» خبر‌ها حکایت از ساخت زندگی او توسط «محسن قرایی» دارند. رسانه‌ها می‌گویند «قرایی» تصمیم گرفته است تا جشنواره فجر امسال زندگی وحید مرادی را با نقش آفرینی «حامد بهداد» در فیلمی سینمایی با عنوان «سطح یک» بر پرده کشد.
نقد «جوان آنلاین» بر فیلم «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی
«دارکوب» آخرین ساخته بهروز شعیبی که این روز‌ها بر پرده سینماست نشان می‌دهد که این فیلم ساز جوان نتوانسته مثل آثار قبلی اش، «دهلیز» و «سیانور» که نظر دو طیف منتقدان و مخاطبان را جلب کرده بود این بار هم موفق باشد
بودجه های میلیاردی برای جشنواره های بی‌خاصیت
وقتی سینمای ایران تولید قابل دفاع و باکیفیتی در حوزه کودک و نوجوان ندارد، چرا باید عده ای چنین ارقام کلانی بگیرند و جشنواره‌ای سرکاری برپا کنند؟!
نگاه تحلیلی «جوان آنلاین» به فیلم نابودی اثر الکس گارلند
Annihilation یکی از بحث‌برانگیزترین فیلم‌های امسال هالیوود است. فیلم اگرچه در گیشه موفقیت چشمگیری کسب نکرد، اما به واسطه ژانر علمی‌تخیلی و پرداخت روانشناسانه‌اش بین منتقدان و طرفداران سینما جای خود را باز کرد.
نگاه «جوان آنلاین» به «هزارپا»‌ آخرین ساخته ابوالحسن داودی
«هزارپا»‌ نهایت هنر و خلاقیتش این است که با یک سری شوخی کلامی و اکثراً جنسی، زورش را بزند تا تماشاگر را بخنداند که البته در این کار هم تاحدودی موفق شده است!
بر‌جامانده از شهرزاد
اولین و کلی‌ترین و اساسی‌ترین موردی که در بررسی تاریخی از سریال «شهرزاد» به چشم می‌آید، فضاسازی نامنطبق و نامناسب آن با واقعیت جامعه ایرانی در دهه 30‌شمسی است.
۵