رهایم کن!
زمان بعد از افطار بهترین زمان برای رسانه ملی و در واقع می‌توان گفت: گل کار صدا و سیما است، اما چند سالی است که در ماه مبارک رمضان این رسانه تولید سریال‌های خود را به سمت فیلم‌های تلخ برده و از این موقعیت به‌خوبی استفاده بهینه نشده است...
سنگ تمام تلویزیون در روز عید سعید فطر
شبکه‌های سیما در ایام عید سعید فطر ویژه برنامه‌های متعدد و جذابی را برای پخش درنظر گرفته‌اند که از مهمترین آن‌ها می‌توان به "کلاه قرمزی"، "ماه عسل"، "جشن رمضان" و "همین امشب"، اشاره کرد.
طالب‌زاده در افطاری فعالان جبهه فرهنگی انقلاب:
نادر طالب‌زاده در مراسم افطاری فعالان جبهه فرهنگی انقلاب گفت: آنهایی پوکی و پوچی غرب را واقعاً حس کردند، بهتر می‌فهمند که انقلاب اسلامی چه چیزی است.
قباد یا فرهاد؟ مساله این است
گزارشی از «شهرزاد» به بهانه پایان دراماتیک این سریال
شهرزاد در هزارویکمین شب روایت خود گفت: ای ملک جوانبخت اکنون که احوال تو دگرگونی یافت و به درک رنج آدمی نائل شدی، آسوده باش که سبکبار شدی و پیراسته و نوبه قرار و آرامش توست و موعد خواب ابدی.
«راه و بیراه» سریال جدید شبکه یک سیما/ آخرین قسمت سرّ دلبران جمعه پخش می شود
مجموعه جدید تلویزیونی "راه و بیراه" از ۲۷ خرداد روی آنتن شبکه یک می‌رود.
بازی نخست ایران در جام جهانی در ۴۰ سالن سینما با حدود ۸۰۰۰ صندلی نمایش داده می‌شود که با نرخ بلیت ۲۰ هزار تومانی، درآمدی ۱۶۰ میلیونی را برای سینمادارها در پی خواهد داشت.
بسیج دانشجویی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران طی نامه‌ای به علی فروغی مدیر شبکه 3 سیما ضمن انتقاد از پرداختن برنامه تلویزیونی «ماه عسل» به مباحث غیرمرتبط نوشت: طرح مسئله آموزش‌های جنسی به کودکان با رویکرد خاص موجب نگرانی بوده و جای سوال است که چگونه فردی که در حوزه تربیت جنسی کودکان مشخصا به الگوهای غربی اشاره دارد از طریق رسانه ملی جمهوری اسلامی به چهره‌ای موجه و الهام‌بخش تبدیل می‌شود؟
احسان علیخانی در بیست و پنجمین برنامه ماه عسل، میزبان معصومه آباد نویسنده کتاب «من زنده‌ام» و مهدی طحانیان راوی کتاب «سرباز کوچک امام» بود.
۸