گفت‌وگوی «جوان» با کارگردان مستند- مسابقه «خانه ما»
‌می‌شود گفت: «خانه ما» تلنگری برای اصلاح سبک زندگی خانواده‌های ایرانی است. ما حتی تلاش می‌کنیم مهارت‌های افراد را تقویت کنیم و آموزش غیر مستقیم برای مدیریت زندگی و رفتار‌های اجتماعی ارائه دهیم
در اکران مردمی فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» مطرح شد
بازیگران فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» با حضور در نمایش مردمی این فیلم در پردیس مگامال درباره دلاوری رزمندگان گردان عمار در این فیلم ابراز نظر کردند.
نامه مجمع ناشران انقلاب اسلامی به کمیسیون فرهنگی مجلس
مجمع ناشران انقلاب اسلامی در نامه‌ای به کمیسیون فرهنگی مجلس به تدبیر اخیر وزارت ارشاد درباره کاغذ اعتراض کرد و خواستار ورود این وزارتخانه به بحث واردات کاغذ شد.
حامد نصرآزادانی خواننده آهنگ «شور سو» در گفت‌وگو با «جوان»:
حامد نصرآزادانی خواننده آهنگ معروف «شور‌سو» (آب شور) می‌گوید: در پاسخ به پیشنهاد همراهی کردن با برخی جریانات سیاسی و قومیتی که فعالیت‌های تجزیه‌طلبانه دارند گفتم «من یک ترک ایرانی هستم.»
نگاهی به برخی رخداد‌های اخیر عرصه تئاتر کشور
تئاتر طی چند سال اخیر به دلیل توسعه سالن‌های نمایش در اقصی نقاط کشور به ویژه در پایتخت و نیز حمایت بخش خصوصی از آن رشد قابل ملاحظه‌ای به لحاظ جذب مخاطب و درآمدزایی داشته است.
گفت‌وگوی «جوان» با مدیر مؤسسه فرهنگی ترجمان وحی
حجت‌الاسلام محمد نقدی که ریاست دانشکده الهیات امام صادق (ع) را بر عهده داشت و همزمان تدریس هم می‌کرد، شرایطی پیش آمد تا وارد کار قرآنی شود به طوری که چند سالی است کار تدوین، ترجمه و تفسیر قرآن به زبان‌های مختلف دنیا را دنبال می‌کند
جشنواره موسیقی لری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود
۷