تخصیص نیافتن ارز دولتی به شرکت‌های هواپیمایی زمینه‌ساز افزایش ۱۱۰ درصدی قیمت بلیت هواپیما‌های خارجی شد.
گزارش «جوان آنلاین» از نمایشگاه‌های ماشینی که بدون خریدوفروش پول پارو می‌کنند
مثل برنامه «دورهمی» مهران مدیری که زمان معرفی مهمان‌هایش می‌گفت: «مهمان داریم، چه مهمانی!» ما هم باید بگوییم: «شاهکار داریم، چه شاهکاری!» و این بار از یکی از بازیگرترین (!) مشاغل موجود در پایختت دعوت کنیم تا خودش را برای مردم عزیز معرفی کند و آن هم کسی نیست به جز برخی صاحبان نمایشگاه‌های اتومبیل!
کیفرخواست پرونده مدیر شرکت سرمایه‌گذاری که به‌خاطر ۵۰۰ میلیون تومان مرتکب جنایت شده بود از سوی بازپرس دادسرای جنایی تهران صادر شد.
شهریه مدارس غیردولتی از جمله موضوعات و چالش‌های خانواده‌ها در فصل ثبت نام مدارس است و اغلب آن‌ها از دریافت شهریه‌های بالا و غیرمتعارف گلایه دارند.
عليرضا سزاوار
فقط کافی است، نگاهی به آگهی‌های شبکه‌های اجتماعی یا حتی دیگر رسانه‌ها بیندازیم تا انبوهی از آگهی‌های پرستار خانگی جلوی چشم‌مان بیاید.
محمدجعفر منتظری: به دنبال بستن فضای مجازی نیستیم، اما مسئولان باید با هم‌افزایی مبارزه با جرائم مالی را در فضای مجازی همچون رباخواری، قماربازی و کلاهبرداری عملی کنند و من در این رابطه تسلیم نامه 6 وزیر نخواهم شد
نامه شش وزیر به دادستان کل کشور. شاید در نگاه نخست تصور کنید، موضوع این نامه آنچنان حیاتی است که دخالت و نامه‌نگاری شش نفر از اعضای هیئت‌دولت را توجیه کند، اما موضوع این نامه‌نگاری‌ها چیزی نیست جز تقاضای رفع فیلتر یک پیام‌رسان!
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی، از هتک حرمت مأموران تفلیس به زنان ایرانی هنگام خروج از فرودگاه این شهر خبر داد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پیگیری دستگاه قضایی برای تحقق وعده فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان، از دستگیری تعدادی از مدیران متخلف در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.
روابط عمومی فرودگاه شهدای ایلام گفت: هیچ‌گونه درگیری فیزیکی در این فرودگاه رخ نداده است و خبر‌های مبنی بر این امر از سوی فرودگاه شهدای ایلام تکذیب می‌گردد.
۹