واکنش عیسی کلانتری به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی
رئيس سازمان محيط‌زيست در واكنش به اظهارات نتانياهو در خصوص كمك به مردم ايران در مقابله با كم‌آبي گفت: محيط‌زيست ايران ربطي به نخست‌وزير رژيم صهيونيستي ندارد، نتانياهو برود كثافت‌كاري‌هاي خودش را جمع كند
برجام برای IT هم نه نان شد نه آب
گوگل رسماً ارائه امکانات را برای دامنه‌های ایرانی مسدود کرد
شرکت گوگل ارتباط API (رابط برنامه‌نویسی برنامه) سرویس نقشه خود را برای آن دسته از سایت‌های ایرانی که از دامنه ir استفاده می‌کنند، قطع کرده است.
برنامه بی‌سابقه دولتی شدن مساجد!
پس از كش و قوس‌هاي فراوان و اخبار متعدد و بعضاً متناقض، از قرار معلوم همچنان پيگيري‌هاي زير‌پوستي براي اجرايي شدن سند 2030 در حوزه‌هاي مختلف توسط مسئولان ديده مي‌شود...
مدیر گروه جهادی «انصارالفاطمه» از هدف تشکیل این گروه و گره‌گشایی مردمی می‌گوید
چند سالی بود که به صورت موردی کار می‌کردیم. ما طرحی به نام گره‌گشایی داشتیم که رفقا و دوستانی که مورد اعتماد بودند، افرادی را که مشکل داشتند، معرفی می‌کردند. مثلا افرادی که اجاره‌خانه‌شان عقب افتاده بود یا دچار بیماری بودند. با دوستانمان پول جمع می‌کردیم و مشکل آنها را حل می‌کردیم.
در دوران مدرن، شهرها در تضادی آشکار با نظم طبیعت ساخته می‌شوند به‌طوری که یان مک هارگ، معمار برجسته آمریکایی معتقد است تکنولوژی مدرن با کاربست شتاب‌آلود و بدون تفکر، یافته‌های علمی و امکانات فنی در حال زشت‌کردن چهره زمین و ...
معاون اجتماعی پلیس راهور فاتب گفت: یکی از علل تصادفات وسایل نقلیه با عابران پیاده، تغییر سرعت آن‌ها در عبور از معابر یا دویدن و توقف ناگهانی است.
عیسی کلانتری افزود: نتانیاهو غلط می‌کند. به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران، او برود دنبال کار خودش.
با درنظر آوردن خطرات این واکسن برای بانوان و همچنین ممنوعیت استفاده از آن در کشورهای اروپایی، آمریکا و در رژیم صهیونیستی بیانگر پروژه مرگ آفرینی و نسل کشی از طریق بیوتروریسم در گوشه و کنار دنیا و همچنین ایران است. در نهایت نکته مهم این است که مدیران سازمان صداوسیما با چه انگیزه ای اقدام به ارائه محتوای این چنینی کرده اند؟
معاون قالیباف در شهرداری تهران گفت: مدیریت جدید شهری روی مسائل و مشکلات مالی تأکید می‌کند، اما این کم‌کاری‌ها همه ناشی از بی‌برنامگی است و شاهدیم که اصلاح‌طلبان در این دوره برنامه‌ای برای اداره شهر ندارند.
بعد از تعطیلی عجولانه خط ۷ مترو به دلیل ناایمن بودن، مسئولان جدید شهرداری تهران هر بار زمانی را برای افتتاح مجدد این خط عنوان می‌کند و افشانی شهردار تهران آب پاکی را روی دست مردم ریخت و گفت: بعید است این خط به طور کامل تا اواخر شهریور افتتاح شود.
۹