دولت به مسافران آنتالیا ارز مسافرتی اختصاص داد، به مسافران اربعین نه
با آغاز شمارش معکوس روزشمار حماسه پیاده‌روی اربعین و آماده‌شدن عاشقان حسینی برای حضور در این حماسه بی‌نظیر جهانی، کم نیستند افرادی که در خلأ نظارت به دنبال سوء‌استفاده از عاشقان زیارت سید و سالار شهیدان و با انواع و اقسام راهکار‌ها به دنبال کلاهبرداری از زائران اربعین هستند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد بدون اغماض با خودرو‌های فاقد معاینه فنی از ابتدای آبان ماه خبر داد.
در آستانه اربعین حسینی و لزوم همراه داشتن ارز رایج کشور عراق برای هزینه‌های حمل و نقل و همچنین وجود مشکلاتی برای تهیه ارز، امکان خرید دینار در شعب سه بانک در عراق فراهم شد.
وزیر آموزش و پرورش جزئیاتی از "تعطیلات زمستانی" مدارس را تشریح کرد.
ده هزار نفر از بانوان انقلابی کشور طی نامه‌ای به مقام معظم رهبری ضمن بیعت مجدد با معظلم له از اعلام آمادگی خود برای امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با مروجان بدحجابی خبر دادند.
عضو حزب کارگزاران از تلاش برخی نمایندگان تهران برای ارائه طرحی به مجلس به منظور ابقای افشانی در شهرداری تهران خبر داد.
چندی پیش بود که ویدئویی از دو مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در یکی از جاده‌های کشور در فضای مجازی منتشر شد که در آن ماموران پلیس از چند جوان خواسته بودند که بشین و پاشو بروند، موضوعی که رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به آن واکنش نشان داده است.
در درگیری با شکارچیان غیرمجاز در پارک ملی گلستان یک محیط بان گلستانی شهید و دو محیط بان زخمی شدند.
سفیر ایران در بغداد تاکید کرد: زائران اربعین حسینی به اندازه نیاز با خود دینار به همراه داشته باشند تا بتوانند حداقل ضروریات خود مانند هزینه سفر بین شهر‌های مختلف عراق را تهیه و پرداخت کنند.
گردهمايي دختران انقلاب قرار است فردا ساعت ۱۵ در تهران و با حضور جمعي از خانواده شهدا و مسئولان كشور برگزار شود.
۸