گزارش جوان آنلاین از زندگی چند کارتن‌خواب در رودخانه پایتخت؛
در یکی از خیابان‌های شرق تهران، رودخانه‌ای عمیق قرار دارد که بطری‌های پلاستیکی زیادی در آن ریخته شده. مدتی است که چند کارتن‌خواب این محل را برای استراحت، کار و زندگی انتخاب کرده‌اند. حالا این رودخانه که پر از میکروب و آلودگی است و زباله و آب‌های آلوده داخل آن قرار دارد به محلی امن برای برخی از این کارتن‌خواب‌ها تبدیل شده است!
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اعلام کرد:
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به کاهش سن مصرف مواد مخدر به ۱۱ سال از نبود آموزش‌های پیشگیرانه در مدارس انتقاد کرد.
دادستان کل کشور:
حجت‌الاسلام منتظری گفت: دادگاه مفسدان اقتصادی علاوه بر علنی بودن پس از فیلمبرداری از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش خواهد شد.
فرماندار شهرستان بانه گفت: در درگیری نیروهای مرزبانی با عوامل گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب در مسیر جاده "برده‌بوک بانه" چهار مرزبان زخمی شدند.
کیفیت هوای روز پنجشنبه شهر تهران با شاخص عددی ۷۲ در شرایط سالم قرار دارد.
رئیس پلیس آگاهی استان قم با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی ارز در قم، گفت: از منزل متهم ۵۷ هزار و ۳۷۱ دلار آمریکا کشف شد.
معاون امداد و نجات هلال احمر البرز خبر داد:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از کشف یک جسد در دریاچه سد کرج خبر داد.
جامعه پرستاری کشور به رغم اینکه در صف اول خدمت به مردم و بیماران قرار دارد، اما مثل اینکه قرار نیست یک روز بدون حاشیه و چالش داشته باشد، زیرا هر روز یک مشکل پیش پای پرستاران می اندازند.
سازمان هواشناسی با پیش بینی آب و هوای کشور طی سه روز آینده اعلام کرد: با کاهش دما در برخی مناطق ساحلی دریای خزر احتمال بارش باران وجود دارد.
یک نوجوان استرالیایی طی یک سال بار‌ها وارد شبکه اصلی رایانه‌های اپل شده و ٩٠ گیگابایت از فایل‌های داخلی اپل را هک کرد و به حساب‌های کاربری مشتریان دسترسی یافت.
۸