کبگانیان:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت:‌ گزارش‌هایی از اجرای سند ۲۰۳۰ در رده‌های پایین آموزشی رسیده که در حال جمع‌بندی این گزارش هستیم.
جیل کربی متخصص امور خانواده در غرب:
هرجا که دولت تلاش کرده با آموزش امور جنسی به نوجوانان آنها را از رفتن به سمت روابط جنسی دلسرد کند، نتیجه عکس حاصل شده است.
ادامه افشاگری‌ها در سوءاستفاده از اطلاعات کاربران
این روزها مدام شاهد افشاگری‌های متعدد علیه شبکه اجتماعی فیس‌بوک در سوء‌استفاده از اطلاعات کاربران هستیم.
در روزهای اخیر خبرهای زیادی پیرامون وزیر بهداشت وجود دارد. یکی از حواشی عظیم که هم واکنش رسانه‌ها و هم مردم را در پی داشت، ماجرای برنامه تلویزیونی و واکسن HPV بود.
با گشت و گذار در قسمت اکسپلورر اینستاگرام در چند روز اخیر یک فیلم درگیری در ایستگاه متروی دروازه دولت توجهات را به خودش جلب می‌کند.
بر اساس اعلام دیوان عدالت پزشکان عمومی اجازه لیزردرمانی ندارند
لیزر و لیزردرمانی دو واژه‌ای هستند که در دهه گذشته بیشتر از مطب پزشکان پوست در پیاده‌رو‌ها، آرایشگاه‌ها و مطب پزشکان عمومی هم دیده شده است.
فولاد یک کالای بسیار استراتژیک است و به‌رغم ورود کشورهای پیشرفته صنعتی به دوران فراصنعتی، همچنان میزان تولید و مصرف آن یکی از معیارهای سنجش توسعه‌یافتگی کشورها تلقی می‌شود، زیرا هر ساخت‌وسازی به فولاد نیاز دارد.
یکشنبه‌شب فضای بسیار خوب و جذابی بود؛ ابتدا از رهبر انقلاب که تنها حامی پژوهش و رشد علمی کشور در این 25 سالی که من عضو هیات‌علمی هستم بوده‌اند، تشکر کردم و بعد به موضوع خدمات ارائه‌شده توسط جامعه علوم پزشکی در سال‌های بعد از انقلاب و خصوصا دوران جنگ تحمیلی پرداختم که در موضوعات ارائه خدمات درمانی، آموزشی و پژوهشی بسیار چشمگیر بوده است.
در ۴ دهه پس از انقلاب اسلامی
۸