جزئیات نرخ شهریه مهد‌های کودک در سال ۹۷ ابلاغ شد
رئیس سازمان بهزیستی: شهریه مهد‌های کودک یک ستاره 10 درصد، 2 ستاره 20 درصد، 3 ستاره 30 درصد و 4 ستاره 40 درصد بیش از شهریه پایه در نظر گرفته شده است
برای اینکه بدنی سالم داشته باشید دور این غذا‌ها را خط بکشید
یک متخصص طب سنتی در خصوص داشتن بدنی سالم و منع مصرف خوراکی مضر توضیح داد.
دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان گفت: بر اساس آمارهای موجود، 63 درصد لوازم آرایشی و بهداشتی از طریق قاچاق وارد کشور می‌شود.
پس از اعلام پروانه سلحشوری برای حضور در ورزشگاه‌های روسیه برای تماشای فوتبال به منظور تابوشکنی حضور بانوان در ورزشگاه‌های داخلی نگاهی به مطالبات بانوان قهرمان ورزشکار و آمار‌های نگران‌کننده دختران کار خالی از لطف نیست.
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور از سقوط ۷۶۵ پله‌ای رتبه جهانی پیام‌رسان تلگرام پس از مسدود‌سازی در ایران خبر داد.
نخستین رویداد مد و کسب کار با نام «مد‌وسامیت» تهران با حضور جمعی از صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه و چهره‌های مطرح مد و لباس برگزار شد.
کارنامه درخشان بطحایی در انتقاد از آموزش‌و‌پرورش!
سید‌محمد بطحایی در دیدار‌های مجزایی که روز گذشته داشته، به دو نکته مبنی بر «هویدا بودن نشانه‌های نا‌کارآمدی در آموزش‌و‌پرورش» و «ابزار دست شدن دلالان آموزشی و باز بودن راه برای آنها» اشاره کرده است.
بهزیستی آموزش و پرورش می‌دهد!
كشمكشي كه سال‌هاست تمام نشده و همچنان ادامه دارد. يك سر ماجرا سازمان بهزيستي است و طرف ديگر وزارت آموزش‌و‌پرورش؛ موضوع اين كشمكش هم بر سر مهدهاي كودك است.
فضایی تاریک و بدون نور، حیاطی کوچک و نقلی، پله‌هایی باریک و بلند و اتاق‌هایی نامناسب برای کودکان! این تصویر، برای مادران دانشجو یا شاغلی که از یک یا دوسالگی فرزندشان، مشتری ثابت مهدهای کودک‌ هستند، تصویر آشنایی است، تصویری که آنها را به یکی از ده‌ها مهدکودکی می‌رساند که سرراهشان سبز شده است
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در زمینه تجهیزات و اماکن ورزشی به شدت با مشکل مواجهیم گفت: به ازای هر ۳۰ کلاس یک معلم تربیت بدنی متخصص داریم و ۳۶ درصد شاخص توده بدنی دانش آموزان ما بالاتر از حد طبیعی است.
۷