مدیرکل پیش‌بینی هواشناسی با اشاره به وقوع بارش‌های پراکنده در سواحل دریای خزر، از وزش باد شدید در ۱۰ استان کشور خبر داد.
مرد جوان برای وصول طلب ۹۰۰ میلیون تومانی‌اش سناریوی یک آدم ربایی را طراحی کرد تا بدهکاران را مجبور به پس دادن پول کند.
مرد جوان که به‌خاطر یک دختر درجنایتی هولناک دو مرد جوان را به کشتن داده بود پس از محاکمه در شعبه هشتم دادگاه کیفری به دو بار قصاص نفس محکوم شد.
نیره ساری
تنها دو روز بعد از تصویب مصوبه «تأثیر قطعی معدل» بود که تبلیغات پکیج‌های امتحان نهایی توسط مؤسسات به اصطلاح آموزشی شروع شد. حالا تصمیم آموزش و پرورش باعث شده تا این مؤسسات علاوه بر کسب درآمد با پکیج‌های تبلیغی تست، دانش‌آموزان را درگیر پکیج‌های ترمیم معدل هم کنند.
معاون وزارت بهداشت: مطابق آخرین آمار میزان ماده شیمیایی در هوای تهران ۱۰برابر استاندارد جهانی است و روزانه ۳۱میلیون لیتر گاز سمی در هوای پایتخت منتشر می‌شود
کلانشهر‌های کشور به‌خصوص پایتخت با آغاز فصل پاییز و نزدیک‌شدن شرایط جوی به وارونگی هوا، همواره در معرض آلودگی‌های جدی و زیانبار قرار می‌گیرند.
با بازداشت محمد شوازی
این روز‌ها خبر در گوشی بازداشت محمدجلال عباسی‌شوازی رئیس مؤسسه مطالعات جمعیتی لابه‌لای اخبار اقتصادی شنیده می‌شود.
دستورالعمل‌های بالینی در سراسر جهان به منظور مقابله با «سندروم ICU» در حال تغییر است، اما در ایران همچنان اصرار بر طبابت جسمی بدون توجه به روح بیمار موجب پدیدآمدن نوعی اختلال روانی در بیماران بخش‌های ویژه شده است
رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز با اشاره دست به دست شدن کلیپی مبنی بر وجود موش در یکی از بخش‌های تازه این بیمارستان گفت: فاضلاب و بخشی از تاسیسات شیراز در اطراف این بیمارستان سبب این موضوع شد.
پویا کربندی
آقای روحانی! شرایط زندگی ما مردم عادی، بسیار سخت‌تر از آن چیزی است که شما بتوانید تصور کنید و هیچ‌چیز تلخ‌تر از این نیست که شریک زندگی آدم حواسش به رنجی که تو می‌کشی نباشد. گاهی فقط یک یادآوری، یک جمله «من کنارت هستم»، یک لیوان چای می‌تواند خستگی‌های طاقت‌فرسای زندگی را قابل تحمل کند. آقای روحانی! خسته شدیم، چای بیاورید!
۷