رئیس سازمان سنجش گفت: مافیای کنکور سدی در برابر حذف کنکور در کشور محسوب می‌شود.
رییس پلیس تهران:
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه حذف طرح زوج و فرد با قانون مغایرت دارد، گفت: اصلی‌ترین دستگاه درباره این موضوع پلیس است، چون ترافیک را هدایت می‌کند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد: استیضاح وزیر علوم با بیش از ۷۰ امضا و در ۱۰ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.
نشست هیأت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی با وزیر بهداشت، با بررسی پیشنهادات همکاری بیشتر این مجموعه با وزارت بهداشت برگزار شد.
یکی از مهمترین عوامل مهم حمله تجاوزکارانه آمریکایی‌ها به شهر «السخنه» در حومه حمص به اهمیت جغرافیایی استراتژیک این شهر باز می‌گردد.
مدیر روابط عمومی و امور استان‌های ستاد اقامه نماز گفت: در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در سمنان از جانباز قطع نخاعی که تاکنون ۱۴ مسجد را در مناطق مختلف کشور ساخته، تجلیل می‌شود.
محمدصادق فقفوری
محمد شریعتمداری، از معرکه وزارت صنعت، معدن‌و‌تجارت جست و با نطقی «شفاف» از مجلس رأی اعتماد گرفت و اکنون وزیر کار، رفاه و تأمین اجتماعی است.
تقریباً ۱۰ روز بیشتر بود که پارک محل بعد از سال‌ها رنگ تغییر و تحول گرفته بود. پارک محلی و قدیمی «ابیانه» واقع در کندروی اتوبان امام علی (ع) در منطقه ۱۴ یا همان دارالمؤمنین تهران.
همه چیز مهیای یک آغاز است؛ اما مریم و محمد تصمیم می‌گیرند تا برای نهایی‌کردن تصمیم‌شان سری هم به یک مشاور بزنند.
طرح توسعه گردشگری جزیره آشوراده در کمیته ملی طبیعت‌گردی مصوب شده و اکنون منتظر تصویب نهایی در شورای عالی معماری و شهرسازی است.
۷