دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اعلام اینکه ارز زائر باید در اختیار تمام زوار قرار گیرد، گفت: یک کد ۴ رقمی در اختیار زائر قرار می‌گیرد و افراد در کشور عراق و با ارائه این کد و گذرنامه مبلغ تعیین شده را دریافت می‌کنند.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی فعال شدن سامانه هوشمند کارت سوخت در این کمیسیون خبر داد.
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: علت طولانی شدن روند مذاکرات با اروپا این است که اروپایی‌ها می‌خواهند راه‌هایی را برای تداوم روابط بانکی و خرید نفت از ایران باز کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در همه مرز‌ها پارکینگ عمومی دارای مجوز برای خودرو‌های شخصی تعبیه شده و با اختصاص ۴۰۰ هکتار، هیچ مشکلی در خصوص پارکینگ خودروی شخصی نداریم
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس از اجرای طرح ترافیکی اربعین خبر داد و گفت:در اجری این طرح بزرگ ترافیکی ۵هزار نیروی پلیس و هزار و ۴۰۰تیم موتوری و خودرویی پلیس راهور مشارکت دارند.
آقاي ناصري بعد از پايان توضيحات درس جديد، پدرام همتي را كه جزو شاگردان زرنگ كلاس بود صدا كرد و از او خواست بيايد پاي تخته و درس جديد را براي بچه‌ها توضيح دهد.پدرام پرسيد: «آقا ما بايد تنهايي اين سؤال را حل كنيم؟»
کمپین جمعی از مشمولان قانون منع به کارگیری بازنشستگان
چندی پیش قانونی برای ممانعت از حضور بازنشستگان در مشاغل دولتی وضع شد که تا 24 آبان به مشمولان آن قانون مهلت می‌دهد مشاغل خود را واگذار نمایند. در همین رابطه گفتگویی داشتیم با یکی مدیران بازنشسته با هدف بررسی ابعاد مختلف موضوع که به شرح ذیل تقدیم می‌شود.
گزارش «جوان آنلاین» از روند طولانی صدور ویزای عراق
در حالی که چند روز بیشتر تا زمان حرکت بسیاری از کاروان‌های اربعین نمانده است ویزای بسیاری از زوار کماکان آماده نیست و در بلاتکلیفی کامل به سر می‌برند.
ذبیح الله خدائیان در برنامه گفتگوی ۱۸:۳۰ شبکه خبر گفت: علت صدور بخشنامه ریاست محترم قوه قضائیه این بود که افراد زیادی که قبلا به پرداخت مهریه محکوم شده بودند و مهریه را به صورت اقساط می‌پرداختند با بالا رفتن قیمت سکه نتوانستند اقساط بدهی را بپردازند که با شکایت محکوم له به زندان رفتند
۶