کمیته ملی مستقر در دیوان عالی کشور، مسئول رسیدگی به بازداشت‌های اشتباهی است و تا کنون رای‌های جدیدی را هم در این راستا صادر کرده است.
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی: نزدیک سه سال است که با دولت عراق درباره حذف روادید مذاکره می‌کنیم، اما طرف مقابل آمادگی لازم را ندارد.
پس از فیلترینگ تلگرام عده‌ای از وکلای دادگستری در اقدامی عجیب و خلاف منافع ملی، از بازپرسی که این دستور را صادر کرده، شکایت کردند.
نقش توئیتر در فتنه آمریکایی-اسرائیلی ۸۸
شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی جزو ابزارهایی هستند که دشمنان انقلاب اسلامی در فتنه‌ی سال 88 برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کردند.
روند افزایش کمک به مددجویان استمرار می‌یابد
رئیس‌جمهور در دیدار از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اعلام کرد
رئيس‌جمهوري با بيان اينكه دولت حمايت از عزيزان تحت‌ پوشش كميته امداد امام خميني(ره) و سازمان بهزيستي را وظيفه انساني، اسلامي و قانوني قلمداد مي‌كند، اظهاركرد: سال گذشته ميزان كمك‌ به مددجويان را سه برابر افزايش داديم؛ دولت اين اراده و توانمندي را دارد و بايد اين مسير را ادامه دهد.
گام‌هایی برای بهبود مدارس استثنایی
علیرضا سزاوار
وزارت آموزش و پرورش بخشنامه مربوط به پرداخت «حق بیمه سنوات ارفاقی» کارکنان سازمان آموزش و پرورش استثنایی را به استان‌ها ابلاغ کرد.
قصور پزشکان هر روز بیشتر از دیروز قربانی می‌گیرد
رئیس سازمان پزشکی قانونی: در سال گذشته 2700 قصور پزشکی محرز شد
پرونده پزشكي عباس كيارستمي،‌كارگردان نامدار سينماي ايران فصل تازه‌اي را در پرونده‌هاي قصور پزشكي باز كرد و اپيزودي از اين ماجراي تلخ بود. واقعيت اما اينجاست كه همه قربانيان قصور پزشكي...
رئيس دانشگاه آزاد در جريان بازديد از مجتمع سوهانك كميته امداد از انتقال 30 هزار دانشجو به اين منطقه از ابتداي مهر سال 97 خبر داد و گفت: تجهيزات آموزشي و امكانات لازم به زودي در اين محل مستقر مي‌شوند.
تحقيق و پژوهش، چند سالي است به مدارس کشيده شده است، اما برخي دانش‌آموزان به جاي اينکه تحقيقات خود را در لابه لاي کتاب‌ها جستجو کنند، با پرداخت مبلغي ناچيز به کافي نت‌ها، کار تحقيقاتي خود را انجام مي‌دهند.
از سوی دادستان کل کشور
دادستان کل کشور، دادستان عمومی و انقلاب تهران را موظف کرد ادعا‌های مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی از سوی یک فرد مبتلا به نوعی بیماری کمتر شناخته شده را در اسرع وقت پیگیری و نتیجه را گزارش کند.
۶