یک کارشناس محیط زیست اعلام کرد: راهکارهای فعلی کاهش آلودگی هوا در تضاد با کاهش گازهای گلخانه‌ای هستند و لذا ارتباط دادن این دو موضوع به‌مثابه ماهی گرفتن از آب گل‌آلود است.
به مناسبت سالروز شهادت شهید رکن آبادی
شب گذشته یادواره دانشجویی "سفیر مقاومت " با هدف بزرگداشت شهید رکن ابادی دردانشگاه آزاد واحد تهران جنوب برگزار شد.
پیام رهبر انقلاب به اجلاس سراسری نماز
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، این اجلاس سالانه را نشانه‌ی حق‌گزاری در برابر فریضه نماز خواندند و درباره اهمیت نماز افزودند: نماز آنجا که با خشوع و حضور گزارده شود جامعه را به صلاح و سداد در زبان و عمل میکشاند و اعتلا میبخشد.
علیرضا سزاوار
امروز روز جهانی خاک است. از دست‌رفتن رطوبت خاک در عمده مساحت کشورمان، با یک نگاه سیستمی مهم‌ترین مسئله محیط‌زیستی است.
اگرچه آموزش‌و‌پرورش سعی دارد از برد رسانه‌ای واژه مافیا برای مؤسسات کنکوری بهره‌برداری کند، با این حال ابهامات دنباله‌داری در توضیح مافیای کنکور از سوی مدیران ارشد آموزش‌و‌پرورش بی‌پاسخ می‌ماند که نشان می‌دهد به رغم اصرار اهالی خیابان شهید قرنی تهران، فعالیت مؤسسات کنکوری آنطور‌ها هم که می‌گویند نسبتی با سازمان‌های هزارتوی جنایتکار جزیره سیسیل ایتالیا در قرن ۱۹ ندارند.
خورشید که کم‌کم سرش را زیر لحاف شب فرو می‌برد و هوا که گرگ‌و‌میش می‌شود، کرکره‌های اغذیه‌فروشی‌های سیار بالا کشیده و روز کاری‌شان آغاز می‌شود. اما بعضی‌هایشان گل کارشان سرظهر است و نزدیک به هنگامه نهار.
 فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس افتخاری اصناف، برای مقابله و خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی دشمن و مدیریت هر چه بهتر بازار، کار خود را آغاز می‌کند.
گزارش «جوان آنلاین» از اصرار برخی خانواده‌ها برای گرفتن شناسنامه فرزندشان از تهران
برخی از افراد از محل تولد و زندگی‌شان خوش‌شان نمی‌آید و گاهی آنقدر نسبت به این مسئله حساس می‌شوند که اگر از آن‌ها بپرسی که کجا به دنیا آمده‌ای؟ بعد از مکثی کوتاه تلاش می‌کنند تا محل تولدشان را از شما پنهان کنند! اما واقعا چه اهمیتی دارد که چه کسی در کجا به دنیا آمده باشد؟
یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نسبت به تکمیل پروژه عظیم شبکه ملی اطلاعات غفلت کرده و از آن حمایت نمی‌کند.
رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی ایران، گفت: ۹۹ درصد لوازم آرایشی که قاچاق وارد کشور می‌شود، تقلبی است.
۶