گزارش «جوان‌آنلاین» از جولان موتورسواران متخلف در سطح شهر
جانش را کف دستش گذاشته و در خیابان‌ها ویراژ می‌دهد. کلاه ایمنی که سرش نیست هیچ! وسط اتوبان تک چرخ هم می‌زند و بادی به غبغب می‌اندازد! تصور می‌کند که برنده و قهرمان خیابان‌ها شده و ماشین‌ها و رهگذران برایش کف و سوت می‌زنند. اما نمی‌داند که هر لحظه ممکن است جان خودش یا یکی از رهگذران خیابان را بگیرد!
علیرضا سزاوار
بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری برای مقابله با گرد و غبار در خوزستان تأمین شده است، ولی آیا این بودجه می‌تواند مشکل گرد و غبار را حل کند؟
بعد از ماه‌ها تأیید و تکذیب بالاخره روزگذشته معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی فعالیت کشتی‌های چینی ذیل قرارداد، رسمی، اجاره بلندمدت برای ماهیگیری در عمق ۲۰۰ متری آب‌های ایران در دریای عمان را تأیید کرد.
وزیر بهداشت با بیان اینکه صنعت خودروسازی به مردم ظلم می کند، گفت: شهریور سال گذشته به طور متوسط روزانه ۶۶ نفر و در برخی ایام، ٨١ نفر در اثر تصادفات جان خود را از دست دادند.
مدیر کل زندان‌های استان تهران در پاسخ به سوالی درباره خودکشی یکی از زندانیان فشافویه و انتقال جسدش به پزشکی قانونی گفت: بله صحت دارد. این فرد که جرمش سرقت بوده در سرویس بهداشتی خودکشی کرده است.
دختری که قربانی سوءاستفاده فردی در فضای مجازی از عکس‌های خصوصی‌اش شده بود، جزئیاتی از این ماجرا را تشریح کرد؛ جزئیاتی که شاید پندآموزی برای جوانان داشته باشد تا آن‌ها هم در چنین شرایطی قرار نگیرند.
رئیس پلیس پایتخت از کشف ۹ انبار از کالاهای اساسی احتکار شده شامل لاستیک، برنج، ام‌دی‌اف، چای و ... در حاشیه تهران خبر داد که کالاهای احتکار شده در آن ارزشی بالغ بر ۳۲۰ میلیارد تومان دارند.
روز پنجشنبه ارجاع یک بیمار بدحال به بیمارستان خصوصی در شهر پردیس بهانه‌ ضرب وشتم تکنسین‌های اورژانس و توقیف ۲ ساعته آمبولانس ۱۱۵ شد.
در حالی که بیماران مبتلا به سرطان با مشکلات مختلف جسمانی، روحی و درمانی مواجه‌اند برخی از دستگاه‌های درمان آن‌ها قرار است در لیست اختصاص ارز دولتی نباشد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ناهماهنگی بین وزارت بهداشت و بانک مرکزی را از دلایل اصلی تعلل در انتشار لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی در حوزه سلامت دانست.
۵