گزارش «جوان آنلاین» از طرح شهرداری تهران برای گسترده شدن طرح ترافیک
اظهارات ترافیکی معاون شهردار تهران در حالی مطرح می‌شود که حمل و نقل عمومی پایتخت وضعیت نامناسبی دارد و به‌نسبت تعداد مسافران از ظرفیت بسیار کمی برخوردار است.
تجهیزات ارتوپدی دست دوم به هیچ‌وجه قابل استفاده نیست و طبق قانون این وسایل پس از خروج از بدن بیمار باید توسط بیمارستان امحا شوند، اما اکنون بخشی از این تجهیزات غیرمجاز به صورت غیرقانونی در شبکه‌های مجازی برای فروش عرضه می‌شوند.
«قوانین سازمان تعزیرات بازدارنده نیست.» چند وقتی می‌شود که این جمله از سوی مسئولان سازمان تعزیرات مطرح می‌شود؛
از هر چه بگذریم، سخن از رانت خوش‌تر است! آن هم رانت خوب و مملو از آسایش نمایندگان خانه ملت جهت تردد در خطوط ویژه که یکبار چندسال پیش با مخالفت برخی نمایندگان به سرانجام نرسید، اما طبق گفته‌های یکی از نمایندگان مجلس بار دیگر در حال به بار نشستن است.
روزی که وزارت بهداشت برای تبلیغ واکسن HPV دست به دامن سلبریتی‌ها شد و کمپین راه انداخت، شاید فکرش را نمی‌کرد که این کار مجوزی خواهد شد برای دخالت‌های بعدی چهره‌های این گروه در امر سلامت و بازاریابی و تبلیغات دارویی!
به همت آستان قدس رضوی صورت گرفت
دومین کنگره بین‌المللی پزشکان قلب ایران و اروپا با حضور ۵۰۰ فوق تخصص، متخصص و جراح قلب از ۲۱ کشور جهان به همت آستان قدس رضوی در بیمارستان رضوی مشهد در حال برگزاری است.
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان از تحویل نامه استعفای دسته جمعی نمایندگان استان به هیئت رئیسه خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: بازار مسکن تابعی از شرایط اقتصادی است و متاثر از تحولاتی است که در بازار ارز رخ داد و الزاما به خود بازار مسکن مربوط نمی‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی ضمن ابراز نگرانی از افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی، توضیحاتی را نیز درباره حضور ارتش در برخی از مرز‌های شرقی کشور ارائه کرد.
یادداشت «محمد فاضلی» در واکنش به اظهارات «غلامحسین کرباسچی»
کرباسچی در حالی به شهردار می‌تازد که دوران مدیریت او بر شهرداری تهران، به دوران غلبه و اولویت دادن حمل و نقل شخصی (ساخت بزرگ‌راه‌ها) و عمران بتونیستی (فروش تراکم، افزایش درآمد‌های شهر از مسیر فروش فضا، و توسعه بتونی) مشهور است.
۵