نماینده زنجان آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس‌جمهور را تشریح کرد.
دولت با گنجاندن نظام رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه سال آینده و اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای آن، در عمل کار را از دست مجلس و منتقدین درآورد و اجرای این طرح را به جلسه هیئت‌دولت محدود کرد.
همزمان با روز دانشجو، حکم‌نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه‌های دولت دهم مبنی بر قانونی بودن، در حالی صادر شد که سیاه‌نمایی افراطی در این‌باره سرنوشت و آبروی برخی دانشجویان را به حاشیه کشاند.
شما کدام راه را برای برقراری ارتباطی سریع و ارزان انتخاب می‌کنید؛ پیامک، تلفن یا استفاده از پیام‌رسان‌های فعال بر بستر اینترنت؟
رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه باید به دیدگاه‌های مختلف مجال طرح و نقد بدهیم، گفت: جریانی که با دین مردم اعلام ناسازگاری کرده و جمهوریت مردم را زیر سوال برده است نباید انتظار تربیون و نمایندگی داشته باشد.
معاون امور فضای مجازی دادستانی کل کشور با بیان این که فیلترینگ تلگرام موفقیت آمیز بود، گفت: نباید یکباره از پیام رسان داخلی که عمر یکساله دارد انتظار بالایی داشته باشیم.
رئیس پلیس فتا ناجا از تذکر به مدیران سایتهای دیوار و شیپور خبر داد و گفت: مدیران این سایتها بیش از توجه به بحث امنیت، به درآمد توجه می‌‌کنند.
دادستان کل کشور مطرح کرد
دادستان کل کشور از وزارت اطلاعات خواست تا دستگاه‌های اقتصادی را رصد کند و اظهار کرد: براساس اطلاعاتی که داریم، نفوذی‌ها در بخش‌های مختلف اقتصاد کشور تلاش می‌کنند ضربه اقتصادی دشمن را کاری کنند.
مدیران سازمان مدارس غیردولتی با ارائه آمار از ظرفیت‌های خالی مانده مدارس غیردولتی، از الان دست به کار جلب بودجه دولتی برای مدارس غیردولتی شده‌اند تا با چنگ و دندان پروژه توسعه مدارس غیردولتی را زنده نگه دارند.
بیماری ایدز یک بیماری عفونی است؛ نخستین مورد ابتلا به این بیماری در کشورمان کودک پنج ساله مبتلا به بیماری هموفیلی بود که با تزریق خون‌های آلوده فرانسوی به این بیماری دچار شد.
۴