رئیس دفتر رئیس جمهور به احتمال تغییر در تعطیلات تقویم سالیانه کشور واکنش نشان داد.
برخورد سازمان حج و زیارت با دفاتر متخلف
با وجود اینکه ستاد مرکزی اربعین بارها از زایرین اربعین خواسته است که برای ثبت نام به سامانه سماح یا به دفاتر خدمات زیارتی اعلام شده در سامانه سماح مراجعه کنند، اما بازهم برخی از زایرین اربعین در دام دفاتر غیر قانونی، متخلف و سودجو گرفتار می شوند.
حسین اردکانی از ورود موج سوم بارشی از شب آینده به کشور خبر داد و گفت: سواحل خزر در این موج جدید بارشی طوفانی شده و خساراتی به همراه دارد.
الهیار ترکمن با تأکید بر اینکه تکلیف بیمه تکمیلی فرهنگیان در این هفته یعنی تا اول آبان ماه مشخص می‌شود، افزود: ممکن است با شرکت فعلی، قرارداد ادامه پیدا کند و ممکن است با شرکت دیگری همکاری داشته باشیم.
یک متخصص طب ایرانی با بیان اینکه تنظیم خواب نقش بسیار مهمی در کاهش خستگی ناشی از پیاده‌روی دارد، توصیه کرد: بهتر است افراد زمان خواب خود را تنظیم کنند تا در طول روز احساس کسل بودن به آنها دست ندهد.
در ساعات گذشته اخباری مبنی بر صدور ویزای فوری یک روزه با هزینه ۶۰۰ هزار تومان منتشر شد.
درست یا غلط جلسات انجمن اولیا و مربیان سال‌هاست به جلسه‌ای برای طلب پول از والدین و تأمین کم و کسری‌های مدرسه تبدیل شده است. به طوری که در یکی دو دهه گذشته خانواده‌ها به محض دیدن دعوتنامه جلسه اولیا و مربیان، مبلغی داخل پاکت می‌گذاشتند و به فرزندشان می‌دادند تا به مدرسه بدهند.
۱۲هزار دانشجوی دانشگاه آزاد نسبت به پذیرش اشتباهی در رشته‌های پزشکی اعتراض کردند
سرپرست تازه دانشگاه آزاد در طول دو ماه سرپرستی‌اش با چالشی مواجه شده که کمتر فکر آن را می‌کرد. طهرانچی که در روز‌های پایانی مرداد امسال پست سرپرستی را تحویل گرفت، حالا باید برای اشتباه در پذیرش ۱۲ هزار دانشجو در رشته‌های پزشکی این دانشگاه تدبیری بیندیشد.
گزارش «جوان آنلاین» از کسب شهرت و درآمد با صفحه اینستاگرامی کودکان
آن وقت که صفحات اینستاگرام این کودکان پربیننده شد، پیشنهادات تبلیغاتی برایش مطرح می‌شود و برخی از مادران جوان به دلیل جذب تبلیغات بیشتر از کودکانشان بیشتر عکس می‌گیرند و او را تبدیل به یک کودک کار اینستاگرامی می‌کنند!
رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران گفت: رتبه ایران در آزادی‌های اقتصادی ۱۹ پله بهبود یافت از۱۴۹ به ۱۳۰ کاهش یافت.
۴