۵۰ درصد ناوگان شهر‌ها فرسوده است
در کل کشور سالانه فقط 330 هزار دستگاه خودروی تاکسی باید نوسازی شود و این برای خودروسازی که سالانه 2 میلیون خودرو تولید می‌کند عددی نیست، اما نوسازی ناوگان تاکسیرانی برای خودروساز اولویت ندارد
توسعه پایتخت با عبور از توسعه محلات شکل می‌گیرد
پس از تبلیغ داروی مرگ
در پی مداخله مهناز افشار در امر پزشکی و معرفی و تبلیغ یک آمپول خطرناک برای معتادین در فضای مجازی، دادستانی تهران به منظور ادای پاره‌ای از توضیحات وی را احضار کرده است.
پس از پنج سال هجمه به بورسیه‌شدگان که البته به گفته رهبر معظم انقلاب جزو غلط‌ترین اقدامات دولت یازدهم بود؛ دیوان محاسبات در حکم نهایی‌اش از وزارت علوم سابق رفع اتهام کرد. اما با وجود این، مسببان اصلی این ماجرا به جای اعاده حیثیت از بورسیه‌شدگان، دست به فرافکنی زده‌اند.
سخنگوی دستگاه قضایی خبر داد
اعلام اسامی تعدادی از محکومان اقتصادی به همراه جزئیات، محکومیت رئیس هیئت‌مدیره ثامن‌الحجج به ۱۵سال حبس، معرفی هزار و ۴۹۰ وکیل ماده ۴۸ برای دادگاه‌های ویژه، احضار برخی مسئولان، آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن، احضار رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از جمله مهم‌ترین محور‌های یکصد و سی و چهارمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا با خبرنگاران بود.
طراح سامانه و استارتاپ ملکانا از این پلت فورم به عنوان پدیده ای یاد کرد که موجب حذف واسطه گری و دلالی جریانها و افراد سودجو در حوزه املاک می شود.
سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه دولت به صورت غیررسمی و بدون مصوبه مجلس معاهده پاریس را امضا و اجرا کرده است، گفت: سازمان محیط زیست باید در این خصوص به مجلس توضیح دهد.
محسنی اژه‌ای خبر داد
سخنگوی قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد.
در کشور فرانسه که خاستگاه جوایز ادبی است، سالیانه حدود ۲ هزار جایزه ادبی اعطا می‌شود که به طیف‌ها و قلم‌های مختلفی از ضعیف تا قوی و شناخته‌شده، تعلق می‌گیرند.
کارشناس اداره کل دارویی سازمان غذا و دارو در واکنش به پیگیری تبلیغ یک دارو توسط یک هنرپیشه گفت: هنوز در این ارتباط پرونده‌ای در سازمان غذا و دارو تشکیل نشده است.
۳