رئیس سازمان نظام پزشکی: نصب کارتخوان در مطب‌ها اجباری نیست. راجع به این موضوع با رئیس سازمان مالیاتی تماس گرفتم و گله کردم و آن‌ها نیز عذرخواهی کردند!
در حالی که انتظار می‌رود رئیس سازمان نظام پزشکی در جایگاه رئیس این صنف در کنار حمایت‌های همیشگی، همکارانش را به رعایت نظم و قانون و فراهم‌کردن آسایش و رفاه بیماران توصیه کند، اما او از پزشکانی که کارتخوان ندارند، دفاع می‌کند
علیرضا سزاوار
حدود یکسالی است که تحولی جالب درخصوص جست‌وجوی افراد گمشده رخ داده است. صفحه‌ای در فضای مجازی فعال شده که افراد بسیاری را که بیشتر هم کودک هستند، به آغوش خانواده‌شان بازگردانده است.
اینجا زندگی را برق می‌گیرد
وجود دکل‌های برق فشار قوی در بافت مسکونی باعث شده تا ساکنان مناطقی از تهران با مشکلات و بیماری‌های زیادی روبه‌رو شوند. این در حالی است که به رغم اعتراضات شهروندان این وضعیت و این مشکل چندین دهه‌ای همچنان باقی است
اکبر محمودی
چهارمین شهردار کرج هم استعفا کرد...، اما و اگر‌های باقی ماندن و رفتن شهردار تهران... انتخاب شهردار در کشور ما به یک معضل بزرگ حوزه مدیریت شهری تبدیل شده است.
اجرای طرح دوچرخه‌سواری هوشمند با توجه به بافت شهری و ترافیکی می‌تواند شهروندان را به سلامت به مقصد برساند؟
شهروندان می‌توانند اپلیکیشن «بیدود» را نصب کنند و با ثبت‌نام در این اپلیکیشن صاحب همه دوچرخه‌های پایتخت شوند و با ثبت‌نام و درخواست دوچرخه می‌توانند به قفل دوچرخه‌ها دسترسی یابند و گوشی خود را هنگام استفاده روی بارکد قرار دهند و قفل دوچرخه را باز کنند و بعد از آنکه به مقصد رسیدند دوچرخه را قفل کنند و نفر بعد از آن استفاده کند
همه چیز درباره چگونگی سرقت خودروها
ماجرای سرقت خودروها، داستانی است که تنها منحصر به خودروهایی خاص یا حتی خودروهای داخلی نمی‌شود؛ ماجرایی که باعث شده تا خودروهای ژاپنی هم تبدیل به لقمه چربی برای سارقان شوند.
وزیر بهداشت با بیان "تعداد زیاد تلفات جاده‌ای شاید به‌دلیل این است که برای جان انسان‌ها ارزشی قائل نیستیم"، گفت: قوه قدرتمندی که باید از ساخت برخی خودرو‌ها جلوگیری کند، در کشور وجود ندارد.
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور از وقوع بارندگی شدید در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در نوار شمالی کشور کاهش محسوس دما پیش‌بینی می‌شود.
۳