شهرداری تهران نسبت به صدور مجوز نصب دکل در املاک خصوصی بدون اخذ مجوز هشدار داد
اگر در شهر سر بچرخانید در فواصل بسیار کم روی ساختمان‌ها و در تراز خط افق دکل‌های بسیاری می‌بینید که سر به فلک کشیده‌اند. نصب و استفاده از دکل‌های مخابرات به رغم ضرورت باید دارای استاندارد‌های لازم و مجوز‌های قانونی باشد
تردد خودرو‌های سبک و سنگین از ابتدای آبان فقط با معاینه فنی مجاز خواهد بود
در شش ماهه اول امسال یک میلیون برگ جریمه در حوزه ثبت تخلفات معاینه فنی صادر شده است، همچنین در صورت دودزا بودن وسایل نقلیه دارای معاینه فنی برگه معاینه فنی باطل می‌شود
بیژن تنها
استان تهران مرکز ثقل فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور به حساب می‌آید. شهر ۱۰ میلیونی که در آن روزانه چندین میلیون تردد و جابه‌جایی صورت می‌گیرد. شهری که در جای جای آن می‌توان زندگی شهرنشینی را مشاهده کرد.
دود رقابت ناتمام سازمان سنجش با آموزش‌و‌پرورش در آشفته‌کردن کنکور به چشم دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان می‌رود
رحمانی فضلی طی اظهاراتی عجیب و غیرکارشناسی مدعی شد جامعه آماری معتادان در دوره مدیریت پنج‌ساله او از 3 میلیون نفر به 2 میلیون و 300 هزار نفر رسیده است بدون آنکه توضیح دهد این 700 هزار نفر که به قدر جمعیت یک کشور هستند، دقیقا کجا رفتند و چه شدند!
ایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت- روابط عمومی مدیریت حج و زیارت تهران با تاکید بر اینکه روند نام نویسی از زایران اربعین حسینی در سراسر کشور در سامانه سماح samah.haj.ir و دفاتر خدمات زیارتی در حال انجام است، برای تسهیل بیشتر کار زایرین، اسامی و نشانی دفاتر زیارتی شهر تهران را به شرح زیر اعلام کرد.
 قیمت دینار عراقی در بازار مشهد پس از تخصیص ارز به زائران اربعین حسینی بیش از ۱۰۰۰ تومان کاهش یافت.
حمیدرضا نعیمی، کاظم هژیرآزاد و حبیب دهقان‌نسب بازیگران اصلی نمایش «رسول» هستند که قرار است همزمان با اربعین حسینی و ماه صفر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد اجرا شود.
در برخی از دفاتر زیارتی، افراد سودجو به بهانه‌های مختلف از زائران هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کردند که در بازدید سرزده مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از این دفاتر با مسؤول آن‌ برخورد و برای تسریع صدور ویزا دستورات لازم صادر شد.
۳