بیلبوردها چگونه برند می‌شوند؟ جنجال یا موقعیت جغرافیایی
پیش‌تر یعنی در سال‌های گذشته، اگرچه سهم بیلبوردها در فضای شهری اندک و انگشت‌شمار بود، ولی همان تعداد آثاری هم که از این منظر ارائه می‌شد،‌ به آن شکلی که باید بار تاثیر‌گذار چندانی نزد شهروندان نداشت
نگاه اجمالی به رویداد‌های آموزش و پرورش کشور و مسائل و مشکلات روزافزون مرتبط با معلمان و دانش آموزان حکایت از کم توجهی دولتمردان و نمایندگان مجلس به آموزش و پرورش کشور دارد.
محصولات تأیید نشده تراریخته به تبلیغات ملی کشانده می‌شود!
چند روزي است نامه‌اي با سربرگ سازمان حفاظت محيط‌زيست درخصوص قرار ملاقات عيسي كلانتري، رئيس سازمان محيط‌زيست و رئيس سازمان صدا‌و‌سيما دست به دست مي‌چرخد. متن اين نامه حكايت از آن دارد كه عيسي كلانتري از علي عسگري خواسته كه از توليد محصولات تراريخته حمايت كند.
ثلاث که گفت «کشتم که کشتم» قصاص شد
بعد از جلسات مختلف دادگاهي و بررسي دفاعيات، دادگاه وي را به اتهام قتل سه تن از مأموران نيروي انتظامي، اخلال در نظم و امنيت عمومي به سه فقره قصاص نفس، يك سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محكوم كرد. حكم قصاص سحرگاه روز دوشنبه اجرا شد.
جام‌جهانی شروع شد و پس از برد ایران در مقابل حریف آفریقایی، مردم از سر خوشحالی به خیابان‌ها ریختند و تا خود صبح سر از پا نمی‌شناختند، نمی‌دانستند که باید فریاد بزنند، یا صدای موزیک‌شان را بلند کنند.
حکم قصاص قاتل کودک هشت ماهه به نام بنیتا قلعه نویی، سحرگاه امروز اجرا شد.
بسیاری از پروژه‌های که در دوره قبل آغاز شده بود در این دوره از مدیریت شهری به بایگانی رفته و مدیران شهری بنای برای اتمام پروژه‌ها ندارند و این در حالی است که این تصمیم گیری مدیران اصلاح طلب ضربه سنگینی را به شهر وارد کرده است.
آتش حقیقی از نزاع مجازی
دکتر محمد صادق دهنادی
به فاصله ی زمانی کمتر از دو هفته ، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اقشار مختلف جامعه ، تذکر مهمی را در خصوص حفظ وحدت و ضرورت فروکش کردن بگومگوهای سیاسی مکرر و تشکیل دو قطبی برجامی ها و غیر برجامی ها تذکر داده اند و هر گونه فضای تفرقه را در شرایط کنونی ، ابزار دست دشمنان ایران برشمردند
به موجب بخشنامه جدید آموزش‌وپرورش، قطع کمک هزینه عائله‌مندی زنان مجرد از مهر سال ۹۶ اجرا خواهد شد در همین باره رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس معتقد است برای این کسر از حقوق معلمان در شرایطی که اوضاع معیشتی آن‌ها مناسب نیست باید چاره‌ای اندیشید.
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نزدیک سه سال است که با دولت عراق درباره حذف روادید مذاکره می‌کنیم، اما طرف مقابل آمادگی لازم را ندارد لذا "ویزای اربعین" امسال حذف نخواهد شد.
۳