دادگاه هامبورگ آلمان در حکمی مقدماتی از شرکت مخابرات آلمان خواست خطوط تلفن و اینترنت بانک‌های ایرانی مستقر در این کشور را مجددا راه‌اندازی کند. شرکت تله‌کوم اواسط نوامبر تلفن و اینترنت بانک‌های ایرانی را قطع کرده بود.
میزان تعرفه‌های پزشکی را می‌توان از سامانه ۱۹۰ مطلع شد. همچنین اگر پزشکی بیش از نرخ مصوب از بیماران ویزیت دریافت کند، می‌توان از طریق همین سامانه موضوع را گزارش کرد.
بسیاری از شناور‌های خارجی با هدف صید در عمق ۲۰۰متری که محل زیست فانوس ماهیان است وارد آب‌های ایران شده‌اند، اما ۴۰درصد صید آن‌ها را آبزیان‌های دیگر تشکیل می‌دهند.
امروز قرار است شورای عالی جوانان پس از چند سال تعطیلی بالاخره جلسه برگزار کند، البته باز هم بدون حضور رئیس‌جمهور!
طبق گفته دادستان کل کشور بخشی از اموال وحید مظلومین که از محل ارتکاب جرم تحصیل شده مصادره و به نفع بیت‌المال ضبط خواهد شد.
قرمزبودن مسیر‌ها به‌دلیل ترافیک شدید در بسیاری از اوقات علاوه بر وقت و هزینه، سوخت بسیاری را نیز هدر می‌دهد.
واکنش فرزند آیت الله طالقانی به جوابیه سازمان زیباسازی:
مهدی طالقانی با بیان اینکه مسولان شهرداری برای سود بیشتر، تن به اجازه تبلیغ مواد شوینده داده‌اند، گفت: به همین خاطر اصرار داریم هرچه زودتر تبلیغ مذکور از دیواری که بیش از ۱۰ سال تصویر آیت الله طالفانی بر آن نقش بسته حذف شود.
اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در کنگره صبح امروز این حزب انتخاب شدند.
یکی از موضوعاتی که امنیت را در حوزه اشتغال برای شاغل تأمین می‌کند، بیمه شاغلان است. دولت هم وظیفه دارد براساس اصول ۲۸، ۲۹ و ۴۳ قانون اساسی حق بیمه را برای شاغلان فراهم کند.
همه ما تا به حال از مسیر چهارراه ولیعصر تا میدان انقلاب تردد داشته‌ایم. مسیری که مملو از مؤسساتی است که با صدای بلند و آزادانه در حال انجام تبلیغات گسترده فروش مقاله و پایان‌نامه هستند، به گونه‌ای که یک دانشجو در این مسیر به راحتی می‌تواند رزومه پژوهشی خود را تکمیل و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را اخذ کند!
۱۱