دختر بدنساز وقتی برای داشتن اندامی زیباتر خود را به تیغ جراح زیبایی می‌سپرد نمی‌دانست چه اتفاق تلخی در انتظارش است.
مهدی جوان ۳۱ ساله‌ای است که ماشین‌های مدل بالا را فقط به انگیزه دوردور و تفریح می‌دزدید و رها می‌کرد.
خواننده جوان که در جریان سرقت با همدستی دوستش مدیر یک استودیو ضبط صدا را با شلیک شش گلوله به قتل رسانده بود، دیروز هنگام محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران این جنایت را به گردن دوستش انداخت.
همزمان با سالروز ورود غرور آفرین مردان استوار ، آزادگان سرافراز دفاع مقدس طی مراسمی در برنامه " در کوی نیکنامان " فرهنگسرای گلستان از یوسفان بازگشته به کنعان تجلیل می کند .
علیرضا سزاوار
میادین مین همچنان پابرجا هستند. مناطقی که حجم انبوهی از مین‌های ضدنفر، ضدتانک و ... را در درون خود جای داده و هر ساله هم قربانی می‌گیرند.
امریکا در ۵ سال گذشته، یک میلیارد دلار صرف تشویق جوانان کرده تا به آن‌ها بفهماند، سالم‌ترین شکل روابط جنسی فقط از طریق ازدواج امکان‌پذیر است
مطابق اخبار منتشر شده در رسانه‌های امریکایی، دولت امریکا طی پنج سال گذشته، هزینه‌ای معادل یک میلیارد دلار صرف تشویق جوانان کرده تا به آن‌ها بفهماند، سالم‌ترین شکل روابط جنسی تنها از طریق ازدواج امکان‌پذیر است.
«خانواده» بنیادی‌ترین ساختار هر جامعه‌ای است؛ ساختاری زیربنایی که سایر روبنا‌ها قائم به وجود آن هستند. تجربه جهانی نشان‌دهنده آن است.
پزشکان و داروخانه‌ها نسخه‌هایی فراتر از تعرفه‌های مصوب می‌پیچند، اما بیمه‌ها طبق تعرفه‌های مصوب به بیماران پول می‌دهند آن هم پس از کسر فرانشیز!
سخنگوی وزارت بهداشت در حالی می‌گوید، تعرفه‌های ویزیت بیش از ۳۸ هزار تومان برای پزشکان متخصص، تخلف است که ویزیت معمول پزشکان متخصص بالای ۵۰ هزار تومان است و وقتی بیماری به سختی توانسته نوبت ملاقات با پزشک مورد اعتمادش را به دست بیاورد، محال است دست به شکایت علیه او بزند
به بهانه سالروز بازگشت اسرا و آزادگان به میهن اسلامی
۱۱