آژانس کاریابی «آرون والیس» انگلستان روی 100 نفر از ثروتمندترین افراد جهان تحقیقی انجام داده است که نتایج این مطالعات نشان می‌دهد تحصیل در چه رشته و کار در چه شغلی آن‌ها را ثروتمند کرده است.
بسیاری از والدین معتقدند که اگر فرزندان‌شان در مدارس ضعیف تحصیل کنند، آینده درخشانی نخواهند داشت. اما آیا واقعا نوع مدرسه‌ای که قرار است فرزندان ما در آن تحصیل کنند، در آینده آنان تاثیر دارد یا خیر؟
سال‌هاست غرق دریا و ماهیگیری شده‌اند. آنقدر که از تحولات و آمد و شدهای سیاسی چیزی نمی‌دانستند و حتی در فرودگاه از آیت ا... هاشمی رفسنجانی بابت آزادی‌شان تشکر و برای سلامتش دعا کردند.
نمایندگان خمینی‌شهر توضیحاتی را درباره اتفاقات اخیر این شهر ارائه کرد.
رئیس پزشکی قانونی کشور گفت: ۷ دانش‌آموز برای معاینات روانشناسی به پزشکی قانونی معرفی شدند و هیچ کدام از دانش‌آموزان معاینه جسمانی نشدند، زیرا ادعایی هم نداشتند.
مشاور وزیر علوم از افزایش وام‌های دانشجویی در سال جاری خبر داد و گفت: در سال جاری وام‌های شهریه، ازدواج، ودیعه مسکن، ویژه دکتری، ضروری دکتری، عتبات دانشجویی و تغذیه افزایش یافته است.
سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به برنامه این سازمان برای واقعی کردن قیمت دارو در سال ۹۷، گفت: در این زمینه سه برنامه اجرایی وجود دارد که بر اساس آن شاهد تغییرات قیمت برخی اقلام دارویی تا سقف ۹ درصد خواهیم بود.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: شرط بندی در فضای مجازی جرم است و شرط بند‌ها به مقامات قضایی تحویل داده می‌شوند.
یک هفته از مطرح شدن پروژه مشکوک واکسن hpv می‌گذرد و هر روز با تحقیق و اظهار نظر کارشناسان و متخصصان بر زوایای مبهم این پروژه افزوده می‌شود.
حاشیه بازی دولتی با تلگرام در وقت اضافه!
باز بودن «تلگرام فارسی» و فیلترشکن‌ها هم باعث شده دسترسی به فضا‌های ضداخلاقی گسترش یابد و هم تلاش بی‌پایان دولت برای بازگشت به دوران انحصار تلگرامی را نشان می‌دهد
۱۱