بررسی‌ها نشان می‌دهد فقط طی ۲ سال اعضای یک کانال مربوط به یکی از انحرافات جنسی متشکل از نوجوانان در تلگرام از ۶ هزار نفر به ۴۶ هزار نفر رسیده است. این کانال ۲۰۰ گروه مروج انحرافات جنسی را با ۲۸۰ هزار عضو پشتیبانی می‌کند.
نماینده مردم ایران یا سخنگوی جریان اپوزیسیون؟!
در حالی که مشکلات اقتصادی و مسائل اجتماعی اولویت امروز جامعه ایرانی است، پروانه سلحشوری اعلام کرده برای تابوشکنی از حضور زنان در ورزشگاه به روسیه و دیدار بازی‌های تیم ملی فوتبال می‌رود!
معاون خودكفايي و اشتغال كميته امداد با اشاره به اينكه اعتبار اشتغالزايي از منابع بانكي امسال كاهش يافته است، گفت: طي پنج سال ۸۵۰ هزار شغل ايجاد مي‌شود.
فشار خون میزان نیرویی است که به جدار سرخرگ‌ها وارد می‌شود تا خون در سراسر بدن گردش پیدا کند؛ از همین رو همه افراد فشار خون دارند.
نفوذ مافیای خارجی شکار در قلب محیط‌زیست ایران
در فصل زاد و ولد حیات‌وحش، محیط‌زیست با دریافت ۱۰ هزار دلار مجوز شکار گونه‌های ایرانی را برای خارجی‌ها صادر کرده است
توضیح شهرداری به گزارش شهری جوان
ساختمان‌های ناهماهنگ؛ متهم اصلی نازیبایی‌های تهران
یکی از دلایل زیبا نبودن چهره پایتخت به ترکیب ساختمان‌ها بر می‌گردد. ساختمان‌ها به شکل منفرد و با ظاهر و ترکیبی متفاوت در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند
شهر در دست بچه‌ها نیست!
فصل بهار و تابستان هر چند موسم تفریح و فراغت است، اما گاه برخی حوادث در پارک‌ها و شهربازی‌ها که ناشی از عدم رعایت ایمنی و غیراستاندارد بودن وسایل بازی است شیرینی ساعت‌های خوش را به تلخی و نگرانی تبدیل می‌کند...
افزایش تک‌زیست‌ها
طبق سرشماری سال 95 حدود دو ‌میلیون تک‌زیست یا خانواده تک‌نفره در کشور وجود دارد؛ پدیده‌ای که در سال‌های اخیر رو به افزایش رفت.
بیگناهان واقعی در زندان
۶۰۰ کودک به واسطه حضور مادرشان در زندان حبس می‌کشند
از هر هفت زن زندانی متأهل، تنها یکی چاره‌ای جز بردن فرزندش به زندان ندارد. آماری کلی که براساس آن می‌توان نتیجه گرفت، حدود ۶۰۰ کودک زندانی در زندان‌های نقاط مختلف کشورمان سکونت دارند...
۱۰