روزانه بیش از 15 هزار نفر عابر از زیرگذر چهارراه ولیعصر تردد می‌کنند در صورتی که اگر قرار باشد خط عابر بازگشایی و عابران از سطح خیابان تردد کنند، مشکلات ترافیکی بسیاری برای این منطقه ایجاد خواهد شد
آنطور که رئیس انجمن قلب‌و‌عروق ایران می‌گوید، هر چند در تمام دنیا علت اصلی مرگ‌ومیر بیماری‌های قلبی و عروقی است، اما این آمار در کشور ما مقداری بالاتر است. دلیل این رکوردداری فاکتور‌های خطری مثل بالا بودن چربی‌خون، بی‌تحرکی و عوامل ژنتیکی است که موجب می‌شود بیماری‌های قلبی‌و‌عروقی بیش از ۴۰درصد از مرگ‌ومیر‌های کشور را به خود اختصاص دهد.
معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات احتمالی حذف طرح زوج و فرد در سال آینده را تشریح کرد و گفت: به‌دلیل ناکارآمدی این طرح و افزایش تعداد خودرو‌ها و شدت‌گرفتن آلودگی هوا پیشنهاد می‌شود تا هزینه ورود به حلقه دوم طرح ترافیک یا همان محدوده زوج‌و‌فرد که یک‌سوم هزینه طرح ترافیک است، از شهروندان اخذ شود.
برخی مسئولان دانشگاهی کشور طی یک اقدام هماهنگ در روز‌های منتهی به روز دانشجو از فضای بسته و امنیتی دانشگاه‌ها، گلایه‌های رسانه‌ای مطرح کردند.
داود عامری
در هفته گذشته شاهد گرامیداشت هفته بسیج بودیم و حال با عبور از هیاهوی مراسم‌های مختلف نگاهی کوتاه به کارکرد‌ها و خدمات بسیج خواهیم داشت.
«شنبه‌های انقلاب» در ایستگاه «قانونگذاری»
سی‌و‌سومین نشست شنبه‌های انقلاب با موضوع «قانونگذاری» و با هدف تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در ایـــن حـــوزه برگـــزار شـــد.
آسمان تهران فردا نیمه ابری، گاهی بارش پراکنده و به تدریج کاهش ابر و در بعدازظهر با وزش باد، خواهد بود، از روز دوشنبه تا چهارشنبه افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهر‌های صنعتی پیش‌بینی می‌شود.
گزارش «جوان آنلاین» از رسوم غلط در مجالس عزای میت
همان موقع است که آدرس رستوران در پشت بلندگو اعلام می‌شود، علاوه بر آن نیز کارت‌هایی از رستوران رزرو شده در میان جمعیت پخش می‌شود و صاحبان عزا با حال زارشان به مهمانان اصرار می‌کنند که حتما این دعوت را بپذیرند. خلاصه اینکه همه می‌روند و هیچ کس جز متوفی، قبر و خاک‌هایی که روی او ریخته‌اند نمی‌ماند!
یادداشت سلیمی‌نمین
عباس سلیمی‌نمین در یادداشتی با اشاره به مناظره دو هفته گذشته خود، به تشریح نکته‌ای اشاره کرد که حجت‌الاسلام لطفی شاگرد مرحوم منتظری برای اولین‌بار در مناظره به صورت علنی طرح کرده است.
شهردار منطقه۲۲،در جمع همکاران بسیجی مطرح کرد:
نوذرپور با بیان اینکه بسیجی یعنی کسی که به تمام قوانین کشور پایبند باشد، گفت: همه ما باید با احترام به قوانین و رعایت قوانین کشور، اعتماد مردم را بیش از پیش به مدیریت شهری بدست بیاوریم.
۱۰