یک قلاده خرس که دو روز قبل در جاده دالاهو به سرپل‌ذهاب مصدوم شده‌بود بعد از انتقال به تهران تلف شد. در جریان بررسی‌ها مشخص شده است این خرس به علت عوارض ناشی از اصابت گلوله به جمجمه‌اش خودش را به جاده رسانده بود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به سؤال «جوان»:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از رصد کردن مجرمان در فضای مجازی با استفاده از به‌کارگیری تیم‌های تخصصی ناجا خبر داد.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جریان انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک پلیس تهران با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: راهبرد و دکترین اصلی پلیس، «جامعه محوری» است، امنیت یک محصول و تولید اجتماعی است بنابراین امنیت پایدار در سایه مشارکت کلیه اقشار جامعه وسازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و Ngo‌ها میسر خواهد بود.
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری فرد همراه قاتل طلبه همدانی خبر داد.
سردار سعید منتظرالمهدی
ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه نقش اساسی و ژرف در حوزه پیشگیری اجتماعی دارد و طبیعتاً آن‌کس که اطلاعاتش بیشتر و علمش افزونتر شود به‌راحتی دچار لغزش نمی‌شود و به ورطه آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد گرفتار نمی‌شود.
زن جوانی که برای انتقام از بی‌توجهی‌های شوهرش، با ریختن اسید روی صورت شوهرش باعث کوری هر دو چشم او شده بود، در جلسه محاکمه جرمش را انکار کرد.
به گزارش خبرنگار ما، افراد زیادی هستند که برای انتقام از دیگران افرادی را اجیر می‌کنند به خیال اینکه ردی از خود بجای نگذارند، اما همیشه پس از حادثه افراد اجیر شده در همان بازجویی‌های ابتدایی طراح و دستور دهند قتل را به مأموران معرفی می‌کنند.
پلیس دیروز با دستگیری ۳۲ نفر از کسانی که در صفحه اینستاگرام قاتل روحانی همدانی از وی حمایت یا او را تشویق کرده بودند، نشان داد که به اهمیت کنشگری در فضای مجازی تا حدودی پی برده است. این اقدام البته اگر چه در نوع خود کم‌سابقه بود، اما پلیس باید درباره آن به درستی اطلاع رسانی و تبیین موضوع کند تا کاربران بدانند رفتار آن‌ها در فضای مجازی، جدای از کنشگری آنان در فضای جامعه و حضور فیزیکی آنان در سطح شهر نیست.
خواستگار کینه‌جو که با همدستی دوستانش، دختر مورد علاقه‌اش را برای گرفتن قول ازدواج ربوده بود، بازداشت شد.
پسر جوانی که متهم است پنج‌سال قبل با همدستی هشت‌نفر از دوستانش، مرد جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، روز گذشته در جلسه محاکمه جرمش را انکار کرد.
۹