مرد ميانسالي كه برادرش را به خاطر سوءظن به قتل رسانده بود، روز گذشته در جلسه محاكمه با رضايت اولياي‌دم از خودش دفاع كرد.
انتشار خبر تعرض چند نفر از اوباش شهرستان ايرانشهر به 41‌دختر در اين شهرستان واكنش‌هاي بسياري را به دنبال داشت. اطلاع‌رساني فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان به خبرنگار ما گفت: تحقيقات پليس درباره راستي آزمايي خبر در جريان است و اطلاع‌رساني لازم در اين باره انجام خواهد شد.
بازداشت عروس‌17‌ساله با ملافه خونین
عروس نوجوان وقتي متوجه شد شوهرش روي تخت بيمارستان به كام مرگ رفته براي از بين بردن آثار جرم به خانه بازگشت و در حالي كه مشغول شستن ملافه‌هاي خونين بود مأموران پليس را بالاي سر خود ديد.
پسرنوجوان كه متهم است با همدستي يكي از دوستانش مرد كارتنخواب را به قتل رسانده مدعي است كه مقتول به وي تعرض كرده بود. دو متهم به زودي در شعبه چهارم دادگاه كيفري استان تهران محاكمه خواهند شد.
اعلام گذشت از قاتل پس از 21 سال حبس
مردي كه21‌سال قبل با همدستي سه نفر از دوستانش مرد محضر دار را به قتل رسانده‌است با تلاش خيران از قصاص فاصله گرفت.
مردي كه متهم است دو ماه قبل هم‌خانه‌اش در جنوب تهران را با ضربات چاقو به قتل رسانده‌است، بازداشت شد و به جرمش اعتراف كرد. متهم اقرار كرد پس از ارتكاب قتل در رستوران كارگري مي‌كرد كه بازداشت شد.
پسر جواني كه به خاطر مسخره كردن مرتكب قتل دوستش شده‌بود، به زودي در شعبه چهارم دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه مي‌شود.
فرار مرد خیانتکار پس از ارتکاب قتل
مردي كه متهم است در جريان ارتباط پنهاني با زن مورد علاقه‌اش، شوهر وي را با همدستي دو نفر از دوستانش به قتل رسانده تحت تعقيب پليس قرار گرفت.
مراسم قسامه كه براي تعيين سرنوشت زن جواني كه سه‌سال قبل به اتهام قتل شوهرش بازداشت شده بود، به دليل عدم معرفي تعداد مشخص از سوي اولياي‌دم بي‌نتيجه ماند.
رئيس پليس راهور پايتخت از اعمال تمهيدات ويژه ترافيكي براي آئين اقامه نماز عيد سعيد‌فطر در مصلاي بزرگ امام خميني(ره) خبر داد.
۳