تلاش کارآگاهان پلیس تهران برای یافتن تیام، پسربچه چهارساله که هنگام بازی در محله‌ای در شرق تهران ربوده شده ناکام مانده است. با تلاش خانواده تیام، زنی معتاد به اتهام ربودن کودک بازداشت شده، اما وی مدعی است که طفل را برای گدایی ربوده بود، اما او را گم کرده‌است.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: پسر جوان راننده پورشه روز گذشته دستگیر و با حکم قضایی روانه زندان شد.
راننده پورشه پس از کشتن راننده پراید:
مرگ راننده یک خودروی پراید در کورس دو خودروی پورشه در خیابان کارگر اصفهان به سناریویی غم‌انگیزه تبدیل شده است. غم‌انگیز از آن جهت که هم انسانی بی‌گناه در تفریح دو خودروسوار لاکچری جان باخته و هم از آن جهت که مرگ وی مایه تمسخر راننده یکی از این خودرو‌ها شده است.
پسر جوانی که متهم است دختر مورد علاقه‌اش را به خاطر شنیدن جواب منفی به آتش کشیده است در بازجویی‌ها مدعی شد که قصد داشتم خودم را آتش بزنم که دختر مورد علاقه‌ام آتش گرفت.
شش مرد سارق که در جریان سرقت از یک گاوداری مرتکب قتل شده‌بودند، روز گذشته در حالی پای میز محاکمه ایستادند که عامل اصلی قتل در زندان فوت شده بود.
یکی از نوچه‌های وحید مرادی، شرور معروف تهران که به اتهام سرقت مسلحانه از طلافروشی بازداشت شده‌بود در جریان درگیری با قاتل مأمور بدرقه زندان و دو نفر از دوستانش در زندان رجایی‌شهر به قتل رسید.
سارق حرفه‌ای که محموله سرقتی ۲۰۰‌میلیون تومانی لوازم برقی را از یکی از شهر‌های غربی ایران برای فروش به تهران فرستاده بود، دستگیر شد.
اعضای یک شبکه کلاهبرداری که با جعل اسناد رسمی پول میلیاردی به جیب می‌زدند یک به یک بازداشت شدند.
حکم قصاص و حبس دو پسر جوانی که در جریان سرقت از یک زن امریکایی مرتکب قتل شده بودند، تأیید شد.
به گزارش خبرنگار ما، آموزش کودکان برای اینکه طعمه مجرمان و افراد تبهکار قرار نگیرند از ضروریاتی است که مسئولان و خانواده‌ها باید به آن توجه زیادی کنند. مجرمان حرفه‌ای گاهی برای اینکه به راحتی به خواسته‌های شیطانی خود برسند افراد خردسال را به عنوان طعمه انتخاب می‌کنند. یکی از مجرمان حرفه‌ای مرد ۳۲‌ساله‌ای به نام عارف است که دی‌سال گذشته برای اجرای نقشه سیاه خود به در خانه‌هایی در مناطق جنوبی تهران می‌رفت و زنگ خانه‌ها را می‌نواخت و وقتی متوجه می‌شد که کودک یا زنی در خانه تنها است به بهانه‌های مختلف از جمله دادن بدهی‌اش به پدر خانواده وارد خانه می‌شد و بعد با تهدید چاقو ابتدا اقدام به آزار و اذیت کودک یا زن تنها می‌کرد و در نهایت با سرقت اموال گرانقیمت خانه را ترک می‌کرد. متهم در مدت کوتاهی که به قول خودش حدود دو‌ماه از جنایت‌هایش می‌گذشت هزاران زنگ خانه را به صدا در آورده و بیش از ۲۰ کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود که اکثر آن‌ها کودکان بودند.
۳