فرمانده ناجا: روش‌های سنتی کشف جرم مؤثر نیست
فرمانده ناجا با هشدار به مجرمان خشن و سارقان و متجاوزان مسلح گفت: وقتی مجرمی برای سرقت یا تجاوز به عنف سلاح به دست گرفته یا باید به دست قانون سپرده شود یا در همان صحنه به هلاکت برسد.
بازگشت دو قاتل به زندگی
دو مرد محکوم به قصاص که در ماجرا‌های جداگانه مرتکب قتل شده بودند، با جلب رضایت اولیای‌دم توانستند از چوبه‌دار فاصله بگیرند.
تبهکاران شهردوباره به خط شدند
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری بیش از یک هزار و ۳۰۰‌ سارق و معتاد متجاهر در دوازدهمین مرحله از طرح رعد خبر داد.
مردان فریبکار قتل را گردن هم انداختند
دو مرد جوان كه با همدستي هم مدير عامل يك شركت خصوصي را با انگيزه تصاحب اموالش به قتل رسانده بودند، روز گذشته در جلسه دادگاه جرمشان را گردن يكديگر انداختند.
حذف اعدام قاچاقچيان 
كار پليس را  سخت كرد
قاچاقچيان خودشان را با قانون تنظيم مي‌كنند مثلاً اگر در قانون آمده باشد حمل بيش از 100‌كيلو‌گرم مواد مخدر اعدام دارد آنها 99 كيلو و 800 گرم مواد مخدر قاچاق مي‌كنند تا اعدام نشوند!‌
درگيري چند مرد افغان مست در جنوب تهران به مرگ يكي از آنها پايان يافت.
توليد بحران شبکه‌های اجتماعی از معضل اجتماعي
حسین فصیحی
يكي از اتفاق‌هاي ناگواري كه در حال وقوع است تبديل شدن موضوعات اجتماعي به بحران ملي است. اتفاق‌هايي مثل حادثه ناگوار مدرسه‌اي در غرب تهران كه در جريان آن اعلام شد ...
پسر جواني كه پس از آشنايي با دختران و پسران با كلت پلاستيكي به خانه‌هاي آنها دستبرد مي‌زد پس از دستگيري ماجرا را شرح داد.
حذف اعدام قاچاقچیان کار پلیس را سخت کرده است
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه پس از اجرای حذف اعدام از مجازات قاچاقچیان کار پلیس سخت تر شده است گفت : قاچاقچیان خودشان را با قانون تنظیم می کنند مثلا اگر در قانون آمده باشد حمل بیش از 100 کیلو گرم مواد مخدر اعدام دارد آنها 99 کیلو و 800 گرم مواد مخدر قاچاق می کنند تا اعدام نشوند .
۲