لیلا حیدری
خانواده به عنوان اولین گروه اجتماعی و رکن اساسی اجتماع از آغاز خلقت انسان وجود داشته است. به همان علت که بشر بنا به درخواست طبیعی خود پیوند ازدواج می‌بندد تا در کانون گرم خانواده و در کنار همسر خود به سکون و آرامش برسد
زن جوانی که شش‌سال قبل راز قتل برادرشوهرش را برملا کرده بود این بار خودش به اتهام معاونت در قتل پای میز محاکمه ایستاد. شوهر این زن سال گذشته به اتهام قتل پدر و برادرش محاکمه و به دوبار قصاص محکوم شده است.
تحقیقات کارآگاهان پلیس تهران درباره مرگ مادر جوان و دو کودک خردسالش در جریان است.
۱۱ عضو یک شبکه سرقت که با ایجاد تصادف ساختگی از رانندگان خودرو‌های عبوری سرقت می‌کردند یک به یک بازداشت شدند.
واژگونی اتوبوس مسافربری در سعادت شهر شیراز پنج‌کشته و ۱۰ زخمی برجای گذاشت.
منشی جوان که متهم است پزشک متخصص اهوازی را با ضربات پیچ‌گوشتی داخل خودرو به قتل رسانده‌است بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت مردی عراقی خبر داد که با جعل بیش از ۴ هزار ویزای جعلی اقدام به کلاهبرداری از زائران اربعین می‌کرد.
پسر جوانی که پس از بزمی شبانه مرتکب قتل شده‌بود با اعلام گذشت اولیای‌دم فرصتی دوباره برای زندگی پیدا کرد.
بیش از ۱۰‌سال است که راه‌اندازی کلانتری‌های جدید در تهران تصویب شده و جلسات بسیاری با حضور نمایندگان شهرداری، استانداری و فرمانداری برگزار شده، اما تاکنون نتیجه‌ای به همراه نداشته‌است.
هفت مرد افغان که در جریان دستبرد مسلحانه به محموله‌های بار و انبار باعث ایجاد وحشت شده بودند در مجموع به ۵۵‌سال زندان و ۷۴۰‌ضربه شلاق محکوم شدند.
۲