رئیس کلانتری 117 جوادیه از دستگیری اعضای باند سارقان زورگیر بلافاصله پس از سرقت به عنف خبر داد و گفت: در این رابطه سه سارق زورگیر دستگیر شدند.
مردي كه متهم است همسرش را با پرتاب از بالكن خانه‌اش به پايين به قتل رسانده است به زودي در دادگاه كيفري محاكمه مي‌شود.
پسر عمه محكوم به قصاص كه در دورهمي سيزده‌بدر پسر دايي خود را بر سر پول جوجه‌كباب به قتل رسانده بود، روز گذشته بار ديگر پاي ميز محاكمه قرار گرفت.
حمید  صفت آزاد مي‌شود
حميد صفت، خواننده رپر زير‌زميني كه به اتهام قتل عمد پدر خوانده‌اش از سال قبل در زندان به سر مي‌برد پس از اعلام نظريه كميسيون هفت‌نفره پزشكي قانوني كه اعلام كرده بود...
بازداشت سرهنگ قلابي براي سيزدهمين بار!
سرهنگ قلابي كه با همدستي دو عضو باندش در پوشش پليس از مردم اخاذي مي‌كرد براي سيزدهمين بار بازداشت شد. دو همدست وي هم كه از مجرمان سابقه‌دار هستند بعد از بازداشت به جرائم خود اعتراف كردند.
درخواست اشد مجازات  براي قاتل ندا
مرد جنايتكار كه به اتهام آزار و قتل ندا، دختربچه شش‌ساله در مشهد بازداشت شده روز پنج‌شنبه سوم خردادماه در شعبه پنجم دادگاه كيفري يك استان خراسان رضوي پاي ميز محاكمه ايستاد.
آخرين عضو باند ياكوزا كه سه‌سال قبل در شهر ناگوياي ژاپن پسر جوان ايراني را به قتل رسانده بود به زودي در دادگاه كيفري يك استان محاكمه مي‌شود.
تكرار زورگيري‌هاي شبانه از رانندگان مسافربر
مجرم سابقه‌دار در مرخصي زندان براي خودش همدستي پيدا كرد و سريال زورگيري‌هاي شبانه از رانندگان مسافربر را شروع كرد تا اينكه همراه همدستش به دام پليس افتاد.
دو مرد محكوم به قصاص كه در پرونده‌هاي جداگانه مرتكب قتل شده بودند، با اعلام گذشت اولياي‌دم از مرگ فاصله گرفتند...
۱۱