خانم معلمی که متهم است با همدستی دو مرد جوان شوهر صیغه‌ای‌اش را ربوده و شکنجه کرده بودند، در جلسه محاکمه اتهامش را انکار کرد.
حمید حاجیان، وکیل دادگستری در پارکینگ دفتر وکالتش در کامرانیه تهران با شلیک سه گلوله به قتل رسید. در این حادثه زن جوانی که او را همراهی می‌کرد مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
فرمانده یگان حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت ضمن ارائه توصیه‌های پلیسی به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب گفت: جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و همچنین قبل از ورود به نمایشگاه خودروی خود را در محل مناسب پارک کنید و حتماً از پارکینگ‌های در نظر گرفته شده استفاده کنید.
مردی که متهم است با فریب فروشندگان مواد غذایی در سایت‌های فروش کالا، اموال آن‌ها را سرقت می‌کرد، سرانجام به دام مأموران پلیس تهران افتاد.
دو مرد جوان که با همدستی دختر دانشجو، مرد پولداری را برای به دست آوردن ثروتش ربوده و مورد شکنجه قرار داده بودند در مجموع به ۷۳ سال زندان، ۱۸۱ ضربه شلاق و پرداخت دیه محکوم شدند. حکم متهمان برای اجرا به دادسرای امور جنایی تهران ارسال شد.
مرد محکوم به قصاص که متهم است ۹ سال قبل، به خاطر شوخی با یکی از دوستانش مرتکب قتل شده، به دلیل پیگیری‌نکردن اولیای‌دم برای اجرای حکم درخواست تعیین تکلیف کرد.
مرد نقره‌فروش که متهم است سه پلیس قلابی را برای اخاذی از همکارش اجیر کرده بود، بازداشت شد.
مردی که متهم است با پرسه در سایت‌های فروش کالا، مشتریان را فریب داده است و کالای آن‌ها را سرقت می‌کرد سرانجام به دام پلیس تهران افتاد.
مردی که متهم است دو سال قبل در جریان سرقت از دلارفروش او را به قتل رسانده‌است روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.
زن گلفروش پس از کشاندن مشتریان به خانه‌اش سناریوی اخاذی‌های سیاه از آن‌ها را با همدستی شوهر و یکی از دوستان خانوادگی‌ا‌ش اجرا می‌کرد.
۱۱