سه مرد آدم‌ربا که تاجر پولداری را برای اخاذی ۶۰۰‌میلیون تومان ربوده بودند وقتی متوجه شدند پلیس در تعقیب آن‌ها است گروگان را رها کردند. متهمان تحت تعقیب مأموران قرار دارند.
تحقیقات پلیس تهران برای بازداشت مردی که از دو سال قبل به اتهام ارتکاب قتل در یک کارگاه خیاطی تحت تعقیب قرار گرفته همچنان در جریان است.
راننده تاکسی اینترنتی که به اتهام تعرض به زن بیمار بازداشت شده‌بود، روز گذشته پشت در‌های بسته دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد و جرمش را انکار کرد.
سارق مسلحی که با کلت قلابی قصد سرقت از طلافروشی در تهران داشت در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند. سارق مسلح در آخرین لحظه سرقت با شنیدن صدای آژیر مغازه هراسان شد و به دام صاحب طلافروشی و مشتریان افتاد.
پسر جواني كه در مهماني همكلاسي‌هاي دانشگاهي‌اش قرص روان‌گردان مصرف كرده بود با سقوط از طبقه چهارم ساختمان مسكوني به زندگي‌اش پايان داد.
مرد شكارچي كه همراه بستگانش براي شكار حيوانات به حوالي شهرستان زنجان رفته بود هنگام شكار اشتباهي هدف گلوله شكارچيان قرار گرفت و كشته شد.
زن جواني كه براي عمل زيبايي به مركز درماني رفته بود هنگام عمل به طرز مشكوكي به كام مرگ رفت.
رییس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: یک نفر به تعداد فوتی‌های ناشی از مصرف مشروبات الکلی در کرج اضافه شد و تعداد جان باختگان به چهار نفر رسید.
مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز در بندرعباس و بجنورد جان ۱۰‌نفر را گرفت و ۱۲۲‌نفر را هم مسموم و راهی بیمارستان کرد.
۱۰