سردار عبداللهی در دیدار فرمانده مرزبانی عراق:
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس:
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با تأکید بر اینکه بنده در هیچ جلسه‌ای مربوط به تشکیل حزب رهروان حضور نداشتم، گفت: ۸۵ درصد از سپرده‌ها متعلق به ۲/۵ درصد از مردم است.
‌هرگونه حضور نیرو‌های بیگانه در دریای خزر ممنوع شد
پس از نزدیک به دو دهه مذاکره سند بنیادین در خصوص کنوانسیون حقوقی نحوه بهره‌برداری از دریای خزر به امضای پنج کشور ساحلی این پهنه آبی رسید. اگرچه همچنان موارد فراوانی از اختلافات دو طرف باقی مانده که قرار است در آینده و با مذاکرات بیشتر حل و فصل شود، اما مهم‌ترین گام برای ایجاد یک رژیم حقوقی همه‌جانبه در خصوص دریای خزر برداشته شده است.
محمد اسماعیلی
روز گذشته سران کشور‌های ایران، روسیه، قزاقستان، جمهوری آذربایجان و ترکمنستان کلیات کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر را امضا کردند که توافقنامه‌های تخصصی نظیر توافقنامه‌های امنیتی، محیط زیستی وپروتکل EIA درون آن جانمایی می‌شوند.
عباس حاجی‌نجاری
یکی از اهداف اصلی جنگ همه‌جانبه دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی که این روز‌ها با هدایت کاخ سفید و دیگر گروه‌های ضدانقلاب در جریان است، اخلال در نظام مدیریتی و قضایی کشور است.
پس‌لرزه‌های یک استیضاح
حواشی پیرامون استیضاح علی ربیعی همچنان ادامه دارد. در جلسه استیضاح که همچون تمامی جلسات علنی مجلس از رادیو به طور مستقیم پخش می‌شد، طرفین اتهاماتی به هم وارد کردند که نیاز به بررسی دارد. هنوز هم دو طرف ماجرا در دفاع از ادعا‌های خود در حال سخنرانی و مصاحبه هستند و هر کس خود را برحق می‌داند.
مگر جهانگیری زمان انتخابات نگفت من اصلاح‌طلب هستم؟!
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه کارنامه روحانی کارنامه اصلاح‌طلبان است، گفت: مگر آقای جهانگیری زمان کاندیداتوری در تلویزیون نگفت من اصلاح‌طلب هستم. پس باید جواب مردم را بدهد و بگوید چرا نتوانست نرخ دلار را ۴۲۰۰ تومان نگه دارد.
پس از اعلام خبر تأیید شدن قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم برخی تصور کردند FATF یا CFT در شورای نگهبان تأیید شده در حالی که این دو هیچ کدام به شورای نگهبان نرفته‌اند.
محمدجواد اخوان
مقامات امریکایی از تصمیم برای تشکیل نیروی فضایی به عنوان ششمین شاخه نیرو‌های نظامی امریکا خبر دادند. بر این اساس این نیرو در کنار نیرو‌های زمینی، هوایی، دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی به عنوان یکی از عرصه‌های اقدام نظامی دولت ایالات متحده امریکا قلمداد خواهد شد.
سخنگوی شورای نگهبان خبر داد
لایحه اصلاح قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم به تأیید شورای نگهبان رسید. این خبر را عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری دیروز خود اعلام و اضافه کرد: عدم مغایرت لایحه فوق با شرع و قانون اساسی مشخص و اعلام شد.
۹