در نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجلس
۱۲۰ تن از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خواستار علنی شدن آرای خود به CFT یکی از لوایح FATF شدند.
پیام تسلیت سردار سلیمانی به سید حسن نصرالله
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دنبال درگذشت مادر شهید «عماد مغنیه» پیام تسلیتی برای سید حسن نصرالله ارسال کرد. آمنه سلامه مادر شهیدان جهاد، فؤاد و عماد مغنیه و مادربزرگ شهید جهاد مغنیه دوشنبه شب در لبنان دار فانی را وداع گفت.
رسول سنائی راد
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور خودشیفته امریکا که تلاش می‌کند شکاف تجارب سیاسی و حکمرانی خود را با تکیه بر سوابق تجارت و خدمات کاباره‌ای و قمارخانه‌ای پر کند، راهبرد فشار تحریمی و تشدید جنگ اقتصادی را با هدف واداشتن ایران اسلامی به تسلیم و سازش در پیش گرفت.
آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه نفس حضور رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان و آن سخنان قدرتمندانه و عزتمندانه ایشان حامل معانی و پیام‌های بزرگی بود، این سخنان را گشاینده قفل عملیات روانی دشمن توصیف کرد.
جانشین رئیس سازمان بسیج خبر داد
یکی از چالش‌هایی که جامعه با آن مواجه است، سطح پایین اشراف مردم نسبت به مسائل حقوقی و قضایی است، بر همین اساس بسیج آماده است تا دوره‌های آموزشی سواد حقوقی را برای عموم مردم برگزار کند.
چرا رئیس‌جمهور ایالات متحده قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران را فریاد می‌زند
اعتراف به قدرت روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه غرب آسیا و به ویژه در حوزه‌های دفاعی، نظامی، علمی و سیاسی جزء لاینفک موضع‌گیری مقامات ارشد دولت‌های غربی و یکی از ثابت‌ترین تیتر‌های رسانه‌های معتبر بین‌المللی است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خبر داد
مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: اگر پای رعایت قانون در میان باشد، به جای شکایت از کیهان، باید اعضای هیأت نظارت بر مطبوعات و یا شخصیت صادرکننده حکم علیه کیهان حداقل به شش ماه انفصال از خدمت محکوم شوند.
رییس ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر اینکه در کشور و در ستاد اربعین همه به دنبال لغو روادید عراق هستیم،گفت:برخی از عراقی ها می گویند لغو روادید موجب افزایش ملیونی زائرین می شود که ما زیر ساخت لازم را نداریم.
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی از نامه جمعی از نمایندگان به رئیس‌جمهور به منظور تأمین ارز ترجیحی برای ویزای اربعین امسال خبر داد.
۹