دبیر اجرایی FATF:
دبیر اجرایی کارگروه جهانی اقدام ویژه مالی(FATF) گفته است که هیچ تضمینی برای ایران جهت خروج از لیست سیاه این کارگروه وجود ندارد.
دبیرکل حزب مردم سالاری در واکنش به آغاز دور جدید فعالیت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت‌: اگر پارلمان اصلاحات به ثمر برسد، دیگر نیازی به شورای سیاست گذاری نیست
یک نماینده مجلس، گزینه‌های احتمالی برای ۴ وزارتخانه را اعلام کرد.
به غیر از تمایل ارتش سوریه، روسیه نیز با توجه به شرایط بین‌المللی، منطقه‌ای و میدانی سوریه تمایل زیادی به واگذاری سامانه S- 300 به سوریه دارد.
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ و مشاور امنیت وی گفت:خیالبافی‌های تکراری مقامات آمریکایی ناشی از شکست‌های پی در پی آنان در مقابل اراده و تدبیر دولت و ملت ایران است.
صحبت‌های روز گذشته روحانی در دانشگاه تهران چند نکته قابل تأمل دارد؛ یکی بحث مربوط به واکنش ایشان به نامه اساتید دانشگاه است.
وزیر دفاع در کنگره آسیا پاسفیک:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: امروز هیچ نگرانی از تحریم‌ها نداریم چرا که تحریم‌ها یک فرصت برای ما بوده و ما تمام نیازهای خود دفاعی خود را در عرصه‌های مختلف تولید کرده‌ایم.
رسانه‌های خارجی از سقوط شاخص بازار بورس عربستان به سبب پرونده جمال خاشقجی منتقد مشهور سعودی خبر دادند.
هیات دولت منابع برنامه حمایتی دولت از خانوار‌های کم درآمد و نحوه تأمین منابع مورد نیاز و کیفیت بسته حمایتی و افراد و خانوار‌هایی که باید مورد حمایت قرار بگیرند را مورد بحث و بررسی قرارداد.
فعّال سیاسی اصول‌گرا با بیان اینکه مجلس آینده دوربرگردان انقلاب است، گفت: مجلس آینده باید به یک مجلس انقلابی و اسلامی تبدیل شود تا بتواند کشور را پیش ببرد.
۸