نشریه محبوب دانشجویان آمریکا راهبرد مشاور امنیت ملی آمریکا را به سخره گرفت.
یک مقام امنیتی عراقی هشدار داد
یک منبع امنیتی عراقی هشدار داد که امریکا به دنبال تشکیل یک نیروی بومی وابسته به خود تحت عنوان عشایر کرکوک با اهداف مشکوک است.
سیدعبدالله متولیان
حضرت امام خامنه‌ای روز سه‌شنبه ۲٤ اردیبهشت‌ماه در دیدار مسئولان نظام مقاومت را به عنوان تنها نسخه مقابله با زیاده‌خواهی نظام سلطه مطرح کردند و فرمودند: «رویارویی کنونی، برخورد اراده‌هاست و، چون ما اراده‌ای قوی‌تر داریم و به خدا توکل می‌کنیم ان شاءالله آینده خوبی در انتظار ما است».
خطیب نماز جمعه تهران:
امام‌جمعه موقت تهران به‌کارگیری جوانان شجاع، انقلابی باهوش با انگیزه و پرکار برای حل مشکلات را ضروری دانست و گفت: پس از انتخاب باید به این جوانان اختیارات تفویض شود و نظارت و پیگیری هم وجود داشته باشد.
با حکم فرمانده معظم کل قوا انجام شد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه‌ای سردار دریادار پاسدار علی فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
رئیس قوه قضائیه در دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی:
گام دوم انقلاب، گام آزمون و خطا نیست و امروز باید کار‌ها با پویایی، فعالیت مضاعف و نگاه تحولی انجام شود.
نگاهی به انتظارات گوناگون از خانه ملت در سال آخر دوره دهم
نگاهی به برخی تصمیمات حساس نمایندگان مجلس در خرداد ماه سال جاری از جمله انتخابات هیئت رئیسه و کمیسیون‌ها نشان خواهد داد تا چه حد دغدغه مسائل مهم اقتصادی و ملی در محاسبات آنان جای خواهد داشت.
سال‌هاست جریان نفوذ در حوزه فرهنگ به راحتی فعالیت می‌کند و حالا یکی از مهره‌های آن شناسایی شده است که فعالیت‌هایش را با پوشش فرهنگی انجام می‌داده و حتی برخی از آن‌ها با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد انجام شده است.
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد در خطبه های نمازجمعه تهران:
امام‌جمعه موقت تهران به‌کارگیری جوانان شجاع، انقلابی باهوش با انگیزه و پرکار برای حل مشکلات را ضروری دانست و گفت: پس از انتخاب باید به این جوانان اختیارات تفویض شود و نظارت و پیگیری هم وجود داشته باشد.
ظریف:
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به فرودگاه پکن گفت: نجات برجام وظیفه جامعه بین‌المللی است و اگر جامعه جهانی احساس می‌کند برجام یک دستاورد مهم است باید همانند ایران برای حفظ آن اقدام عملی انجام دهد.
۸