با هدف تنظیم و بازگرداندن آرامش به بازار صورت گرفت
سید عبدالله متولیان
در دور جدید دشمنی شیطان بزرگ، رئیس‌جمهور سفیه و گستاخ امریکا با برهم زدن قاعده بازی و خروج از برجام دشمنی علیه ملت ایران را حول دو محور اساسی پی‌ریزی نموده است.
‌پاسخ رئیس قوه قضائیه به برخی خبرسازی‌ها
آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی خاطرنشان کرد: از رهبر معظم انقلاب که به استجازه ما در این زمینه پاسخ مثبت دادند تشکر می‌کنیم. بی تردید فلسفه و روح حاکم بر این استجازه و پیشنهادها، حذف برخی تشریفات رسیدگی بوده و به هیچ وجه در ماهیت جرایم و مجازات‌ها تأثیری ندارد.
سخنان مهم رهبر انقلاب د‌رباره مشکلات ارزی، مذاکره با امریکا و مبارزه با مفسدان
جنگی رخ نخواهد داد چرا که ما مثل گذشته هیچ وقت شروع کننده جنگ نخواهیم بود و امریکایی‌ها هم حمله را آغاز نمی‌کنند، چون می‌دانند که صددرصد به ضررشان تمام خواهد شد زیرا جمهوری اسلامی و ملت ایران ثابت کرده‌اند به هر متعرضی، ضربه بزرگ‌تری وارد خواهد کرد. آن‌ها ممکن است خیلی چیز‌ها را نفهمند، اما احتمالاً این‌قدر می‌فهمند که نتیجه تعرض به ایران را تصور و درک کنند
با حضور وزیر دفاع انجام شد
موشک فاتح مبین، نسل جدید موشک‌های نقطه‌زن زمینی و دریایی با سر جست‌وجوگر پیشرفته و هوشمند در آستانه ۳۱ مرداد سالروز صنعت دفاعی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح رونمایی شد.
سردار عبداللهی در دیدار فرمانده مرزبانی عراق:
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس:
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با تأکید بر اینکه بنده در هیچ جلسه‌ای مربوط به تشکیل حزب رهروان حضور نداشتم، گفت: ۸۵ درصد از سپرده‌ها متعلق به ۲/۵ درصد از مردم است.
‌هرگونه حضور نیرو‌های بیگانه در دریای خزر ممنوع شد
پس از نزدیک به دو دهه مذاکره سند بنیادین در خصوص کنوانسیون حقوقی نحوه بهره‌برداری از دریای خزر به امضای پنج کشور ساحلی این پهنه آبی رسید. اگرچه همچنان موارد فراوانی از اختلافات دو طرف باقی مانده که قرار است در آینده و با مذاکرات بیشتر حل و فصل شود، اما مهم‌ترین گام برای ایجاد یک رژیم حقوقی همه‌جانبه در خصوص دریای خزر برداشته شده است.
۸