تا فرصت جبران باقی است، جبران کنید
دولتمردان بویژه تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای پس از سه سالِ تقریبا هیچ! بهتر است به جای کنایه‌های توئیتری و فانتزی بدون اصلاح مسیر زیان بار برجام تا فرصت جبران باقی است، به صورت واقعی جبران کنند و خسارت برجام را با FATF ادامه ندهند.
سیدعبدلله متولیان
انقلاب اسلامی در ٤۰ سال پیش نه‌تن‌ها جزیره ثبات امریکایی‌ها را بی‌ثبات ساخته و بر حکمرانی و سلطه و استثمار بی‌واسطه امریکا در ایران پایان داد بلکه خیلی زود مشخص شد که انقلاب اسلامی بنا بر ماهیت ظلم‌ستیز ثبات و آرامش تفرعن امریکایی و نظام سلطه غرب را نیز بی‌ثبات ساخته است. مردم ایران در انقلاب ۱۳۵۷ بساط طاغوت و در انقلاب ۱۳۵۸ بساط استکبار را برچیده و راه خود را به سمت پیشرفت و قله‌ها و جایگاهی که مستحق آن است آغاز کردند.
در چهلمین نشست شنبه‌های انقلاب تأکید شد
چهلمین نشست شنبه‌های انقلاب روز گذشته با موضوع «رشد و تعالی انسانی» میزبان صاحب‌نظرانی در این حوزه بود. نشستی که در خبرگزاری فارس برگزار شد و سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، محمدحسین ساعی رئیس دانشکده ارتباطات دانشگاه صدا و سیما و محمدرضا مرندی عضو هیئت علمی دانشگاه به طرح دیدگاه‌های خود در این زمینه پرداختند. این نشست البته میهمان ویژه‌ای نیز داشت. رحیم احمدی روشن، پدر شهید هسته‌ای مصطفی احمدی روشن.
مواضع متناقض جریان اصلاح‌طلب درباره عملکرد معاون اول رئیس‌جمهور
چند ماه پیش بود که جماعت تجدیدنظرطلب به دلیل افزایش نارضایتی‌های عمومی از عملکرد دولت اعتدال در حوزه‌های مختلف، به اسحاق جهانگیری فشار آوردند تا وی از دولت استعفا کند و نامزد مطلوب آن‌ها در انتخابات ۱۴۰۰ باقی بماند، اما ...
با صدور پیامی؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی درگذشت رئیس اسبق دانشگاه امام حسین را تسلیت گفت.
مراسم تشییع پیکر سردار احمد فضائلی فرمانده اسبق دانشگاه امام حسین (ع) فردا برگزار می‌شود.
پروژه ساختمان پلاسکو؛ خیلی دور خیلی نزدیک
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اتمام هر چه سریع‌تر پروژه ساختمان پلاسکو نیازمند هماهنگی دستگاه‌ها به ویژه شهرداری با بنیاد مستضعفان است، در غیر این صورت افتتاح پروژه تا سال ۹۹ بعید به نظر می‌رسد.
جامعه ما به طرق مختلف یک جامعه سیاست‌زده‌ی غیر عقلانی است و این سیاست‌زدگی تبعات بسیار مخربی به دنبال داشته است. یکی از مخرب‌ترین این آفات، رشد سیاست‌مداران کم سواد، سطحی اندیش و هیجانی می‌باشد. سیاست‌مدارانی که از سیاست تنها پوشیدن کت‌وشلوار، گویندگی اخبار و چرخاندن گروهی در تلگرام یا صفحه‌ای در توئیتر را بلدند و برای آینده کشور و توسعه‌ی آن از بدیهی‌ترین موارد عقب مانده‌اند. به نظر می‌رسد بهترین راه برای اصلاح روند موجود استقرار نظام حزبی در کشور است.
سخنگوی وزارت خارجه دولت اصلاحات:
سخنگوی وزارت خارجه دولت اصلاحات با تأکید بر اینکه دیپلماسی توئیتری عقیم‌ترین نوع دیپلماسی است،‌ گفت: در دنیای دیپلماسی، بیش از حد توییت کردن نشان‌دهنده فقدان پشتوانه سیاسی است.
در آستانه بهمن ۹۷، می‌توان با اطمینان‌خاطر گفت اجرای هر ۳ رکن این راهبرد از بیرون شکست خورده و آمریکایی‌ها درصدد «درونی‌‌سازی مؤلفه‌‌های فشار» در ایران هستند. این مهم‌ترین موضوعی است که برای هر نوع سیاست‌گذاری در سال ۹۸ باید به آن توجه کرد.
۸