صادرات نفت ایران در دو هفته نخست ماه ژوئن به شدت کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که اقدام ترامپ در وضع تحریم‌های جدید علیه ایران برخی از مشتریان را از خرید نفت این کشور منصرف ساخته است.
راننده اتوبوس حادثه خیابان پاسداران تهران، در یک قدمی اعدام است و پرونده اش به دادسرای اجرای احکام ارسال شده است.
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس اقدامات ایران پس از بسته شدن پرونده برجام را تشریح کرد.
رئیس دانشگاه عالی دفای ملی می‌گوید: آمریکا مظهر عدم تعهد به همه اصول بین‌المللی است و ما آینده مثبتی برای عملکرد آمریکا و کره شمالی متصور نیستیم
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در یادداشتی نوشت که هر دو رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ و باراک اوباما با وجود تفاوت های شخصیتی و سیاست خارجی نسبتا متفاوت، در یک رویکرد مهم که دور نگه داشتن آمریکا از تعهدات چندگانه است، سهیم هستند.
بعد از مراسم عید فطر چون علی، فرزند شهید همراه ما بود، از آنجایی که علی همیشه دوست دارد آقا را از نزدیک ببیند، درخواست کردیم و در بیرون از فضای مراسم با آقا دیدار داشته و عید را به ایشان تبریک گفتیم.
تصمیمات قاطع برای حل مسائل اقتصادی بگیرید
خطاب رهبر معظم انقلاب به مسئولان در خطبه‌های نماز عید سعید فطر:
در خجسته عيد سعيد فطر، مردم موحد و مؤمن ايران اسلامي به شكرانه يك ماه روزه‌داري و بندگي خداوند متعال، نماز عيد را در سراسر كشور با شكوه فراوان برگزار و از خداوند كريم، بهترين‌ها را مسئلت كردند.
هذیان‌گویی سیاسی شیطان بزرگ
سيدعبدالله متوليان
حضرت امام خامنه‌اي در پنج سخنراني اخير خود (افطاري دانشجويان، مراسم سالگرد امام راحل، افطاري مسئولان نظام، نماز عيد فطر و مسئولان نظام در عيد فطر) از راهبرد جديد امريكايي‌ها عليه ايران مشتمل بر...
خودکرده را تدبیر نیست
ویژه‌های جوان
رئيس جمهور در ديدار برخي از خبرنگاران و اصحاب رسانه، به گله از رسانه‌ها پرداخت. اينكه رسانه‌ها توقعات مردم را بالا مي‌برند، باعث نااميدي مردم شده‌اند و مرجع مردم نيستند و مردم به رسانه‌هاي بيگانه مراجعه مي‌كنند
بازوهاي دفاعي ايران اسير صحنه‌سازی‌ها نمي‌شوند
واکنش سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح به اقدام کانادا
سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح نسبت به تصميم تحريك‌آميز دولت كانادا كه برگرفته از سياست‌هاي صهيونيسم بين‌الملل است، در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در فهرست گروه‌هاي تروريستي هشدار داد.
۷