یکی از مراجع تقلید در نامه‌ای سرگشاده با بیان اینکه توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره مهریه قانع کننده نبود، گفت: پیشنهاد می‌کنم همانگونه که خود شما اشاره کرده‌اید دادستان کل کشور و دو نفر از قضات عالی رتبه که سوابق حوزوی داشته باشند تشریف بیاورند تا چهار مسئله مهم درباره مهریه در محیط عالمانه حل و فصل شود.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: برنامه های مشخصی برای ساماندهی بازار ارز و حرکت در مسیر نرخ ارز تعادلی در پیش داریم که با مشورت صاحبنظران اقتصادی آن را عملیاتی و اجرا میکنیم.
واکاوی سخنان رهبر انقلاب در جلسه سران قوا
رهبر انقلاب چهارشنبه‌شب گذشته در دیدار مهمی با سران قوا، یا همان جلسه معروف شورای هماهنگی اقتصادی نکات مهمی را بیان کردند؛ اظهاراتی که درباره آنها «فرهیختگان» با مهدی فضایلی، کارشناس مسائل سیاسی به گفت‌وگو نشسته و نظرات وی را جویا شده است.
خبرگزاری تسنیم روز گذشته اسامی ۹۶ نماینده‌ای که به یکی از لوایح جنجالی FATF رای مخالف داده بودند را منتشر کرد؛ پس از آنالیز رای نمایندگان مشخص شد که ۱۶۴ تن از آنها رای‌شان هنوز شفاف نشده؛ با اسامی و گرایش سیاسی این افراد آشنا شوید.
نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب اعتماد ملی پس از برگزاری مجمع عمومی این حزب، صبح روز گذشته با حضور ۵۱عضو شورای مرکزی و پنج بازرس، در دفتر مرکزی حزب اعتمادملی برگزار شد.
کم‌کاری لیست امید شورای شهر تهران در یک سال گذشته بر کسی پوشیده نیست و اعضای شورای شهر تهران به‌همراه شهردار پایتخت نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند و پروژه‌های شهری و عمرانی در توقفگاه قرار دارند.
ماجرای «جمال خاشقجی» به یک سوژه جالب تبدیل شده است. یک معترض نه چندان خطرناک و نه چندان جدی سعودی برای یک کار ساده کنسولی به نمایندگی کشورش در اسلامبول مراجعه کرد و ساعتی بعد سر به نیست شده است.
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا از اقدام هند برای خریداری نفت از ایران و سامانه دفاع موشکی اس-۴۰۰ از روسیه انتقاد کرد.
کبری آسوپار
نمايندگاني معترض هستند و اعتراض‌شان را هم در صحن علني، هم در توئيتر و هم در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام مي‌كنند.
عباس حاجی‌نجاری
یکی از توصیه‌های مهم رهبر معظم انقلاب در جلسه سران قوا و شورای عالی هماهنگی اقتصادی، قدرشناسی از فرصت‌هایی است که متأثر از روند تحولات اخیر در اختیار مسئولان قرار گرفته و به عنوان یکی از مصادیق آن یادآوری می‌شوند
۷