هیچ امتیازی به گروهک‌ها ندادیم
فرمانده مرزبانی از بازگشت «سعید براتی» سرباز گروگان گرفته شده به دست اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ۹۶ میرجاوه خبر داد. معاون مرزی وزارت کشور هم اعلام کرده که هیچ امتیازی به گروهک‌ها برای آزادی براتی ندادیم.
وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمانی سؤالی اعلام وصول شد طبیعتا باید در صحن علنی مجلس مطرح شود، اما بنده به شخصه اعتقادم بر این است که امیدواریم طرح سؤال منجر به تعدیل شرایط شود.
در نشست شورای مرکزی جبهه زنان اصولگرا و کارآمد
دبیرکل شورای مرکزی جبهه متحد زنان اصولگرا و کارآمد گفت: مذاکره با آمریکای بدعهد، بی معنی است و ادامه مذاکرات نیز مشکلات را بدتر می‌کرد.
رسانه‌های ضدانقلاب کلیپی کوتاه باعنوان «فایل صوتی لو رفته از (آیت‌الله) خامنه‌ای در جمع فرماندهان ارشد نظام» منتشر کرده‌اند که بررسی‌های دقیق نشان می‌دهد این فایل، به‌صورت بسیار حرفه‌ای و با ترکیب بیانات مختلف رهبر معظم انقلاب تولیدشده است.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت 26 مردادماه، روز آزادگان را فرصت بازنمایی شکوه مقاومت و پایداری فرزندان معنوی انقلاب و رزمندگان اسلام و رشادت های این غیورمردان در دوران اسارت دشمن بعثی دانست.
هشدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین
کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می‌کنند، یک کار شیطانی می‌کنند، من به آن‌ها توصیه می‌کنم که از این کار دست بردارند.
کبری آسوپار
دوگانه «جنگ یا مذاکره» بر مدار یک مغالطه بنا شد تا اهداف سیاسی سازندگانش را محقق کند؛ مغالطه‌ای که راه‌های موجود در مسئله چگونگی مواجهه ایران با امریکا را در دو گزینه جنگ و مذاکره محصور کرد.
تلاش یک ساله طیف گسترده ضدانقلاب برای تزریق بحران به خیابان‌های ایران
از دی ماه سال گذشته تاکنون به ویژه طی چهار ماه اخیر طیف وسیعی از رسانه‌های ضد‌انقلاب تلاش می‌کنند با فراخوان‌های مجازی-‌ماهواره‌ای نارضایتی‌های موجود از عملکرد دولت را تبدیل به نارضایتی‌های عمومی و به صورت خاص متوجه حاکمیت اسلامی کرده و مردم را به کف خیابان‌ها بکشانند.
۷