روحانی:
رئیس جمهور با بیان اینکه باید سواد رسانه‌ای نوجوانان و جوانان را افزایش دهیم، گفت: لحن ما ایرانی‌ها در فضای مجازی نسبت به کشورهای پیشرفته در این رابطه نامناسب‌تر است.
فائزه هاشمی می‌گوید: «هرکسی می‌آمد پیش من و ‌می‌گفت شوهرم اذیتم می‌کند، می‌گفتم خب تقصیر خودت است، مثلا می‌گفت من را کتک می‌زند... می‌گفتم خب تو هم باید او را بزنی. او اگر یک بار دست روی تو بلند کرد و تو هم همان‌طور پاسخ دادی، دیگر تکرار نمی‌شود.»
بیایید ما با مقامات کشور‌هایی که چمدان سفر به مونیخ و داووس بسته‌اند، همراه شویم و معادلات قدرت جهانی را در چهل سالگی انقلاب اسلامی مرور کنیم.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا مسیر و رویکرد انقلابی جامعه ما را تغییر دهد، گفت: با وجود تلاش‌های گسترده امپراتوری رسانه‌ای سلطه و صهیونیسم، انتظار است رسانه‌ها و سایت‌های داخلی با هوشیاری به وظایف خود عمل کنند و سناریو‌های دشمنان در القای یأس و ناامیدی در جامعه و شکستن وحدت ملی را خنثی سازند.
محمد اسماعیلی
هفته گذشته خانم مرضیه‌هاشمی خبرنگارپرس‌تی‌وی بدون هیچ دلیل واتهامی بازداشت و بعد از هتک حرمت زندانی می‌شود و تاکنون این اتفاق با حواشی و واکنش‌های متفاوتی همراه بوده‌است.
محمدجواد اخوان
عظمت تاریخی ایران و ایرانیان امری نیست که صرفاً برگرفته از کلام و اذهان ساکنان این پهنه سرزمینی باشد و اتفاقاً مصادیقی بی‌شمار از اذعان متفکران مغرب زمین به این امر وجود دارد. عظمتی که ریشه در هویت تاریخی و تمدنی ایران داشته و در فتح قله‌های گوناگون سربلندی و افتخار تبلور یافته است.
تصمیم درباره ماندن یا نماندن در برجام توسط هیئت نظارت بر برجام گرفته می‌شود؛ آن‌ها مسائل و تحولات را ارزیابی می‌کنند و بر اساس منافع و حاکمیت ملی تصمیم مقتضی را در زمان مناسب می‌گیرند.
در نهمین همایش «غزه، نماد مقاومت» عنوان شد
دبیرکل جمعیت دفاع از فلسطین با بیان اینکه محور مقاومت توانسته است موازنه جدیدی را با دشمن صهیونیستی ایجاد کند، گفت: اکنون مقاومت ضد صهیونیستی و ضد استکباری از حوزه ملی خود خارج شده و در جغرافیای منطقه به عنوان یک بازیگر مهم و تأثیرگذار مطرح است.
سرنوشت CFT به تصمیم مجمع تشخیص گره خورد
روز گذشته با اصرار نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر موارد اختلاف خود با شورای نگهبان در لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم یا CFT، این لایحه به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.
قرار بود آرای نمایندگان مجلس شفاف شود، اما یک فوریت طرح آن در صحن علنی رد شد و به رغم مطالبات مردمی برای شفافیت آرای نمایندگان، هیئت رئیسه مجلس مقابل درخواست برخی از نمایندگان برای انتشار داوطلبانه و سیستمی آرای خود هم ایستاد و مخالفت کرد.
۶