سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:
تصويب قانون توقف روابط با ايران در مجلس عوام كانادا به جهت پيروي از سياست‌هاي امريكا و شكست امريكايي‌ها در منطقه است.
ترسیم اتاق شیشه‌ای از بنیه دفاعی برای بیگانه!
FATF و حاشیه‌سازی‌هایی که همچنان ادامه دارد
لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم گرچه برای دو ماه به حالت تعلیق درآمده است، اما آگاهان سیاسی با نگرانی از وضعیت آینده آن، پذیرش FATF ذیل این لایحه را ترسیم اتاق شیشه‌ای از بنیه دفاعی کشور به بیگانه توصیف می‌کنند.
محور شرارت 
در پی به ستوه آوردن ملت بزرگ ایران
رسول سنائي راد
امريكا، رژيم صهيونيستي و آل‌سعود كه از روند قدرت‌يابي جمهوري اسلامي ايران نگران هستند و بارها دشمني خود را با كشور و مردم ايران به اثبات رسانده‌اند، محوريت تشديد فشارهاي تحريمي عليه كشورمان را تشكيل داده‌اند.
دبیرکل حزب مؤتلفه:
دبيركل حزب مؤتلفه اسلامي با بيان اينكه برخي مسئولانِ خسته، خستگي خود را به حساب مردم مي‌گذارند، گفت: آقاي روحاني با ترميم كابينه بايد فكري براي خستگي آنان بكند.
سخنگوي وزارت امور خارجه دولت اصلاحات نامه مشترك برخي اصلاح‌طلبان و اپوزيسيون خارج كشور به مسئولان عالي نظام براي مذاكره مستقيم با ترامپ را غيرقابل قبول خواند.
گاف تفرقه‌افکنانه ۲نماینده میان ایران و فلسطین
ویژه‌های جوان
ما به فلسطینی‌ها کمک می‌کنیم، پس آن‌ها حتی در فوتبال هم باید حامی ایران باشند، این منطق غلط برخی مخالفان جمهوری اسلامی است. بی‌آنکه بدانند اولاً میان مردم غزه و دولت فلسطین زمین تا آسمان فرق است و ثانیاً حمایت‌های فوتبالی و مدافع یک تیم بودن ورای این گزاره‌های سیاسی است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گرانی‌های لجام‌گسیخته حاصل حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور است، گفت: چه کسی می‌خواهد پاسخگوی تورم ۸۰ درصدی در کشور باشد؟
درست چند روز پس از ادعای ترامپ مبنی بر اینکه ایران به پای میز مذاکره باز خواهد گشت، شماری از اصلاح‌طلبان در نامه‌ای مشترک با اپوزیسیون خارج از کشور خواستار مذاکره مستقیم با رئیس‌جمهور آمریکا شدند.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به ضرورت تغییر کابینه گفت: برخی مسئولان خسته، خستگی خود را به حساب مردم می‌گذارند.
وزیر راه با بیان این‌که نظام تولید و انتشار آمار با قانون دسترسی آزاد به اطلاعات در کشور مغایرت دارد، گفت:توزیع پول به عنوان سیاست حمایت اجتماعی و ارائه پول به عنوان یارانه مانع از تلاش و کار بیشتر در سطح کشور شده و قطعا اثر معکوس و تخریب کننده است.
۶