حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی به‌حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب شد.
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شامگاه گذشته (دوشنبه 23 مهرماه) تعدادی از بسیجیان بومی و نیروهای هنگ مرزی که در پایگاه مراقبتی در نقطه صفر مرزی ( میرجاوه) استقرار داشتند، با خیانت و تبانی عامل یا عوامل نفوذی گروهک های ضد انقلاب ربوده شدند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه FATF تحفظ پذیر نیست، گفت: ما از ترس مرگ نباید خودکشی کنیم و آنها تا ما را خلع سلاح نکنند دست نمی‌کشند.
حسین امیر عبداللهیان، دستیار رئیس مجلس در امور بین‌الملل، به تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران، واکنش نشان داد
تجهیز سپاه به موشک بالستیک دریایی با برد ۷۰۰ کیلومتر
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز موفق شده‌ایم موشک ساحل به دریای بالستیک و نه کروز را که خود یک فناوری پیچیده دارد، تولید کنیم و از فاصله ۷۰۰ کیلومتری ناو و کشتی را مورد هدف قرار دهیم.
وزیر خارجه آمریکا در یادداشتی در یک مجله آمریکایی به تشریح دکترین سیاست خارجی رئیس‌جمهور کشورش پرداخته و نوشته واشنگتن قصد ورود به یک درگیری نظامی دیگر در خاورمیانه را (غرب آسیا) ندارد.
شهـربـازی اصلاح‌طلبان
طبق قانون محمدعلی افشانی هم از شهرداری تهران رفتنی شد. جریان محمدرضا عارف گفته تلاش می کند قانون را برای ماندن افشانی تغییر دهد
ریس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: روزی که امام (ره) به ما گفتند چیزی به شما نمی دهند و شما بروید روی پای خودتان بیاستید و تولید کنید این اتفاق افتاده و ما امروز به جایی رسیده ایم که تمام تجهیزات مورد نیاز را خودمان تامین می کنیم.
بیژن زنگنه وزیر نفت کشور در سفری غیر منتظره و از پیش اعلام نشده، روز دوشنبه ۲۳ مهرماه، وارد مسکو شد.
یک منبع آگاه از ربوده شدن تعدادی از نیروهای هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.
۶