بازخوانی ۲ دهه هشدار و مطالبه گری رهبر انقلاب از دستگاه‌های مختلف کشور برای برخورد با مفاسد اقتصادی
رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دیدار هزاران نفر از کارگران سراسر کشور بار دیگر به موضوع مبارزه با فساد اقتصادی اشاره کردند. بیانات ایشان در این دیدار باز هم از عدم رضایت در موضوع مبارزه با فساد حکایت دارد. در بخشی از سخنان ایشان در این دیدار آمده است: «حالا اسم فساد زیاد آورده می‌شود. حرف زدن راجع به فساد که فایده‌ای ندارد؛ با «دزد دزد» گفتن، دزد از دزدی دست برنمی‌دارد؛ باید رفت، وارد شد. مسؤولان کشور، روزنامه که نیستند که راجع به فساد حرف می‌زنند.
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز پنج شنبه ۲۵ مردادماه را در ادامه می بینید.
حسن رشوند
بیانات روز دوشنبه رهبر معظم انقلاب در جمع اقشار مختلف مردم از آن حیث که دو موضوع بسیار مهم اقتصادی و مذاکره با امریکا را کالبدشکافی کرد و برای هرکدام از این دو موضوع دلایل مستدل و منطقی ارائه شد
اجلاس خزر دستاورد امنیتی بسیار بزرگی داشت
رئیس جمهور ضمن پاسخ به برخی شایعات درباره سهم ایران از دریای خزر، با هم بودن و در کنار هم بودن قوای سه‌گانه و مردم را مهم‌ترین عامل غلبه بر تحریم‌های دشمنان عنوان کرد و با تأکید بر اینکه قیمت ارز حتماً از قیمتی که امروز در سامانه نیما هست، پایین‌تر خواهد آمد...
چرا باید به دنبال اقدامات امیدبخش با اثرگذاری بالا باشیم؟
نگاهی به آمار‌ها و داده‌های اقتصادی نشان می‌دهد دولت در صورت در پیش گرفتن یک رویکرد فعال برای حل مشکلات کشور و تزریق روحیه به مردم با اقدامات اثرگذار، می‌تواند پیچ حساس کنونی را به خوبی پشت سر بگذارد.
هیچ امتیازی به گروهک‌ها ندادیم
فرمانده مرزبانی از بازگشت «سعید براتی» سرباز گروگان گرفته شده به دست اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ۹۶ میرجاوه خبر داد. معاون مرزی وزارت کشور هم اعلام کرده که هیچ امتیازی به گروهک‌ها برای آزادی براتی ندادیم.
وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: زمانی سؤالی اعلام وصول شد طبیعتا باید در صحن علنی مجلس مطرح شود، اما بنده به شخصه اعتقادم بر این است که امیدواریم طرح سؤال منجر به تعدیل شرایط شود.
۶