محمد اسماعیلی
۱- امریکا به همراه فرانسه و انگلیس بار دیگر جمهوری اسلامی ایران را با طرح تکراری «آزمایش موشکی» ناقض قطعنامه ۲۲۳۱ معرفی و خواهان برگزاری جلسه شورای امنیت سازمان ملل شده‌اند.
محمدجواد اخوان
در سال ۸۸ و روز‌های نخست پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری و درست زمانی که فتنه‌گران با شائبه تقلب در حال شبهه افکنی در خصوص نتایج انتخابات بودند، رهبر معظم انقلاب اسلامی نمایندگان نامزد‌های انتخاباتی را فراخوانده و ضمن استماع مطالب ادعایی آن‌ها به بیان برخی نکات مهم پرداختند.
رئیس جمهور کشورمان بار دیگر هشدار داد: امریکا بداند ما نفت‌مان را می‌فروشیم و خواهیم فروخت و امریکا قادر نیست جلوی صادرات نفت ایران را بگیرد و بدانند اگر روزی بخواهد جلوی نفت ایران را بگیرد، نفتی از خلیج فارس صادر نخواهد شد.
در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی سمنان
رئیس‌جمهور، پویایی جنبش دانشجویی را ثمره فداکاری سه دانشجوی آرمانخواه دانست و با بیان اینکه دانشگاه مبارز در کنار حوزه مبارز، هدف بزرگی را به رهبری امام (ره) محقق کردند، تصریح کرد: مسئولان نماینده واقعیت امروز جامعه و دانشجویان نماینده آینده مطلوب‌تر و ایران آزادتر و آبادتر هستند.
رفاه‌زدگی دلیل متقنی برای تعدیل استکبارستیزی نیست
«تحریف» از جمله مهم‌ترین تاکتیک‌های یک جریان سیاسی داخلی جهت مبارزه با حاکمیت و ضدیت با گفتمان انقلاب اسلامی است.
اصلاح‌طلبان ناکارآمدی‌های خود را پشت تاکتیک‌های انتخاباتی پنهان می‌کنند
سؤال این است که زدن برچسب پوپولیسم آیا همان آدرس غلطی نیست که اصلاح‌طلبان در پی آن به دنبال نشان دادن ناکارآمدی خود هستند. این ناکارآمدی تاکنون در حوزه‌های مختلف خود را به خوبی نشان داده است
حزب اعتدال و توسعه این روز‌ها فعالیت‌های خود را پررنگ‌تر از گذشته آغاز کرده و همین چند وقت پیش و در سکوت خبری ایام اربعین حسینی، انتخابات شورای مرکزی این حزب نیز برگزار شد و بار دیگر چهره‌های نام آشنای دولت و یاران نزدیک حسن روحانی بر مسند‌های اصلی اعتدال و توسعه تکیه زدند.
رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با وزیر خارجه کره شمالی تاکید کرد دشمنی آمریکا با کشور‌های مستقل حد و مرز جغرافیایی ندارد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت در دیدار سفیر آلمان گفت: اگر اروپا نتواند استقلال خودش را در برابر آمریکا نشان دهد، آینده تاریکی در انتظار اروپا است.
جهانگبری:
معاون رئیس جمهور گفت: با خیل عظیمی از جوانان که سرمایه های کشور هستند و در سن تولید و ثروت قرار دارند، باید غصه بخوریم که نتوانستیم کاری برای آنها ایجاد کنیم.
۱۰