رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس ابعاد موضوع تحريم زندان اوين را كه به تازگي از سوي امريكا اعلام شده است، تشريح كرد.
سرلشکر باقری عید فطر را به فرماندهان ارتش‌های کشور‌های اسلامی تبریک گفت
با صدور پیامی
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی فرارسیدن عید فطر را فرماندان ارتش‌های کشور‌های اسلامی تبریک گفت.
در ايام مذاكره برجام و توصيه‌هاي حكيمانه مقام معظم رهبري به تيم مذاكره‌كننده، عده زيادي از مردم هوشيار و بيدار و دلسوز كشور از آينده اين مذاكرات بحق نگران بودند و تذكرات و انتقاداتي داشتند اما دولت و طرفداران برجام طبق عادتشان ...
نظر قطعی پیرامون FATF وابسته به اعمال نظر اروپایی‌ها در مورد برجام است
حمیدرضا فولادگر:
رئیس کمیسیون ویژه نظارت بر سیاست‌های کلی اصل 44 و حمایت از تولید ملی گفت: لوایحی مانند الحاق ایران به کنوانسیون تامین مالی تروریسم از سلسله اقداماتی است که دنیای سلطه برای تحت نظارت قرار دادن کشور‌ها طراحی کرده است.
بازخوانی ۳ حصر مهم و تاریخی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی(حصر سیدکاظم شریعتمداری، حسینعلی منتظری و میرحسین موسوی و کروبی) ابعاد تازه‌ای از این موضوع را نمایان می‌کند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج)، 7 گروهک تروریستی را که قصد انجام عملیات تروریستی در کشور را داشتند، پیش از انجام هرگونه عملیاتی در داخل کشور، شناسایی و منهدم کردند.
"فراهم شدن شرایطی که مردم بتوانند با اشراف به نخبگان خود ضمن انتخاب شان از طریق صندوق‌های رای تصمیمات خطا یا سستی‌ها را در چارچوب اقدامات قانونی و تشکل‌های مدنی برطرف سازند، قدرت مردم را نهادینه خواهد ساخت."
در فضای تشکل‌های دانشجویی یک بحث داغ در جریان است و آن موضوع پیوستن ایران به مقررات موسوم به FATF است که بررسی آن در روزهای اخیر مجلس شورای اسلامی سر و صدای زیادی برپا کرد.
یکشنبه گذشته جمعی از اساتید دانشگاه‌ها با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند. محمدمهدی طهرانچی، استاد دانشکده فیزیک دانشگاه شهیدبهشتی، عضو هیات‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی یکی از سخنرانان این دیدار بود که متن سخنرانی او را در زیر می‌خوانید.
شائبه‌ی زنجیر تَکرارها
بررسی انفعال دولت در برابر ناکارآمدان و ناامیدان
در این شرایط آنچه که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است چرایی انفعال دولت در مقابل این تحولات است. در تاکسی و مترو بسیار مواجه می‌شویم با پچ‌پچه‌ای حاوی این سوال که چرا کسی از مسئولین اجرایی کشور کاری نمی‌کند و گزارشی به مردم داده نمی‌شود؟ چرا همچون کامیون‌دار‌ها باید کار به اعتصاب و اعتراض بکشد تا حل مشکلات معیشتی در دستور کار قرار گیرد.
۱۰