در پاسخ به نامه رئیس قوه قضائیه و درخواست اجازه اقدامات ویژه در برخورد با اخلالگران اقتصادی
رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی و جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده‌ای از اخلالگران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان، درخواست کرد اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع با اخلالگران در چارچوب قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی کشور داده شود.
سفیدنمایی توأمان نظام سلطه و رژیم شاهنشاهی بیت‌الغزل فعالیت و جهت‌گیری بسیاری از وابستگان یک طیف سیاسی در هفته‌هایی است که مشکلات اقتصادی مردم به واسطه بی‌تدبیری و ناکارآمدی نهاد‌های اجرایی و قضایی افزایش یافته است.
چرا مدیران «بی‌بی‌سی» از توصیف عملکرد خود برآشفته شده‌اند؟
روز‌هایی که مردم ایران داغدار جنایات گروهک ریگی در کشور بودند؛ روز‌هایی که حجم نفرت مردم از توحش دارودسته ریگی به اوج رسیده بود و فقط همان عاشورای تاسوکی کافی بود که کسی ننگ حمایت از ریگی را تاب نیاورد، تریبون بی‌بی‌سی فارسی در اختیار این گروهک تروریستی بود.
حاجی‌بابایی:
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به نتیجه‌بخش نبودن بسته اقتصادی دولت گفت: نتیجه‌بخش نبودن بسته اقتصادی دولت از دو حالت خارج نیست؛ یا بسته، بسته مفید و بسته‌ای که بتواند مشکل را حل کند نیست یا اینکه اراده‌ای برای اجرای آن وجود ندارد.
نگاهی به مصوبه «لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم»
بازتاب مصوبه امروز شورای نگهبان در رسانه‌ها بسیاری را دچار این سوال کرد که آیا شورای نگهبان در برابر «FATF» کوتاه آمده است؟ در این یادداشت به بررسی این مصوبه و تفاوت‌های آن با «FATF» پرداخته شده است.
شماره 6 ماهنامه نمایندهماهنامه «نماینده» ـ تنها نشریۀ تخصصی حوزۀ مجلس ـ پرونده اصلی ششمین شماره خود را در راستای ارتقاء کارآمدی نظام، به بررسی عملکرد شورای نگهبان و ریشه‌یابی هجمه‌ها علیه این نهاد انقلابی اختصاص داده است.
سیدعبدالله متولیان
۱۸ سال پیش در روز نوزدهم تیرماه سال ۷۹ حضرت امام خامنه‌ای در جمع مسئولان و کارگزاران نظام، از تلاش دشمنان غربی برای براندازی ایران به سبک اتحاد جماهیر شوروی (سابق) پرده برداشته و ...
درخواست مراجع و ائمه جمعه از دولت و قوه قضائیه
در ادامه مطالبه سراسری برای ترمیم تیم اقتصادی دولت و مقابله با مفسدان اقتصادی، حضرات آیات عظام تقلید، نوری همدانی و مکارم شیرازی و همچنین ائمه جمعه سراسر کشور، از دولت و قوه قضائیه خواستند در مسیر این مطالبه عمومی گام بردارند.
پاسخ رهبر انقلاب به نگرانی برخی فعالان خارج کشور درباره آینده انقلاب
۱۰