به پشتوانه دست گرم آمریکا بر پشت صدام
در ساعت ۱۶:۳۰ روز یکشنبه هفتم تیر ماه ۱۳۶۶ چند فروند هواپیمای بعثی سکوت شهر کوچک سردشت در غرب کشور را شکستند و ۷ بمب خردل در نقاط مختلف شهر انداختند که ۲ بمب در بازار شهر و ۲ بمب دیگر در منطقه مسکونی افتاد؛ ۳ بمب دیگر نیز در باغ‌های مجاور شهر فرود آمد.   
شهادت بهترین‌ها به دست سازمان آمریکایی مجاهدین خلق
روزنامه کیهان فردای آن روز در گزارشی نوشت: «حدود ساعت ۲۱ دیشب دو بمب بسیار قوی در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی منفجر شد که بر اثر شدت انفجار قسمت‌هایی از ساختمان فروریخت و موجب شهادت ده‌ها تن از مقامات مملکتی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و چند تن از وزرا گردید.»
سیاهه‌ای از جنایات آمریکا
روزهای 6 و 9 اگوست هیچگاه از تقویم پاک نخواهد شد. وقتی آمریکایی ها دو بمب قول پیکر خود را بر سر مردم بی دفاع ژاپن سرازیر کردند و با بمباران هسته‌ای و شیمیایی، دو شهر «هیروشیما» و «ناکازاکی» ژاپن را درسال 1945 هدف قرار دادند، بیش از 200 هزار نفر جان باختند.
از اشتباه قلمداد کردن این جنایت تا اعطای مدال
در حقیقت با حمله 12 تیر ، امریکا به جای پشتیبانی همه‌جانبه از دولت صدام در جنگ تحمیلی، این‌بار خود شخصاً وارد جنگ با ایران شد تا صحنه را به نفع عراق به پایان برساند.
آمریکای جهانخوار ریشه‌ی همه‌ی مفاسد عالم
جنایات هولناک و کشتار مردم بی گناه، زیر چتر حمایتی حقوق بشر آمریکایی به بهترین شکل به نمایش گذاشته می شود و به نام دفاع از حقوق بشر، حق باطل و باطل حق جلوه می کند. برخورد خصمانه با انقلاب اسلامی ایران یکی از این موارد است.
جنایت فراموش شده آمریکا
طبق گزارشات دیده بان حقوق بشر ویتنام، هزاران زن شوهردار در طی حملات زمینی آمریکا و در جلوی نگاه همسرانشان مورد تعرض قرار گرفتند.
روایت بزرگترین تراژدی قرن درعرصه صنعت هوایی
فرمانده ناو آمریکایی علی‌رغم تمام مولفه‌هایی که بی خطر بودن هواپیمای مسافربری ایران را نشان می‌داد، دستور شلیک 2 فروند موشک به سمت آن را صادر کرد تا 290 سرنشین آن بر فراز خلیج فارس تکه تکه شوند.
کارنامه کشتار آمریکا پس از جنگ جهانی دوم
آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم و به نام دموکراسی، سیاست‌هایی را اتخاذ کرده که جان بیش از 20 میلیون نفر را گرفته است.
فهرست جنایت‌های آمریکا در سراسر جهان (از ۱۶۶۰ تا ۱۹۰۰ میلادی)
جنگ افروزی‌ها و نسل کشی‌های آمریکا علیه بشریت سال‌هاست که در جریان است این در حالیست که ایالات متحده آمریکا طی دهه‌های اخیر همواره خود را منادی و حامی حقوق بشر در جامعه جهانی جلوه داده است.
شکست «آمریکای یگانه» با بالاترین نرخ فقر، قتل و زندانی
ملتی که خود را ملت برتر کره زمین می‌داند، مقید به رعایت قوانین بین‌المللی نمی‌شود. از نگاه چنین ملتی، قوانین برای دیگر کشورهاست نه آمریکا.
۲