شبه رسانه ملکه که این روزها جعبه شامورتی بازی‌اش خالی خالیست برای چرند بافی و دوشیدن براندازان پلاستیکی دست به هر کار غیر اخلاقی از جمله تحریف می‌زند!
دولت آمریکا با وجود وعده‌های دونالد ترامپ از کمک کردن به ایالت کالیفرنیا برای مهار آتش‌سوزی گسترده در اراضی جنگلی این ایالت تعلل می‌کند.
استاد دانشگاه سانفرانسیسکو؛
پروفسور «فیلیپ کواسویچ» معتقد است ترامپ برای انتخابات پیش رو در ماه نوامبر به یک پیروزی دیپلماتیک در برابر ایران نیاز دارد و در واقع احتیاجی به آغاز جنگ جدید در خاورمیانه ندارد.
گرما در کره جنوبی دست‌کم ۴۲ کشته برجا گذاشت.
رئیس جمهوری تقویت بیش از پیش روابط تهران – اسلام آباد در همه عرصه‌های مورد علاقه و از جمله اقتصادی را ضروری خواند و تاکید کرد: روابط دو ملت و دولت ایران و پاکستان فراتر از روابط دو همسایه بوده و دو کشور در حقیقت پیوسته عمق راهبردی یکدیگر بوده اند.
حسن روحانی رییس‌جمهوری کشورمان دوشنبه شب در گفت‌وگوی تلویزیونی از برگزاری جلسه‌ای در اواخر ماه جاری میلادی (اوایل شهریور) میان کشور‌های ایران و ۱+۴ به ویژه اتحادیه اروپا خبر داد و گفت: مکان این نشست در یکی از پایتخت‌های اروپایی خواهد بود.
وزیر خارجه ایالات متحده از کره شمالی خواسته است تا زرادخانه هسته‌ای خود را بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد کاهش دهد.
وزیر خارجه کره شمالی در حالی به تهران سفر کرده است که رئیس جمهور آمریکا تلاش‌های خود را برای اعمال تحریم‌ها علیه هر دو کشور افزایش داده است.
فرمانده نیرو‌های آمریکایی در غرب آسیا با اذعان به توانمندی نیروی دریایی کشورمان گفت: رزمایش دریایی هفته قبل ایران پیامی به واشنگتن بود.
سفارت مسکو در واشنگتن وضع تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه را محکوم کرد.
۶