لیگ جهانی والیبال - دیدار ایران و ایتالیا
شب گذشته تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار از هفته سوم لیگ جهانی با نتیجه ۳ بر صفر برابر ایتالیا شکست خورد.
لیگ جهانی والیبال - دیدار ایران و صربستان
دیدار تیم های والیبال ایران و صربستان از هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2016 عصر جمعه یازدهم تیر در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. این دیدار در پایان با برتری 3 - 2 به نفع ملی پوشان ایران به پایان رسید.
تجلیل از ورزشکاران جوانمرد
بسیج ورزشکاران بنا به سنت هرساله خود و در پاسداشت اقدام ورزشکاران قهرمان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، شانزدهمین دوره مراسم تجلیل ازورزشکاران جوانمرد که از تیر ماه سال گذشته تا به امروز در میدان های ورزشی در مقابل حریفان خود از رژیم غاصب صهیونیستی قرار نگرفتند برگزار نمود. این مراسم عصر دیروز، سه شنبه باحضور قهرمانان و مسئولین جامعه ورزش کشور و سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
بازگشت تيم ملي واليبال
والیبال ایران المپیکی شد
در ادامه رقابت‌های انتخابی والیبال المپیک 2016، ایران با شکست لهستان صعود خود به مسابقات ریو دو ژانیروی برزیل را قطعی کرد.موفقیت تیم ملی والیبال در این رقابت‌ها رکورد 52 ساله دوری از المپیک را شکست. / www.FIVB.com
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و راه آهن
دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتور سازی تبریز
انتخابات فدراسیون فوتبال
دربی هشتاد و دوم، پرسپولیس 4 - استقلال 2
دیدار هشتاد و دوم استقلال و پرسپولیس، بعدازظهر جمعه بیست و هفت فروردین در ورزشگاه آزادی با برتری 4 بر 2 سرخ پوشان خاتمه یافت.
اولین تمرین تیم ملی والیبال با رائول لوزانو
تمرین تیم ملی والیبال ایران ظهر سه شنبه هفدهم فروردین با حضور رائول لوزانو سرمربی جدید این تیم در سالن تمرین فدراسیون والیبال برگزار شد.
۷