دیدار تیمهای ملی فوتبال ایران و کره جنوبی
دیدار تیم‌های ایران و کره جنوبی از دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شب گذشته با برتری تیم فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی و با تک گل سردار آزمون به پایان رسید.
دربی هشتاد و سوم
هشتادوسومین دیدار استقلال و پرسپولیس عصر جمعه بیست و ششم شهریور در ورزشگاه آزادی برگزار و با نتیجه مساوی صفر-صفر به پایان رسید. این شهرآورد یکی از کسالت آورترین شهرآوردهای چند ساله اخیر بود.
دیدار تیم‌های فوتبال ایران و قطر
دیدار تیم‌های ایران و قطر از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ شب گذشته برگزار شد و با پیروزی 2 - 0 به سود ایران پایان یافت.
اختتامیه المپیک ریو 2016
مراسم بدرقه کشتی‌گیران اعزامی به المپیک
مراسم بدرقه تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران برای حضور در بازی‌های المپیک ریو عصر ديروز در خانه کشتی برگزار شد.
مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۶ ریو
تمرينات احسان حدادي براي المپيك برزيل
احسان حدادي قهرمان عنوان دار كشورمان خود را براي مسابقات المپيك آماده مي‌كند. روزنامه جوان با وي در مورد وضعيت تمريني و رقبايش در المپيك 2016 برزيل به گفتگو نشسته كه به زودي در وي‍ژه نامه المپيكي اين روزنامه منتشر خواهد شد.
گفتگوي جوان با سفير كشور برزيل
چند روزي بيشتر تا شروع مسابقات المپيك 2016 به ميزباني كشور برزيل نمانده است. به همين جهت ميهمان آقاي سانتياگو ايرازابال مورائو، سفير كشور برزيل شديم تا گفتگويي با ايشان در رابطه با ميزباني اين رويداد مهم داشته باشيم. شرح اين گفتگو را طي روزهاي آينده در ويژه نامه المپيك روزنامه جوان خواهيد خواند.
تمرينات مهسا جاور نماینده قایقرانی ایران در المپیک ریو
تمرینات مهسا جاور نماینده قایقرانی بانوان ایران در المپیک ریو تحت نظر افشین فرزام در درياچه مجموعه ورزشي آزادي در جريان است. روزنامه جوان با وي گفتگويي داشته كه طي روزهاي آينده در ويژه‌نامه المپيك اين روزنامه منتشر خواهد شد.
آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به المپیک ریو
آخرین جلسه تمرین تیم ملی والیبال ایران پیش از اعزام به ریو زیر نظر رائول لوزانو بعد از ظهر یکشنبه سوم مرداد در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد و بازیکنان تیم‌های الف و ب به دو گروه تقسیم شدند و به مصاف یکدیگر رفتند.
۶