حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (جمعه) از سی و‌ یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی رحمه‌الله بازدید کردند. تصاویر این گزارش به مرور تکمیل خواهد شد.
شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه تهران، در محل دائمی نمایشگاه‎های شهرداری تهران در بوستان گفت‎وگو در حال برگزاريست.
در آستانه‌ی روز کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز(دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
در جریان آشوب اخیر برخی اوباش و دراویش وابسته به فرقه گنابادی در خیابان پاسداران، ۳ نفر از نیروی انتظامی و یک نفر بسیجی به شهادت رسیدند. «مرسل بایرامی» پدر شهید «محمد علی بایرامی» و «عزیزه علوی» مادر این شهید که از شهدای نیروی انتظامی در آن حادثه می‌باشد، در پاسخ به سؤالات خبرنگار پایداری روزنامه جوان، از فرزندشان و ماجرای خبر شهادت وی سخن گفتند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی شام چهارشنبه۱۶ اسفندماه در منزل شهید محمدعلی بایرامی از شهدای ناجا در اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران تهران حضور یافتند. شهید گروهبان یکم محمدعلی بایرامی از مأموران نیروی انتظامی ۳۰ بهمن‌ماه امسال در شب شهادت حضرت فاطمه‌ی زهرا «سلام‌الله‌علیها» به دست اغتشاشگران در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسید.
۳