نشست خبری بزرگداشت شهدای هفتم تیر با عنوان «سرچشمه انقلاب» در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد.
سازمان عفو بین الملل در گزارشی اعلام کرده که تصاویر ناراحت کننده از جدا کردن خشونت بار کودکان از والدینشان و نگهداری آن‌ها در زندان‌های جداگانه نشانه‌ی سیاست‌های بی صبرانه و خشونت بار-سیاست تحمل صفر-"جف سشنز"مشاور دولت ترامپ و لکه‌ی ننگی براي دولت آمریکا است.
رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین مسئولان و کارکنان قوه مقننه صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
به‌مناسبت عید سعید فطر،‌ جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، پیش از ظهر امروز (جمعه) در حسینیه‌ی امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
خانواده‌های دانشمندان شهید هسته‌ای پیش از دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب دیدار و گفتگو کردند. در این برنامه خانواده‌های شهیدان شهریاری، علی محمدی، رضائی‌نژاد و احمدی‌روشن حضور داشتند.
در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان ۱۴۳۹، جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها، عصر امروز(یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) با سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و با حضور شخصیت‌های لشکری و کشوری و جمع کثیری از مردم برگزار شد.
۱۱